نقد و بررسی Iconoclasts

نقد و بررسی Iconoclasts

سخت است. بت شکنی تا حد زیادی درست است، اما بزرگترین شکست است با توجه به داستان پر هرج و مرج رخ داده است. در طول چند ساعت اجرا از آن اتفاق افتاد زیادی از لحظه ای که این جهان شگفت انگیز  ترک و مبارزه بزرگ کلید بازی طول می کشد، طرح به سرعت در شما حملات. نقش های جدید و اصطلاحات مبهم است. شما بلافاصله از دولت دینی، که با یکدیگر در اصطلاحات مخصوص یک صنف متراکم ارتباط برقرار روبرو می شوند با مردم ، که ترس از زندگی بی رحمانه از ترس است.

اگر چه این یک سناریوی واقعی حاضر به ارائه نقطه ورود ساده برای ناظران خارجی، که مانع ضعیف برای دیدار با قهرمان است. عنوان این بازی،  هرگز این فرصت را در مورد جهان با نقش بازی کردن بازی های مناسب یاد بگیرند به شما. در چند ساعت اول رابین ثابت مورد حمله جوامع از حقوق خود محروم، انجام دور، غرق بی اراده پذیرفته شده است.

شما عملا هیچ زمان برای نفس کشیدن، اجازه چنین واژه های کلیدی به تنهایی به عنوان قهرمان داستان در جنگ درگیر بود، بسیاری از این چیزها حس در طول ماجراجویی ساخته شده، اما در نیمه اول از این رویداد مثل تماشای نیمه راه را نشان می دهد از فصل سوم بود. شما فقط باید به او اجازه رفتن می توانید بدهید

با این حال، هنگامی که شما شروع پیمایش، شما یکی از سخت ترین را پیدا کنید اکتشافی در حافظه اخیر در بت شکن. او به طور فعال با استفاده از بازی های اخیر های ، دادن به شما یک ماجراجویی بیشتر یا کمتر خطی با چرخ عقب نسبتا کم و مقدار زیادی از پازل توابع. بسیاری از پیشرفت های خود را در سراسر جهان شامل راه حل تناقض های مختلف: درب، سیستم عامل و مواردی از این قبیل را شامل می شود

طراحی سطح سخت تر از سال گذشته های بازی است آن را ستوده است که آن را فراهم بهترین مکان برای تنفس برای مرموز قفل شده از آیکون های ماجراجویی اخیر آلن. اگر شما باید به کار سخت به شکل از چگونه برای رسیدن به هدف، اجرای وظایف خاص را احساس کند … اما هنگامی که شما آن را باز، شما اهدا خواهد شد تغییر سرعت، معمولا نبرد رئیس خلاق و یا یک مبارزه هم می مالد جهان است.

چه چیزی باعث بت شکن به ویژه جالب است که چگونه آنها ایجاد یک پازل از تعداد کمی از عناصر. رابین از تمام مهارت های خود را اسلحه، آچار، و توانایی به کار با شخصیت از همکاران. به زودی شما را پیدا خواهد کرد که این را می توان آن را به عنوان یک سلاح غوغا استفاده می شود، منحرف موشک های دشمن، باز کردن ساز، هزینه، و حتی به عنوان یک ضبط موقت است. بنابراین، اهمیت ابزار دیگر رابین، اما کلید بسیار مهم است.

بر اساس این دستورالعمل، بسیاری از مشکلات و درگیری های هوشمند و اغلب پیچیده وجود دارد. شما اضافه کردن تغییرات جدید در مهارت های خود را، از جمله توانایی برای تولید و به برق، تولید، اما بر خلاف بسیاری از بازی ها از جمله، توانایی رابین به خطر در طول ماجراجویی به طور قابل توجهی بهبود یافته است. آن را با بهترین اسلحه مجهز شده بود، و ویژگی های یک آچار نسخه های جدید، اما او هرگز این فرصت به انجام یک جهش فوق العاده و بهبود سلامت خود را با ارتقاء عظیم.

شاید، این نوسازی است به نامقهرمان آن را فقط به عنوان واقعی خود بت شکن است. راه اندازی، شما می توانید اصلاح اعمال تا متوسط ​​مهارت هایی مانند جذب شوک های اضافی، شنا  یا یک کلید برق را نگه دارید، به اتهام دیگر، اما هیچ یک از آنها به طور قابل توجهی می تواند تغییر تعادل حرکت. گرچه این اثرات سوار می شود، شما می توانید تنها سه در یک زمان، که به معنی رابین مهارت های اولیه از ابتدا تا انتها باقی می ماند همان را فعال کنید.

حرف آخر

بازی به صورت خلاصه باید در مورد آن گفت که یک محیط دو بعدی خطی را  پیش روی شما قرار می دهد که باید در آن به مبارزه با دشمنان بپردازید و هم چنین به جمع آوری امتیاز و پیشرفت کردن در بازی و هم چنین بعد از مدتی به ارتقا شخصیت خود بپردازید و از موقعیت های مختلف استفاده کنید تا امتیاز های هر چه بیش تری به دست بیاورید تا بتوانید از بازی بیشتر لذت ببرید و امکانات بیشتری در ان برای خود فراهم کنید.

Verdict

In short, the game puts you in a two-dimensional linear environment where you have to fight the enemies and collect points and improve the game as well as after a while. Upgrade your character and use different situations to earn more points so you can enjoy more games and more.

6.6

نقاط قوت

  • کنترل آسان
  • جزئیات گرافیکی

نقاط ضعف

  • گیم پلی کوتاه
  • صدا گذاری افتضاح
7 گرافیک
7 گیم پلی
6.5 داستان
6 موسیقی