نقد و بررسی Gravity Rider Zero

نقد و بررسی Gravity Rider Zero

سلام به تمامی همراهان و دوستداران عزیز وب سایت Gamingles امروز با نقد و بررسی بازی بسیار جذاب Gravity Rider Zero در خدمت شما عزیزان هستیم تا ببینیم این بازی چگونه است ؟

این بازی در تاریخ ۴ اوت ۲۰۱۹ به دست شرکت vivid games ساخته و برنامه نویسی شد و سپس در به دست شرکت های vivid games و QubicGames به بازار عرصه و وارد شد. این بازی هم اکنون برای پلتفرم Nintendo Switch و سیستم عامل های Android و IOS در دسترس و قابل خریداری است و تا کنون شرکت های سازنده اخباری مبنی به این که آیا این بازی برای دیگر پلتفرم ها برنامه نویسی و منتشر میشود و یا نه در دسترس نیست.

این بازی بازی است که آینده را به شما نشان می دهد ، بازی در ژانر مسابقه ای و علمی تخیلی برگذار میی شود که نشان می دهد در آینده چه وسایلی با چه ویژگی ساخته شده اند و همه چیز چگونه است ، با شروع بازی متوجه شدم که بازی داستان و یا خط داستانی ندارد که در کل بازی همراهتان باشد ولی این کمبود با گیم پلی جذاب بازی جبران شد به این شکل که شما باید در بین سیارات مختلف سفر کنید و تمامی این فر ها در کمال نا باوری همه ی این این سفر ها با موتور هستند!

بله درست فهمیدید شما قرار است بازی مسابقه ای و تخیلی را داشته باشید که در آن با موتور عجیب و بسیار مدرنتان به سیاره های مختلف سفر می کنید و اما چیزی که در بازی جذابیت دارد این یست ، بلکه مسابقات و جاده های بسیار عجیب و دوست داشتنی بازی است که هر کدام از مراحل آن به خوبی طراحی شده و تمامی مراحل متفاوت و متنوع است. بازی چیز های جالب و جذاب زیادی دارد که یکی از آن ها گزینه ی شخصی سازی بازی است و شما از صفر شروع می کنید تا بازی را بر طبق علاقه ی خودتان پیش ببرید . ار انجایی که وسیله ای که در بازی با ان هستید موتور است در ابتدای شخصی سازی موتور مورد نیازتان را درست می کنید ، نقاشی می کنید و در مراحلی که دوست دارید مسابقه دهید ، این که سازندگان این اجازه را به شما می دهند تا بازی را شخصی سازی کنید توانسته اند امتیاز خوبی برای این بازی به دست بیاورند.

در بازی شما برای تنوع و در بعضی از مراحل باید از دوچرخه استفاده کنید که به نظرم تجربه ی خوبی از این بازی است چرا که طراحان از مدل موتور های واقعی الهام گرفته اند با این تفاوت که شما در آینده هستید و این مدل ها بسیار ارتقا پیدا کرده اند و شبیه چیزی که فکر می کنید نیست چرا که طراحی بسیار دقیق و تا حدی عجیب است . کنترل در این بازی بسیار ساده است و شما در لباس هایی عجیب مخصوص به موتور سواری سوار موتور و یا دوچرخه هستید و بسته به مسیر مسابقه باید تلاش کنید شتاب موتور را در شیب ها سر پایینی ها و پیچ های تند کنترل کنید . گرافیک بازی با این که بازی است برای گوشی های موبایل اما بسیار قوی و دقیق است و ترکیب رنگ ها و طراحی فضا بسیار زیبا و دوست داشتنی استو هم چنین د قسمت موسیقی طراحان از موسیقی های الکترونیک و مدرن که کاملا حس آینده را به شما می دهد ، استفاده کرده اند ، افکت های صوتی به دقت کار شده و کاملا با تصاویر به خوبی مچ شده است.

حرف اخر

ایرادی که به این بازی وارد است این است که شما برای ارتقا مراحلو یا متور و دوچرخه مجبور هستید به صورت هفتگی بسته هایی در بازی خریداری کنید البته شاید این موضوع از طرفی هم بسیار خوب باشد چرا که بازی همیشه به روز است و شما چیزی را تکرار نمی کنید . این بازی یک تجربه ی زیبا از طراحی دقیق و عجیب و هم چنان مینیمال و پست مدرن است که می تواند خیلی از گیمر ها را شیفته ی خود کند. این بازی هم ارزش خرید دارد و هم تکرار.

Verdict

The disadvantage of this game is that you have to buy packages in the game on a weekly basis to improve the steps or the engine and the bike, but this may be very good because the game is always up to date and you have something. You do not repeat. This game is a beautiful experience of precise and strange design, as well as minimal and postmodern, which can fascinate many gamers. This game is both worth buying and repeating.

 

6.6

نقاط قوت

  • گرافیک خوب و زیبا
  • افکت های صوتی خوب
  • موسیقی زیبا و قوی

نقاط ضعف

  • خریدات هفتگی برای ارتقای بازی
  • تبلیغات زیاد در بین بازی آزار دهنده می شود
8.5 گرافیک
8.5 گیم پلی
1 داستان
8.5 موسیقی