نقد و بررسی Faeria

نقد و بررسی Faeria

سلام به تمامی همراهان و دوستان عزیز و دوست داشتنی وب سایت Gamingles امروز با نقد و بررسی بازی جالب و جذاب Faeria در خدمت شما عزیزان هستیم پس در ادامه ی این مطلب و در این نقد و بررسی با ما همراه باشید تا با یکدیگر ببینیم که این بازی چگونه است.

این بازی در تاریخ ۲۹ فوریهٔ ۲۰۱۶ به دست شرکت Abrakam Entertainment S.A. ساخته و منتشر شد و می توان گفت مورد استقبال خوبی قرار گرفت ، این بازی به صورت تک نفره و چند نفره در ژانر RPG برای پلتفرم های Playstation4 ، Xbox one ، Nintendo Switch و PC و سیستم عامل های Linux ، MAC OS و Android در دسترس و قابل خریداری است .

بازی من را به یاد انیمه ای قدیمی انداخت که در آن شخصیت ها کارت های به خصوصی داشتند و با استفاده از آن ها موجوداتی را به زمین مبارزه فرا می خوانند ، باید بگویم شما در بازی کارت هایی دارید که شامل موجوداتی مختلف و متفاوت می شوند که بسیار جالب هستند که هرکدام دارای ارزش های سلامتی و حمله خاص و توانایی های خاص خود که معمولا همراه با “رویدادها” (که اصولاً طلسم هستند) فعال می شوند ، همچنین یک شبکه شش ضلعی بزرگ نیز دارید که بر روی آن برای بازی کردن آن کارت ها قرار می گیرید و سعی می کنید به رقابت بپردازید . بازی در کاشی و زمین های مختلفی برگذار می شود به این صورت که در هر مرحله شما با یک فضای جدید رو به رو می شوید. . کاشی های زمینی می توانند یکی از چهار نوع زمین (جنگل ، دریاچه ، کوه ها یا صحرا) باشند و یا خنثی باشند و واحدها و طلسم های عرشه شما با این نوع مطابقت دارد.

همانطور که گفتم بازی در سبک RPG پس باید در بازی سنجیده عمل کرد این سیستم شما را ملزم می کند نه تنها به انواع سرزمین هایی که بازی می کنید توجه داشته باشید ، بلکه آنها را در چه الویتی قرار دهید. برخی از کارت های پیشرفته تر در واقع به چندین نوع زمین نیاز دارند (به عنوان مثال: یک دریاچه و یک کویر) ، اما بیشتر آنها فقط به یک نوع زمین احتیاج دارند ، و شما را ترغیب می کند تا ساخت عرشه خود را بر روی یک زمین خاص متمرکز کنید تا بیشترین کارایی را داشته باشد.هدف از هر مسابقه این است که واحدهای خود را از طریق شبکه به سمت قهرمان حریف خود حرکت دهید و سلامتی آنها را کاهش دهید. هر واحد به طور کلی می تواند یک بار حرکت کند و یک بار در هر نوبت حمله کند.

حرف آخر

نسخه سوئیچ بازی هم دارای قابلیت کنترل لمسی و هم دکمه است و هر دو عملکرد بسیار خوبی دارند. من خوشحال شدم که دیدم این بازی از یک نشانگر ماوس مجازی کنترل شده توسط چوب آنالوگ استفاده نمی کند – بلکه این بازی کارت ها ، واحدها و سرزمین ها را به طرز هوشمندانه ای برجسته می کند که به هیچ شکار  احتیاج ندارد. از نظر زیبایی شناسی ، این بازی بسیار زیبا است ، دارای تعداد زیادی کارتن رنگارنگ و نقاشانه و چندین صفحه بازی بسیار دقیق و چشمگیر. تنها شکایت من در مورد تصاویر این است که متن توضیح دهنده یا راهنما که هنگام برجسته سازی بالای هر کارت ظاهر می شود ، مخصوصاً در حالت دستی ، بسیار کوچک است. قابل خواندن است اما می توانست برای کمی بهینه شود. این متن معنی هر کلمه کلیدی روی کارت را توضیح می دهد ، بنابراین خوشبختانه پس از حفظ کلمات کلیدی ، دیگر نیازی به خواندن این متن نیست. موسیقی نسبتاً معمولی و ارکستر فانتزی است که تجربه را کم نمی کند اما به خصوص به یاد ماندنی نیست.

Verdict

The switch version of the game has both touch control and buttons, and both have excellent performance. I was delighted to see that the game does not use an analog stick controlled by a virtual mouse cursor – but rather cleverly highlights cards, units, and lands that require no hunting. Aesthetically, this game is very beautiful, has a lot of colorful and colorful cartoons and several very detailed and impressive game pages. My only complaint about the images is that the descriptive text that appears when highlighting the top of each card is very small, especially in manual mode. Readable but could be optimized for a bit. This text explains the meaning of each keyword on the card, so fortunately after memorizing the keywords, you no longer need to read this text. It is a fairly ordinary music and a fantasy orchestra that does not diminish the experience but is not particularly memorable.

7.5

نقاط قوت

  • طراحی هنری بازی
  • گیم پلی بسیار جذاب
  • مکانیزم کارت ها بسیار خوب است

نقاط ضعف

  • در قسمت آنلاین بازی مشکلات نسبتا زیادی وجود دارد
7.5 گرافیک
8.5 گیم پلی
7.5 داستان
6.5 موسیقی