نقد و بررسی Grand Guilds

نقد و بررسی Grand Guilds

با عرض ادب و احترام خدمت همراهان همیشگی وب سایت Gamingles در این پست قصد داریم به بررسی بازی Grand Guilds بپردازیم. این بزای برای کنسول های مختلف رایانه ای به بازار عرضه دشه است و توانسته است برای برخی نیز جذاب و باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا این بازی را بطور کامل مورد بررسی قرار دهیم.

داستان بازی یک داستان نسبتا خوب است که به شکل مناسبی هم پرداخته شده است و این مورد باعث می شود تا بازی برای بازیکن ها جذاب و دوست داشتنی جلوه کند و در عین حال بازی بتواند تا کمی هم در جذب مخاطب کوشا باشد و مخابین را برای طمانی نسبتا مناسب و طولانی بر پای دستگاه های رایانه ای شان نگاه دارد.

داستان همواره بخش مهمی از هر بازی بوده است و این بخش در پیوندی تنگاتنگ با بخش گیم پلی بازی نیز می باشد. که باید بگوییم در این ببخش متاسفانه Grand Guilds نتوانسته است خوب و مناسب عمل کند و یک بازی خوب را از خود نشان دهد و بتواند تا مخاطبان را به خود جذب نماید.

شیوه ی جنگی از بخش هایی برای حمله به مخالفان استفاده می کند. این کاغذها از طریق سطوح به دست آمده یا خریداری می شود. با این حال ، سفارشی سازی عرشه بسیار اساسی است و اصلاً شهودی نیست. هر چرخش به شما  امتیاز  می دهد و البته این ها معمولاً فاقد بیش از یک امتیاز برای استفاده است. محدوده حمله نقشه بسیار گسترده است ، اما  همیشه بهترین شخصیت های در دفاع پوسیده اند ، آنها کسانی هستند که بیشترین احتمال از بین رفتن آن ها در بازی بالا است.

داستا بازی ممکن است الز بهترین بخش های بازی باشد و بازی را به یک شیوه ی خوبی متعادل سازی کند و فقدان گیم پلی جذاب را پر کند اما با این حال ، نحو چندان ساده نیست. گیم پلی بازی در اینجا بسیار کلی است و کل مراحل بازی تقریبا شبیه هستند است.در بیشتر موارد ، ارتباط دادن جنگ با تاریخ دشوار است ، اما خب در هر صورت این مورد بسیار در بازی اساسی است ولی متاسفانه بازی نتوانتسه است در این بخش موفق باشد.

هم چنین این شیوه های مبارزه در بازی نیز با سطح شما ارتباط تنگاتنگی دارد که جزئیات و کیفیت آن ها خوب نیست زیرا حتی باعث نمی شود که بخواهیم کارهای کمکی را انجام دهیم. سنگ زنی افقی توصیه نمی شود و به نظر می رسد در مورد چگونگی استفاده از این سیستم در طولانی شدن نبرد برای سرها هیچگونه توجهی نشده است. و این مسئله باعث می شود تا بازیکن در بازی سریع تر جان خود را از دست بدهد و خب این مسئله متعاقبا باعث می شود تا بازیکن چندان در بازی دوام نداشته باشد و بازی هم متعاقبا برای او بی دوام و سست عنصر بشود.

در این بازی دشمنان معمولاً در بخش های مختلفی در بازی ظاهر می شوند. به نظر می رسد شما هرگز با چندین محصول مشکل ندارید. مبارزات البته از ابعاد مختلفی برخوردار نیستند و شما باید با هر کدام مبارزه کنید و  سپس بارها و بارها تکرار کنید. این امر باعث می شود بازی یک بودجه عظیم و هرگونه هیجان که برای نبرد دیگر جمع شده است را تضعیف کند.

اما بای در کل این موقعیت را ایجاد نکرده است که شما از آن لذت زیادی ببرید و از این منظر نتوانسته است بسیار مثبت عمل کند. این مسئله باعث می شود تا شاما در بازی هر چند زمان خوبی را هم صرف کنید اما نتوانید خیلی موفقیت زیادی در بازی کسب نمایید و بقول معروف در بازی ارج نبینید و نتوانید آنطور که شایسته است در بازی بهره مند شوید و لذت کافی ببرید.

موسیقی بازی در نوع خودش جالب و شنیدنی است و این مسئله بازی را جذاب تر می کند. هر چند شما نتوانید بازی را بسیار دوست داشته باشید اما بازی در ژانر خودش یک چذابیت های خاصی هم دارد و هم چنین شیوه ی روایتی خاص خود را دارد که آن را غنا می بخشد.

و این امر  به آن جذابیت خاصی اضافه می کند که البته هر بازی ای از این جذابیت برخوردار نیست و موسیقی بازی نیز در نوع خود به این جذابیت کمک شایانی می کند و بازی را درخشان تر از پیش می کند. هر چند بازی دارای مشکلاتی اساسی است اما نمی توان همه ی آن را بد دانست اما می توان گفت که بخش های اساسی بازی نیز خب آنطور که شایسته بوده است عمل نکرده اند و نتوانسته اند آنطور که باید و شاید بازی را جذاب کنند.

7.3

نقاط قوت

  • داستان روایی خوب
  • موسیقی شنیدنی و روان

نقاط ضعف

  • گیم پلی خسته کننده
  • مبارزات تکراری
7 گرافیک
7 گیم پلی
7.5 داستان
7.5 موسیقی