نقد و بررسی بازی Hope’s Farm

نقد و بررسی بازی Hope’s Farm

یک روایت قدیمی می گوید که هر کسی که توانسته الان یک گیمر حرفه ای شود، قطعا بخش زیادی از کودکی اش را پای بازی های مزرعه داری گذرانده است. جدای از شوخی مطمئنا شما هم با این نظر موافقید و می دانید که بازی های مزرعه داری چقدر زیبا و آرامش بخش هستند. بازی ای که امروز میخواهیم با هم نقد و بررسی اش کنیم هم یکی از همین بازی های مزرعه داری جذاب و جالب است. اوج شهرت این بازی ها مال سال های نزدیک به سال ۲۰۱۰ بود، اما Hope’s Farm که در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است، با گرافیک و گیم پلی قدرتمندش روی دست همه بازی های مزرعه داری محبوب و نوستالژیک زده است. اگر می خواهید یاد و خاطرات گذشته را با بازی کردن Hope’s Farm زنده کنید، تا آخر این پست برای دیدن نقاط قوت و ضعف و نمره دهی Gamingles به Hope’s Farm با ما همراه باشید.

Hope’s Farm که در تاریخ سیزدهم دسامبر سال ۲۰۱۹ توسط کمپانی بازی سازی و توسعه دهنده Green Sauce Games برای پلت فرم های Android, Microsoft Windows, Linux و macOS منتشر شده است، یک بازی خیلی ساده و معمولی مزرعه داری است. چیزی که Hope’s Farm را جذاب می کند، علاوه بر شخصیت های بامزه – منظورمان همان حیوانات بی دست و پای داخل مزرعه است – ، گرافیک چشم نواز و گیم پلی روان و آسان است. داستان کلی بازی همین است که شما به عنوان صاحب یک زمین، امکانات اولیه ای از جمله کاشت و برداشت چند محصول ابتدایی را در دسترس دارید و باید با پرورش دادن حیوانات مختلف، فروش محصولاتشان یا خودشان، کاشت و برداشت گیاه های مختلف و فروش آن ها، سرمایه ای برای خودتان دست و پا کنید و مزرعه تان را در سطح جهانی گسترش دهید. یکی از ویژگی های خوب این بازی سرعت بالای رشد محصول و در کل پیش روی همه قسمت ها و ویژگی های بازی است. بنابر این نیازی نیست یک روز و اندی برای رشد چند تا ذرت صبر کنید!

گرافیک Hope’s Farm خیلی پیچیده نیست و  زمین های کشاورزی، محصولات و شخصیت ها جزئیات زیادی هم ندارند، و حتی ممکن است در نگاه اول این طور به نظر برسد که کل آرت بازی از یک استایل مشخص پیروی نمی کند و طراح بازی از هر استایل هنری ای که دلش خواسته یک قسمتی توی Hope’s Farm کار کرده است. هر چند که این مشکلات نه خیلی کوچک در گرافیک بازی وجود دارد، اما بیایید رو راست باشیم، تابحال شده یک بازی مزرعه داری با گرافیک کاملا بی نقص ببینیم؟ Hope’s Farm هم از این قاعده مستثنی نیست و این طور که نشان داده می شود سازندگان تمرکز اصلی شان را روی گیم پلی گذاشته اند. گیم پلی بازی واقعا در سطح بالایی قرار دارد و باگ های خیلی کمی هم گزارش شده است. وجود بازی های کوچک – مینی گیم ها – داخل بازی به عنوان روشی برای انجام دادن کارهای خواسته شده از بازیکن، یکی دیگر از ویژگی هایی است که Hope’s Farm را تبدیل به یک بازی مزرعه داری جذاب و ارزشمند کرده است. موسیقی بازی خیلی شاد و فرح بخش – درست مثل خودش – است و احتمالا جزو آن ساندترک هایی می شود که در بدترین و استرس زا ترین شرایط زندگی ناخود آگاه توی سرتان پخش می شود.

حرف آخر

اگر دنبال یک بازی ساده و آرامش بخش می گردید که زمان های سوخته یا استراحتتان را پای آن سپری کنید، نوستالژیک باشد و شما را یاد بازی های مزرعه داری آنلاینی که چند سال پیش میکردید بیاندازد، گرافیک بصری جذاب و چشم نواز داشته باشد و گیم پلی روان و قسمت های متنوعی داشته باشد و مهم تر از آن موسیقی اش خیلی شادی آور باشد Hope’s Farm با قیمت هشت یورو و اندکی، بهترین و مناسب ترین انتخاب برای شماست.

Verdict

If you are looking for a simple and relaxing game where you can spend your burnt or rest time, it will be nostalgic and remind you of the online farming games you played a few years ago, it will have attractive and eye-catching visual graphics and gameplay. It has a smooth game play and various parts, and more importantly, its music is very joyful. Hope’s Farm, with a price of eight euros and a little, is the best and most suitable choice for you. thanks for reading

7.4

نقاط قوت

  • گیم پلی روان و آسان
  • بخش های متنوع و مینی گیم های زیاد

نقاط ضعف

  • گرافیک ساده و اندکی ضعیف
4.5 گرافیک
8.5 گیم پلی
7.5 داستان
9 موسیقی