نقد و بررسی Ghost Files: Memory of a Crime

نقد و بررسی Ghost Files: Memory of a Crime

سلام به دوستان عزیز و همراهان همیشگی Gamingles امروز با نقد و بررسی بازی جذاب Ghost Files: Memory of a Crime در خدمت شما عزیزان هستیم پس با ما باشید تا ببینید این بازی چگونه است.

این بازی د تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ توسط شرکت های Artifex Mundi ، Brave Giant LTD ، Brave Giant Limited برنامه نویسی و ساخته شده است و سپس به دست شرکت Artifex Mundi به بازار عرصه شد و با استقبال خوبی رو به رو شد ، این بازی برای پلتفرم های Playstation4 ، Xbox one ، Nintendo Switch و PC و سیستم عامل های Linux ، MAC OS و Android در دسترس و قابل خریداری است.

خب در ابتدای این مقاله به شما دوستان عزیز می گویم اگر از بازی ، فیلم و کتاب های پلیسی و مرموز خوشتان می آید این بازی کاملا برای شما مناسب است و من به شما این بازی را پیشنهاد می دهم . این بازی در ابتدا با هیجان شروع می شود به این گونه که شما در تاریکی در یک زیر زمین چشم هایتان را باز می کنید و با جسدی در نزدیکتان رو به رو میشوید ، شما در ان زیر زمین کیف پولی پیدا می کنید که کارت شناسایی در آن وجود دارد که متعلق به کارگاه آرتور کریستی است و حالا پلیس ها به شما مظنون است شما باید در طول بازی اثبات کنید که شما در جریان قتل آرتور کریستی هیچ نقشی ندارید و باید به گونه ای قاتل او را پیدا کنید تا بی گناهی شا ثابت شود. وقتی که شما تصمیم می گیرید قاتل را پیدا کنید ، قتل های بیشتری اتفاق می افتد که روند بازی را زیبا تر و طولانی تر می کند که بازی را جذاب می کند و مراحل متفاوت و متنوع تر می شوند.

چیزی که این بازی را بسیار جذاب و دوست داشتنی می کند این است که شما در بازی باید معماهایی حل کنید که بسیار متنوع و جالب هستند این معما ها میتوانند مسئله ی ریاضی ، معادلات شیمی و فیزیک و حتی روان شناختی باشند که بازی را از آنچه که فکر می کردم جذاب تر کرده بود هرچند که گاهی بسیار دشوار و سخت می شد و مجبور بودم فکر کنم و زمان زیای برای حل معما ها صرف کنم اما معما ها به گونه ای طراحی شده بودند که پس حل کردن هر کدام از ان ها بازی را پیش می برد و حل کردن آن ها باعث خوشنودی شما می شود شما در بازی با نونه های DNA و چیز هایی رو به و می شوید و با ان ها کار می کنید که من هیچگاه تصور نمی کردم از آن ها استفاده کنند.

در بازی شما جدا از سیر و داستان اصلی با مینی بازی هایی رو به رو می شوید که در پیشرفت و روند بازی کمکتان می کند. در بازی لازم است چیز ها و وسایلی را پیدا کنید بازی به شما این اجازه را می دهد که با وسایلی که پیدا کرده ، وسایلی که نیاز دارید را بسازید ، بازی به شما اجازه می دهد که خلاق باشید و خلاقانه عمل کنید. گرافیک بازی در مقایسه با بازی هایی که در سال ۲۰۱۹ منتشر شده اند نسبتا خوب عمل کرده است در بعضی از مراحل بازی افت فریم پیدا می کند که اگر زیاد دقت کنید متوجه آن میشوید ، طراحی ها با جزئیات و زیبا هستند و از رنگ ها به خوبی استفاده شده است. موسیقی بازی کمی تکراری و خسته کننده است اما افکت های صوتی به خوبی استفاده شده اند و با تصاویر هم خوانی خوبی دارند.

حرف آخر

این بازی یک بازی معمایی است که صحنه های اکشن در آن  استفاده نشده است بازی همه چیز بازی از طراحی تا گیم پلی خوب بود مشکلات کمی در قسمت کنترل بازی وجود داشت که بسیار جزئی بود. موسیقی بازی بسیار ضعیف بود چرا که بسیار خسته کننده بود با وجود تمامی این ها موسیقی هم خوانی خوبی دارد به گونه ای که با اوج گرفتن بازی موسیقی اوج می گیرد و با فرود بازی موسیقی آرام می شود ، گاهی در بازی سکوت جالبی به وجود می آمد که کمی بازی را مرموز می کرد ، این بازی ارزش خرید و تجربه را دارد با این که گیم پلی طولانی نیست اما با اطمینان میتوان گفت بازی خوب و قویی است.

Verdict

This game is an architectural game that can be provided to you and can be available to you. The music of the game is very weak budget because it has a very boring budget and it can be popular in this music and it can be made possible for you and the music can be played and it can be relaxed with the music of the game. May all the people of the land of the people of the land of the people of the land of the people of the land of the king of this land
7

نقاط قوت

  • داستان خوب
  • طراحی زیبا
  • خلاقیت در بازی

نقاط ضعف

  • موسیقی تکراری
  • مشکلتی کوچک در کنترل
7.5 گرافیک
7.5 گیم پلی
7.5 داستان
5.5 موسیقی