نقد و بررسی Fury Unleashed

نقد و بررسی Fury Unleashed

در این مطلب قرار است تا در کنار شما به نقد و بررسی بازی Fury Unleashed بپردازیم. یکی از پرطرفدار ترین ژانر های موجود در صنعت گیم ، ژانر اکشن می باشد. هر سال تعداد زیادی عنوان بازی رایانه ای در این ژانر منتشر می شود. کاربران این ژانر نیز بسیار دقیق و هوشمند شده اند. دیگر مثل گذشته کاربران به هر بازی اکشنی توجه نمی کنند. بازی که امروز قرار است به نقد و بررسی آن بپردازیم ، تقریبا عنوانی قابل دفاع و مناسب می باشد. در این بازی شما به خوبی تجربه هیجان برانگیز یک بازی اکشن را تجربه خواهید کرد. در ادامه بصورت دقیق تر به بررسی این بازی خواهیم پرداخت.

اولین و شاید مهمترین نکته ای که از این بازی برای ما قابل لمس می باشد و البته که نکته‌ی مثبتی نیز به حساب می آید ، هیجان بالای این بازی می باشد. در این بازی شما هرگز لحظه آرام و بدون دردسر را نخواهید داشت و در هر لحظه در حال مبارزه خواهید بود. این امر باعث شده تا کاربر به خوبی حس هیجان را در این بازی بچشد. این موضوع به هیچ عنوان تبدیل به زیاده روی نشده و کاربر به هیچ عنوان از این موضوع خسته نخواهد شد. نحوه انتقال هیجان با توجه به متفاوت بودن مبارزات باعث شده تا کاربر در هر لحظه حس جدیدی از هیجان را در این بازی لمس نماید.

در ابتدای این بازی شما موظف هستید تا کاراکتر خودتان را شخصی سازی نمایید. در واقع طراحی کاراکتر شما از منظر گرافیکی کاملا در دستان شما خواهد بود. پس از طراحی کاراکتر بازی شما وارد محیط اصلی بازی خواهید شد. نکته ای که در خصوص این بازی بسیار جذاب می باشد ، مسیر های انتخابی شما می توانند مختلف باشد. در واقع شما در هر مرحله و در هر ایستگاه می توانید مسیر مختلفی را پیش بروید. یک نقشه در اختیار شما می باشد که به شما می گوید که در چه مسیر هایی می توانید پیشروی کنید. این موضوع نیز باعث می شود تا شما با انتخاب کردن مسیر های مختلف ، حس هیجان را بهتر تجربه نمایید.

مبارزات در این بازی به شدت عالی و مهیج طراحی شده اند. در واقع دشمنان شما در سطوح مختلفی به مبارزه با شما خواهند پرداخت. هنگامی که شما این بازی را انجام می دهید ، باید تماما دقت خودتان را پای این بازی بگذارید. در واقع هر پیش زمینه فکری که دارید را باید کنار بگذارید و با تمام قدرت فکر خود را معطوف به این بازی کنید. همین موضوع باعث می شود تا شما هنگامی که این بازی را انجام می دهید ، سرگرم شوید. ما در این بازی شاهد آن هستیم که شما با کمی پیشروی در این بازی ، مشتاق به انجام دادن تمام مراحل بازی خواهید بود.

گیم پلی این بازی نیز بسیار عالی ساخته شده است. با توجه به شکل و شیوه کلی بازی ، شما نیازمند آن هستید که گیم پلی مناسبی را در اختیار داشته باشید. خوشبختانه گروه خالق این بازی ، به خوبی موفق شده تا گیم پلی خوبی را برای این بازی خلق نماید. حالا شما به عنوان یک کاربر می توانید با خیالی راحت وارد این بازی بشوید. شما در این بازی می توانید به راحتی کاراکتر خودتان را حرکت بدهید و دقیقا همانطور که می خواهید به مبارزه با حریفان خودتان مشغول شوید. این امر به لطف گیم پلی خوب این بازی ، به خوبی میسر شده است.

یکی از نقاط جذاب این بازی ، قرار گیری کاراکتر اصلی و شما در موقعیت های مبارزه ای متفاوت می باشد. در واقع شما دائما در این بازی در حال پیشروی هستید و با این پیشروی ها نیز شاهد حضور در موقعیت های جدید خواهید بود. فضا سازی و طراحی فضا های این بازی به خوبی انجام گرفته اند. ما شاهد موقعیت های متنوع زیبا از منظر گرافیکی هستیم. خوشبختانه در این بازی بر خلاف بسیاری از بازی های موجود در صنعت گیم ، ما شاهد ترکیب شدن بسیار عالی بخش ها با یکدیگر هستیم. ترکیبی که حالا موجب شده تا با یک بازی کاملا جذاب و مهیج روبرو شویم.

موسیقی متن این بازی نیز به بخشی تبدیل شده که توانسته به روند خوب این بازی کمک نماید. در واقع ما شاهد صدا گذاری عالی در این بازی هستیم. موسیقی در این بازی کاملا قابل لمس می باشد و حضور موسیقی باعث می شود تا ما هیجان بازی را بهتر لمس کنیم. در نتیجه می توانیم به راحتی بگوییم که موسیقی نیز در این بازی به خوبی انتخاب شده است.

حرف آخر

اگر به دنبال یک بازی اکشن هستید ، این بازی به شما پیشنهاد خواهد شد. این بازی اوج هیجان را برای شما خلق خواهد کرد. در این بازی شما در موقعیت های متنوع و مختلفی قرار می گیرید. موقعیت هایی که همواره شما را مجذوب خودش خواهد کرد. مبارزات در این بازی بسیار جذاب بنظر می آیند. در تمام این مبارزات شما کنترل کاراکتر اصلی را به خوبی به دست خواهید داشت. انجام این بازی برای علاقه مندان به بازی های مبارزه ای و اکشن بسیار جذاب خواهد بود.

Verdict

If you are looking for an action game, this game will be recommended for you. This game will create a peak of excitement for you. In this game, you are in various situations. Situations that will always fascinate you. The struggles in this game seem very attractive. In all of these struggles, you will be in control of the main character. Playing this game will be very attractive for those who are interested in fighting and action games.

8.5

نقاط قوت

  • وجود مبارزات هیجان برانگیز
  • ترکیب خیره کننده گرافیک و گیم پلی
  • قرار گیری در موقعیت های مختلف

نقاط ضعف

  • عدم پرداخت مناسب به داستان
8 گرافیک
9.5 گیم پلی
7 داستان
9.5 موسیقی