نقد و بررسی Grim Guardians: Demon Purge

نقد و بررسی Grim Guardians: Demon Purge

یک روز دیگر و یک بازی دیگر در ژانر بازی ها ماجراجویی می تواند همیشه در استور ننتیندو لذت بخش باشند. امروز با معرفی یک بازی جدید ماجراجویی که از توسعه دهنده ای همیشگی در این ژانر منتشر شده است با نام Grim Guardians Demon Purge در خدمتتان هستیم. بازی جذابی که می تواند برای دوست داران بازی های ماجراجویی بسیار قابل توجه باشد که امروز ما به نقد و بررسی این بازی در سایت Gamingles خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

بازی Grim Guardians Demon Purge را باید یک بازی از سری دوم بازی های گریم گاریدن دانست. در این بازی ها شما با قهرمانانی طرف هستید که همه زندگیشان را وقف این کرده اند که بتوانند با شیاطین مبارزه کنند. هر کدام از این قهرمانان ها بر اساس داستان های پیشینه ای خود و همینطور نوع کارکتر های خودشان قدرت های مختلفی دارند که می توانند آنها را در دنیای شکار اهریمنان به خوبی استفاده کنند. استعداد های هر کارکتر در دنیای گریم به صورت جذابی با داستان های خودشان به خوبی برای گیمر ها توضیح داده شده است و به خوبی به شکل گیم پلی نیز ترجمه شده اند. در این میان اما با توسعه بازی جدید داستان بازی به دو کارکتر جدا از بقیه شخصیت ها که دو خواهری هستند که با استفاده از تلنت های خاص خود می توانند با موجودات اهریمنی مبارزه کنند در این بازی با یکدیگر وارد یک قلعه ای شیطانی می شوند.

 

ماموریت آنها این است که بتوانند از طبقات این قصر بزرگ بالا بروند. در هر طبقه چالش های مختلفی در روبه روی آنها قرا می گیرد و در انتهای هر کدام یک باس جدا گانه برای آنها قرار داده شده است. یکی از ایرادات بازی این است که این بازی را شما با دو کارکتر انجام می دهید ولی نمی توانید از دو کارکتر بازی به صورت همزمان استفاده کنید. حتی برای بازی می توانستند قابلیت انجام بازی به صورت دو نفره را نیز قائل شوند ولی خوب آنچنان نمی توان این موضوع را بسیار بزرگ در توسعه بازی و همینطور بولد کردن ایراد های بازی دانست زیرا بازی در قسمت های دیگر به صورت درخشانی ظاهر شده است. این دو کارکتر اصلی با توجه به قدرت های مختلف و متفاوتی که دارند باعث می شوند که در هر مرحله گیمر های بازی به صورت بسیار خوبی تنوع گیم پلی و همینطور درگیری با یونیت های بازی را به خوبی تجربه کنند که به شکل بسیار خوبی در همه مراحل بازی این تنوع پخش شده است.

کاریزماتور بودن کارکتر های بازی به علاوه این که در گیم قدرت های آنها که درباره شان صحبت شده به صورت مستقیم در گیم پلی بازی استفاده می شود از نکات بسیار جذابی است که بازی را بسیار به داستانش مرتبط می سازد. از لحاظ گرافیکی و توسعه بازی باید گفت که بازی بسیار پولیش شده و تمیز ساخته شده است. در هر مرحله بازی Grim Guardians Demon Purge استایل بازی در هر طبقه از برج های بازی به شکل خودش در آمده است و همینطور یونیت های بازی با توجه به مرحله ای که در آن قرار دارید به شکل خوبی تغییر می کنند. همینطور جزئیات استفاده شده در طراحی همه قسمت های بازی چه از پله های بازی گرفته تا بک گراند های گیم به شکل بسیار زیبایی حس بازی را به خوبی به شما القا می کنند. ریزه کاری ها شامل ساخت منو های بازی و همینطور نقاشی های کارکتر های بازی نیز از قسمت های قابل توجهی است که بازی Grim Guardians Demon Purge را بسیار پر محتوا تر از آنچه در اسکرین شات های بازی می بینید نشان می دهد.

در کنار این ها افکت های گرافیکی که برای این دو خواهر در این بازی ساخته شدهاند به شکل بسیار جذابی با بالارفتن مراحل و لول کارکتر های بازی به خوبی آپدیت شده و همینطور قابلیت های آنها به طور مستقیم در نقشه بازی و در گیم پلی آنها به همراه افکت های جذاب بازی می تواند رای بازیکنانی که دائما بازی های ماجراجویی را انجام می دهند و طرفدار پر و پا قرص این ژانر هستند. بسیار مسحور کننده باشند که با توجه به طراحی خوب مراحل و همینطور بک گراند هیا بازی می توان گفت که در بخش گرافیکی اصلا ایراد خاصی نمی توان به بازی Grim Guardians Demon Purge گرفت.

حرف آخر

بازی Grim Guardians Demon Purge را باید از آن درسته از بازی هایی دانست که توسعه دهندگان آن در این ژانر بازی آنقدر بازی داده اند که دیگر بازی های با ایراد و هیمنطور باگ داری را منتشر نمی کنند و بازی Grim Guardians Demon Purge را نیز باید یک بازی بسیار خوب و کاملد ر این ژانر بدانیم که نه تنها داستان جالب و درگیر کننده ای همراه دارد بلکه گیم پلی بسیار جذاب و همینطور کارکتر های قابل ارتباطی دارد که می تواند این بازی را به یکی از کاندیدا های بازی های شما تبدیل کند.

Verdict

The game Grim Guardians Demon Purge should be considered one of the games whose developers have played so many games in this game genre that they no longer publish games with problems and such bugs, and the game Grim Guardians Demon Purge should also be a A very good and complete game in this genre, which not only has an interesting and engaging story, but also has a very attractive gameplay and relatable characters that can make this game one of the candidates for your games.

8

نقاط قوت

  • گرافیک عالی به عنوان دو بعدی ماجراجویی
  • داستان جذاب
  • کارکتر سازی های خوب

نقاط ضعف

  • تعداد مرحله های کم
9 گرافیک
7 داستان
9 گیم پلی
7 موسیقی