نقد و بررسی Heroland

نقد و بررسی Heroland

اگر چه این بازی این است.اما سنتی نیست. پارک بازی است طراحی شده برای بازگرداندن حماسه باند قهرمانان تلاش برای یک مدت طولانی، ارائه انواع از زندان و مشکلات، به طوری که بازدید کنندگان می توانند دعوا جعلی زنده کرده ام.

شما واقعا  هر گونه نقش بازی کند،  خوش شانس، یک کارمند متوسط ​​است که به دلیل این مورد در اولین روز از کار انجام نشده است.  به سادگی اختصاص مشتری را از طریق غار در پارک، و برخی آن را باز کرد، در دیگران می توان این موضوع را به خوبی دید.

ریتم اصلی  آن را به خزنده در اطراف بلند آوازه شو. در اینجا، بازیکنان خواهد شد چهار مهمان در پارک همراه برای کشف سیاه چال بازی روده بزرگ است. مشکل این است که شما نمی توانید به طور مستقیم بسیاری از دشمنان، که از طریق این غارها مرطوب و غار سرگردان حمله کنند. به عنوان یک راهنمای در پارک، شما می توانید فقط گاه به گاه به ارائه پشتیبانی و راهنمایی به اعضای خود، به عنوان آنها  اجرا کنید.

مشتریان شامل افراد ارزشمند مورد نیاز برای تکمیل یک سیاه چال خاص، و نقش های اضافی است که کمک می کند. در واقع، این نرخ متفاوت در مکالمات بر اساس است که این بازی می خواهد به شما زمانی که شخصیت ها به اولویت بندی، می تواند این معنی است که به سیاه چال انداختن یک مکالمه و تعامل بین مردم، در حالی که هر عضو دیگر، که به حزب ادامه این تنها مبارزه پشتیبانی می کند.

مبارزه در بازی آن را عجیب و غریب. شخصیت حزب به طور خودکار حمله به سیاست های هوش مصنوعی کنترل است. شخصیت به طور خودکار مهارت ها و حملات را انتخاب بر اساس افکار فرار او، و هدف این است که به سیم دشمن از طریق قوس، شبیه به بازی های دیگر ژانر است.

با این حال، خوش شانس ممکن است دخالت اگر اقدامات با چهره های پر شده است، که اجازه می دهد آن را به صدور دستور به احزاب فرد یا طرف یک استراتژی کاملا جامع دستورات هدف کلی است که باعث کاهش حمله، حفاظت، مهارت بر اساس نمایندگان و یا پشتیبانی از کل حزب، اما دستورات به شما اجازه انتخاب از حملات خاص از امکانات مشتریان خود را می گذارد

مشکل با این سیستم این است که آن را از بسیاری از مراحل اولیه است که عامل انتخاب واقعی، که احساس کمی در بازی های قبلی رنج می برد. متریک برای سفارشات از دخالت آرامی افزایش می دهد در سطوح پیش از آن، اما خوشبختانه، وقتی خوش شانس قادر به انجام وظایف خود را به خوبی خواهد بود، او قادر خواهد بود برای بهبود عملکرد خود باشد. مزایای. از نظر گیم پلی، در اوایل بازی بود بسیار جالب است.

اگر چه شما می توانید به سرعت از نبرد افزایش می دهد، همچنین باعث می شود عملیات بسیار پر هرج و مرج، خطوط نبرد به صورت ضربدری، و خط تا با سرعت شگفت آور. هر چند که جشن فاجعه در سطح اولیه، حقایق نیز ثابت کند که نبرد چند ناموفقسرگرمی است خیلی ساده نیست.به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک بازی دیجیتالی به منظور موفقیت، شما باید به قبل از ترتیب تیم، تجهیزات و مهارت.

اگر چه بازی برای کنسول است برای هنر هنری و داستان آن شناخته شده است، در واقع، تنها یکی از آنها در ان می درخشد. طراحی زیبایی بسیار منحصر به فرد است، با یک سری از شخصیت های هنر پیکسل خوب اند که  از هیئت مدیره دیجیتال بوده است  طراحی شخصیت روشن و بسیار منحصر به فرد، اما به معنای طبیعت شخص خود است که آنها اثرات انیمیشن کم و یا هیچ و تکیه به شدت در گفت و گو است

بازیکنان زمان صرف کنند، آن را در نهایت یکنواخت کمی شود. مأموریت زندان با پیشنهادات بسیار کمی دکوراسیون، اما آنها ارائه از راه های مختلفی به آنها را کامل، اما این هیولا تعیین مبارزه بعدی. خوشبختانه، ویژگی های خود را از اندازه نیش، همراه با به طور مداوم پر جنب و جوش نوشتن بازی های کمک برای جلوگیری از فسخ است.

با یک پس زمینه دست کشیده ساده آن را ایجاد یک احساس راحت است. با این حال، در پرتره از شخصیت ها از برخی از اختلاف های بصری است که به نظر می رسد مثل یک  دست کشیده از مدل های شخصیت. ادغام سبک هنری روشن است، چرا که بازی و داستان آن در یک سری از مدل های سه بعدی بازی کردن، اما مدل از قهرمانان در نهایت احساس خارج از محل قرار می گیرد.

حرف آخر

بازی با شخصیت هایی دوست داشتنی و جذاب و با گیم پلی ای کارتونی و گرافیکی انیمیشنی برای افراد با همه ی سنین مناسب می باشد هر چند شاید بتوان گفت که از همه بیشتر برای سنین کودکان مناسب باشد و آنان را بیش از همه برایشان جذاب خواهد بود که این مسئله را برای آنان بسیار درخشان خواهد کرد ولی شاید بزگسالان برخی از قسمت های بازی را نپسندند.

Verdict

Gameplay with cute characters and cartoon characters and animated gameplay is suitable for people of all ages, though it may be said to be most suitable for children ages and will be most appealing to them. That will make it very bright for them, but maybe adults don’t like some parts of the game.

7.4

نقاط قوت

  • مناسب برای سنین کم
  • دارای قابلیت بازی کردن چندنفره

نقاط ضعف

  • گرافیک ممکن است بچگانه باشد.
  • صداهای متفرقه
7 گرافیک
7.5 گیم پلی
7.5 داستان
7.5 موسیقی