نقد و بررسی Half Past Fate

نقد و بررسی Half Past Fate

در ادامه می خواهیم بازی Half Past Fate را به شما دنبال کنندگان گیم معرفی می کنیم. همه در مقطعی از زندگی خود از سرنوشت تعجب می کنند. آیا اعمال ما متعلق به ما است؟ یا از پیش تعیین ‌شده هستند؟ آیا لحظات و جلسات غیر قابل‌ اجتناب هستند؟ البته هیچ کس نمی ‌داند، اما حدس زدن می ‌تواند سرگرم‌ کننده باشد. Serenity Forge و راهی در اعماق Half Past Fate از راه خود منحرف می‌ شود تا نگاهی به جهان بیندازد و با مفهوم سرنوشت به روش دیگری با نشاط بازی کند.

Half Past Fate  داستان سه رمان مختلف – آنا و جارن ، ریندن و مارا ، و بیا و میلو را دنبال می ‌کند. هر داستان در طول زمان متفاوتی از ۸ سال تا ۱ روز رخ می ‌دهد. این داستان‌ ها به گونه ‌ای تدریجی تعریف می ‌شوند و هر یک از ۱۲ فصل این بازی به زمان قبلی باز می گردد. تنها فصل آخر در حال حاضر اتفاق می ‌افتد. عشق در هوا است، اما کار، زندگی و رامن تند به راه خود ادامه می ‌دهند!

نیمی از این سرنوشت دارای یک ماجراجویی جالب با سبک هنری ۳ بعدی است. سفر ۶ نفر را دنبال کنید که به روش‌ های غیر عادی یکدیگر را پیدا کرده ‌اند. از هشت ساعت تا هشت سال، به مرور زمان، طرز فکر شما را برای همیشه در مورد سرنوشت خود احساس می ‌کنید، تغییر خواهد داد.

اگر در سن نوجوانی و یا فراتر از آن هستید، احتمال این وجود دارد که شما حداقل یک ‌بار در زندگی خود عاشق کسی شوید. همه ی ما این احساس را می ‌دانیم: شما یک غریبه شگفت ‌انگیز را از گوشه چشم خود می ‌بینید، کسی که کاملا مطمئن هستید از لیگ شما خارج است، اما چشمان شما ناگهان قفل می‌ شوند، آن ها به شما لبخند می زنند. دستان شما شروع به عرق کردن می کنند، معده شما به صورت کوچک و بیولوژیکی می ‌چرخد و مغز شما یک میلیون سناریوی مختلف را با سرعت نور انجام می‌ دهد.

Half Past Fate یک عنوان ماجراجویانه از توسعه دهنده Serenity Forge، شما را برای اولین بار در این نوع از سناریو قرار می ‌دهد. بازی شش شخصیت را دنبال می کند، آن‌ ها “جستجوی عشق” خود را دنبال می‌ کنند، این بازی یک نگاه دوست‌ داشتنی به این که چطور ممکن است واقعا زندگی شما با عشق بالقوه مواجه شود. ممکن است گاهی اوقات کمی بیش از حد لذت بخش باشد، اما اغلب باعث ایجاد این گفتگو می ‌شود.

بازی به فصل هایی تقسیم می شود که هر یک از آن ها از یک صحنه واحد تشکیل شده است – و دقیقاً مانند یک ویگنت – که بیشتر روی شخصیت های اصلی بازی متمرکز است. شما به طور مستقیم یک شخصیت را کنترل خواهید کرد، و گیم پلی بازی اکثراً تمرین در جستجوی موارد مینیاتوری و گزینه های گفتگو است. تنها کلمات ‘fetch quest’ ممکن است باعث ایجاد ترس در برخی از مردم شوند، اما مکانیک به خوبی در این بازی به اجرا در می ‌آید. شما در حال جمع ‌آوری موارد هستید، آن ها را با NPC تعویض می کنید ، آن ها را در محیط قرار می دهید و موارد دیگر. یک احساس تناسب طبیعی در دنیای بازی را دارد.

شما واقعا می ‌خواهید هر گوشه و شکاف محیط ‌های مختلف را نیز کشف کنید، چرا که نیمی از سرنوشت گذشته خیره ‌کننده به نظر می‌ رسد. این یک ترکیب کامل از صحنه های ۲ بعدی و ۳ بعدی است، و همه چیز از مدل‌ های کاراکتر گرفته تا فنجان ‌های ریز قهوه – این یکی از زیباترین بازی ‌های هنری پیکسل است که ما در یک زمان خوب دیده ‌ایم. به طور مشابه، موسیقی به طرز شگفت انگیزی شادی بخش است، و ترکیبی از این همراه با جلوه ‌های بصری رنگارنگ تجربه بازی بسیار خوشایندی را ایجاد می ‌کند.

تنها شکایت اصلی ما با این بازی این است که در جهت درست کردن شما در مسیر درست بسیار کله‌ شق است. محیط خود را کاملا تحت پوشش قرار می ‌دهند، در مورد همه راه های اکتشافی تحقیق کرده ایم، اما هنوز هم کاملاً مشخص نیست که برای پیشرفت داستان چه باید کرد.

حرف آخر

بازی Half Past Fate ، یک بازی سرگرم کننده و اعتیاد آور می باشد و شما را می تواند ساعت ها سرگرم کند. موسیقی بهتری اگر می داشت ، خیلی بهتر بود و بیشتر کاربر و گیمر جذب می کرد. اگر به دنبال یک بازی مناسب و روزمره می گردید حتما این بازی را نصب و امتحان کنید. این بازی قابل نصب از روی پلتفرم استیم می باشد. شما با نصب این بازی بر روی دستگاه خود از طریق استیم (Steam) خود ، می توانید از آن لذت ببرید.

Verdict

Half Past Fate is a fun and addictive game that can keep you entertained for hours. If it had better music, it would be much better and would attract more users and gamers. If you are looking for a proper and everyday game, be sure to install and try this game. This game can be installed on the Steam platform. You can enjoy this game by installing it on your device via Steam..

6.5

نقاط قوت

  • سرگرم کننده
  • گیم پلی نسبتا خوب

نقاط ضعف

  • موسیقی نه چندان دلنشین
  • گرافیک متوسط
6 گرافیک
6 موسیقی
7.5 گیم پلی
6.5 داستان