نقد و بررسی Football, Tactics & Glory

نقد و بررسی Football, Tactics & Glory

همانطور که برای گیم پلی خالص، آن را بسیار در مقایسه با نسخه اصلی کامپیوتر تغییر نکرده است. عنوان هنوز هم الهام بخش بازی محبوب هیئت مدیره، که در آن بازیکن به نوبت هل دادن تیم خود را در این زمینه با حمله و یا دفاع. نگاهی به مجموعه ای از اقدامات قبل از حریف خود طول می کشد کنترل. آن را نه فقط به دنبال یک راه برای نه تنها موفق، بلکه برای حفظ کنترل، برای جلوگیری از تیم های دیگر برای دریافت نگه میدارد.

این نشان دهنده یک رویکرد قوی به ریسک و پاداش. در هر عمل آن را به بازیکنان فرصتی درصد موفقیت به عنوان است. آیا آنها یک شانس برای گرفتن یک شات خطرناک بعید است، و یا آنها محافظت از توپ، امیدوار است که در دور بعدی آنها قادر به ادامه برای قرار دادن توپ و بازیکن را در موقعیت بهتری خواهد داشت. با gamingles همراه باشید.

یک سیستم خاص، که کمک می کند تا بازیکن را به انجام اقدامات خاصی و افزایش نوبه خود این بازیکن، با اقدامات بیشتر است. این ممکن است یک دراز مدت و یا یک توپ بالا به کاربران اجازه می دهد به استفاده از اندازه های مختلف در بازی های خود.  برخی از هویت مورد نیاز برای بازیکنان مختلف، تشویق می کند تا به کاربران برای تبدیل بلند پروازانه، به جای به بازی بازی های با خیال راحت.

در این بازی ممکن است بسیاری از مطالب اقتباس شده است، شما می توانید به موقعیت شروع از باشگاه غیره را انتخاب کنید، و. انتخاب یک باشگاه، شما را به صفحه نمایش با اطلاعات اولیه به اندازه کافی. شما خواهید ایمیل ها از اعضای این باشگاه  به شما پیشنهاد و یا مشکلات را دریافت خواهید کرد. شما می توانید تیم، فروش بازیکنان فروش شما و تیم مربیگری را انتخاب نمایید.

پس از رضایت شما می توانید در این بازی دریافت، و در اغلب موارد شما می توانید بازی، تماشا، و یا شبیه سازی یک بازی است. اگر شما تصمیم به بازی، و سپس در اینجا شما بخشی از نوبه خود مبتنی بر فوتبال، تاکتیک ها و شکوه احساس می کنم. شما یک تعداد کمی از دور به نفع توپ، پاس، مهارت ها، فلش و بیشتری داشته باشد. موفقیت این عمل بر روی داده ها بازیکن و داده ها از بازیکنان از حریف نزدیک او بستگی دارد.

بنابراین، اگر شما بهترین پانچ قبل از یک هدف بد، شانس خود را برای گلزنی به طور قابل توجهی افزایش یافته است، اما حتی بهترین بازیکن شما می تواند ساده و یا منتقل می کند، آزار دهنده است. برخی از بهترین بازیکنان خود را به برخی از حرکت است، مانند رنگین کمان تلنگر، که به آنها انعطاف پذیری بیشتر در حرکت رو به جلو را داشته باشد.

به محض این که دور پایان می رسد زمانی که حریف است توپ گرفتار و حمله نکرد، حریف خود را قادر به برنده شدن خواهد بود. شما به سرعت متوجه است که شما نمی توانید به سادگی حرکت بازیکنان خود در هر نقطه بر روی سایت، زیرا می تواند فاصله زیادی برای مخالفان را به استفاده از حریف خود را ایجاد کنید.

عوامل هویت نیز مهم هستند. بدیهی است، این بازی  هیچ نام تجاری رسمی بازیکن و یا تیم، اما در عوض در کلاسیک نرم افزار اوو یا تغییر عاقلانه از نام فوتبال تکیه می کنند. این یک دلتنگ کمی برای کسانی که دوست را به بازی کلاسیک فوتبال زمانی که او رشد می کند، اما کسانی که در نیاز به واقعیت هستند، ممکن است در جای دیگر نگاه است.

تیم فوتبال Football و شکوه ترجمه به خوبی به کنسول های خانگی. به طور کلی، بازی های استراتژی در کار کامپیوتر خوبی در کنسول  و بازی های در این ژانراست که  گناه استدلال می کنند که این نوع از بازی این است که همین کار را با ماوس و صفحه کلید نیست با هم مرتبط است. این بازی از این قاعده مستثنی است، بسیار آسان است به حرکت در شبکه و به درستی انتخاب کنید.

در بخشی از این سهولت فوتبال، تاکتیک ها و شکوه و عظمت. افراد با تجربه در بازی های تاکتیکی مانند بنر حماسه قادر نخواهد بود برای پیدا کردن آنچه که آنها می خواهند در اینجا، به عنوان تیتر در تلاش است تا محو کردن خط بین تاکتیک های فوتبال و عمل گسترده تر، و در نتیجه بازی احساس کمی بیشتر بلند مدت است. طرفداران تاکتیکی کمی اساسی است.

حرف آخر

این بازی برای افرادی که به فوتبال بسیار علاقه مند هستندت و به فرایند های پشت پرده ی آن علاقه مندند و آن را دنبال می کنند بشدت توصیه می شود و می تواند اطلاعات بسیار خوبی را در اختیار آنان قرار بدهد در عین حال که این امکان را نیز برایشان فراهم می کند تا به بازی فوتبال نیز بپردازند و از آن لذت ببرند و تیم های خود را تشکیل دهند و آن ها را مدیریت کنند

Verdict

This game is highly recommended for people who are very interested in soccer and are interested in the processes behind it and can provide great information while also allowing them to It also provides them with the opportunity to play and enjoy soccer and to form and manage their own teams.

7.1

نقاط قوت

  • امکان تشکیل تیم و مدیریت آن
  • آموزش فرایندهای باشگاهی

نقاط ضعف

  • بازی در بخش داستانی دارای ایراداتی است
  • گیم پلی ممکن است گیج کننده باشد
7.5 گرافیک
7 گیم پلی
7 داستان
7 موسیقی