نقد و بررسی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

نقد و بررسی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

بازی ای که امروز در وب سایت Gamingles قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins یک بازی جالب است که البته قطعا ایرادات زیادی هم دارد. اما به نظر ما این بازی به طور کلی گرافیک و موضوع جالبی دارد و به همین دلیل هم در این نقد و بررسی وب سایت Gamingles این بازی را برای نقد و بررسی انتخاب کرده ایم. اگر دوست دارید با این بازی بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با تیم نقد و بررسی وب سایت ما همراه بمانید.

داستان بازی 

این بازی قسمت دوم یک بازی شناخته شده و جالب با اسمی شبیه همین بازی است که در آن باید به یک خرس قهوه ای کمک کنید تا غذا پیدا کند. داستان بازی به نظر ما در کل فضاسازی و شخصیت پردازی متوسطی دارد و نمره ما به این بخش از بازی هم نمره متوسط رو به بالایی می باشد.

گرافیک و موسیقی بازی

گرافیک این بازی یک سبک جدیدی دارد که به نظر ما خیلی سلیقه ای است و مطمئنا مورد قبول همه مخاطبین نخواهد بود اما خیلی از مخاطبین هم از این سبک گرافیک خیلی لذت می برند به همین دلیل ما نمره متوسطی به گرافیک این بازی خواهیم داد. موسیقی و صداگذاری های بازی واقعا جذاب و حرفه ای هستند و در کنار جلوه های صوتی فوق العاده ای که در این بازی می توان مشاهده کرد قطعا از ما نمره خوبی می گیرند.

گیم پلی بازی

بازی مورد نظر امروز ما گیم پلی خیلی جالبی دارد. در این بازی هم باید دنبال غذا بگردید هم از خطر دوری کنید و به همین دلیل هم تجربه یک پلت فرمر خوب را خواهید داشت و هم می توانید مانند یک بازی مبارزه ای به دشمنانتان حمله کنید. بازی در گیم پلی خودش ایرادات فنی خیلی کمی دارد و به همین دلیل بازی کردن واقعا لذت بخش است و ما هم نمره خوبی به گیم پلی این بازی خواهیم داد.

حرف آخر

خب خوشحالیم که تا این جا با ما همراه بودید و به پایان نقد و بررسی ما درباره بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins رسیده اید. در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت ما، این بازی با توجه به مواردی که در نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم یک بازی خیلی فوق العاده است که بخش های جالبی دارد و ما فکر می کنیم این بازی قطعا ارزش خرید دارد و به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که شما هم نگاهی به این بازی جالب بیندازید و آن را در لیست خرید خود قرار دهید. بازی ای که امروز نقد و بررسی اش کردیم، همان طور که گفتیم هم گرافیک، هم موسیقی و هم گیم پلی خیلی خوبی دارد و گرافیک این بازی هم با این که خیلی حرفه ای نیست اما به نوبه خودش واقعا جالب است و شما می توانید بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins را با قیمت حدود پنج دلار آمریکا از وب سایت استیم خریداری کنید و ما به طور کلی این بازی را به شما توصیه می کنیم و در هر حال از شما برای خواندن این نقد و بررسی متشکریم و امیدواریم از این نقد و بررسی لذت برده باشید.

Verdict

Well, we’m glad you’ve been with us so far, and you’ve reached the end of our review of Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins. In the end, according to our website review team, this game is a very great game with interesting parts, considering the things we mentioned in our review, and we think this game is definitely worth buying. And for this reason we recommend that you take a look at this interesting game and put it on your shopping list. The game that we reviewed today, as we said, has very good graphics, music and gameplay, and the graphics of this game, although not very professional, but in turn is really interesting and you can play Buy Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins for about $ 5 from the Steam website, and we generally recommend this game, and thank you for reading this review anyway, and hope Enjoy this review.

5.8

نقاط قوت

  • موسیقی و صداگذاری عالی
  • گیم پلی حرفه ای و بدون ایراد فنی

نقاط ضعف

  • داستان نه چندان درگیر کننده
5 گرافیک
7 گیم پلی
4 داستان
7 موسیقی