نقد و بررسی Good Pizza, Great Pizza

نقد و بررسی Good Pizza, Great Pizza

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز و دوست داشتنی وب سایت Gamingles امروز با نقد و بررسی بای جذاب Good Pizza, Great Pizza در خدمت شما عزیزان هستیم پس در این مطلب با ما باشید تا با یکدیگر ببینیم این بازی چگونه است.

این بازی در تاریخ  ۵ ژوئن ۲۰۱۸ توسط شرکت TapBlaze ساخته و برنامه نویسی شد و سپس به دست شرکت های TapBlaze و PM Studios منتشر و وارد بازار شد و در بین گیمر های دوسد دار غذا و فست فود مورد استقبال خوبی قرار گرفت ، این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Nintendo Switch و PC و سیستم عامل های IOS ، Android و MAC OS در دسترس و قابل خریداری است.

زمانی که من برای اولین اسم این بازی را شنیدم به یاد بازی هایی افتادم که برای کودکان ۳ ساله ساخته می شود اما با تجربه ی این بازی به کلی نظرم عوض شد و متوجه شدم اشتباه می کردم . این بازی دارای یک داستان کاملا ساده و در عین حال زیبا است. شخصیت های تکراری وجود دارند که هر چند وقت یک بار ظاهر می شوند. با این کار ، انتخاب هایی را به وجود می آورید که می توانید در ادامه کار های متفاوتی انجام دهید و در نهایت نتیجه ای متفاوت ، خوب یا بد به بار بیاورید . این بازی تاکنون دارای دو فصل است. اولین شروع فرومایه و زنده ماندن شما در برابر پیتزا فروشی رقیب آن طرف بلوک در ۳۰ روز اول افتتاحیه پیتزا فروشی شما. فصل دوم پیشرفت شما در بازی و تبدیل مغازه ی پیتزا فروشی به بهترین پیتزا فروشی شهر تبدیل کنید.

گیم پلی بازی کاملاً سرگرم کننده است. اینجا هیچ چیز خیلی سختی نیست. سفارش را از مشتری بگیرید ، مواد اضافی مورد نظر را قرار دهید ، آن را بپزید ، آن را برش بزنید و برای مشتری خود بفرستید. اما همه اینها خیلی سریع خسته کننده می شوند ، بدون اینکه کمی پیچ و تاب به مخلوط اضافه شود. هنگامی که مشتری برای سفارش می آید ، آنها سفارش را به اشتباه ترین شکل ممکن به شما می گویند و انتظار دارند که بار اول آن را درست انجام دهید ، زیرا اگر به طور مداوم از آنها بپرسید “چه؟” ، صبر مشتری را از دست می دهید حدود ۱۰٪ پس باید خود پیتزا درست کنید (یعنی ۰ تا ۱۰۰ کار با شما است).این احتمالاً سخت ترین قسمت یک سفارش است ، زیرا می تواند سفارش شما راخراب کند. شما باید در نحوه قرار دادن مواد روکش بسیار دقیق باشید. اگر نسبت را پیچیده یا مواد اولیه ی خود را در یک ظرف آشفته پراکنده کنید ، مشتری قسمتی از صبر که در نواری وجود دارد را از دست می دهد و این ممکن است در طول بازی برای شما بسیا بد شود.

کمی بعد ، شما باید پیتزا را بپزید. اما شما باید به سفارش مشتری توجه کنید که آیا آنها می خواهند پیتزا بیش از حد ترد شود ، که شما باید دو بار پیتزا را روی فر اجرا کنید. بعد از پخت ، زمان برش است و فقط در این صورت است که می توانید آن را به مشتری خود بدهید.در بازی فقط هتگامی مشتری ها پول پیتزای خود را پرداخت می کنند که از سفارش خود راضی باشند و شما تمامی جزءیات سفارش را به بهترین شکل اجرا کرده باشید. بعد از اتمام روز ، شما نتیجه نتایج کار در آن روز را دریافت خواهید کرد. مانند داشتن یک پیتزا فروشی واقعی ، باید هزینه اجاره ، لوازم و بازپرداخت (در صورت وجود) را نیز در نظر بگیرید. در این منو ، شما می توانید نسخه های بصری فروشگاه خود را بخرید تا همه را زیبا و جذاب کند. برای بدست آوردن درآمد بیشتر از مواد سودآور ، مواد اضافی خریداری کنید. ارتقا عملی پیتزا فروشی شما که باعث می شود زندگی شما راحت تر شود و یا سود روزانه بیشتری کسب کنید. تعمیرات مورد نیاز مانند سرویس کوره یا هر قفل خراب نیز وجود دارد که بسیار جالب هستند و بازی را واقعی جلوه می دهد.

حرف آخر

این بازی نمایشی شگفت انگیز از آنچه که بازی های موبایل باید داشته باشند است. یک گیم پلی سرگرم کننده که به عنوان یک قاتل زمان با یک داستان جذاب که کاملا مفید است عمل می کند. تصاویر و صدایی که این بازی به خصوص مرا به خود جلب کرده است. گرچه مردم می گویند خیلی کتاب را از روی جلد آن قضاوت نمی کنند ، اما هنری که در تصویر تبلیغاتی یک بازی نشان داده شده ، بزرگترین عامل در بارگیری یا پرداخت هزینه یک بازی موبایل است. در حالی که هر چیز دیگری در این بازی باعث می شود که من بمانم و این بازی این کار را انجام داده است. در نتیجه من فکر می کنم این بازی ارزش خرید و یا دانلود را دارد اما این که ارزش تکرار داشته باشد یا نه زیاد مطمعن نیستم.

Verdict

This game is an amazing demonstration of what mobile games should have. A fun gameplay that acts as a time killer with a compelling story that is quite useful. The images and sound that this game has especially attracted me. Although many people say that they do not judge a book by its cover, the art shown in the promotional image of a game is the biggest factor in downloading or paying for a mobile game. While everything else in this game makes me stay and this game has done it. As a result, I think the game is worth buying or downloading, but I’m not sure if it’s worth repeating.

6.4

نقاط قوت

  • گیم پلی جالب
  • سفارش های خاص

نقاط ضعف

  • بازی خیلی زود خسته کننده میشود
  • تعداد فصل ها کم است
6.5 گرافیک
7 گیم پلی
6.5 داستان
5.5 موسیقی