نقد و برسی Indigo 7 Quest for love

نقد و برسی Indigo 7 Quest for love

امروز قصد داریم تا بازی تازه منتشر شده ی Indigo 7 Quest for love برای شما دوستان گرامی نقد کنیم. این بازی به سبک پازل بوده و در تاریخ July 08, 2021  برای نینتندوسوییچ ، کنسول های نسل هشتم سونی و مایکروسافت و همچنین کنسول های نسل جدید ایکس باکس سری ایکس و اس و پلی استیشن ۵ و البته رایانه های شخصی عرضه شده است.شما رو دعوت میکنم به نقد بازی Jets’n’Guns 2 که توسط وبسایت نقد و برسی gamingles برای شما دوستان تهیه شده است. با ما همراه باشید.

این بازی یک عنوان پازل است که خیلی بر روی داستان تمرکز نکرده و لذا داستان بازی خیلی سطحی بوده و راجب پسری به اسم Nathan است که عاشق موسیقی است ولی یک عشق برایش کافی نیست و در طول بازی به دنبال شریک زندگی می گردد. داستان بازی چیز زیادی برای ارائه کردن ندارد و برخی مواقع هم واقعا بد عمل میکند و ما هم سریع نمره منفیمون رو می دیم و از این بخش عبور میکنیم.

گیم پلی بازی بر پایه رنگ هاست و به این صورت است که یک رنگ را انتخاب می کنید، و هر یک از شش ضلعی های دیگر با رنگ متفاوت را که لمس می کنید به آن رنگ تغییر می کند و بعد باید کاشی های بیشتری رو تصاحب کنید تا بازی رو برنده بشید. به صورت کلی گیم پلی بازی جذاب است ولی تا حدودی بر پایه شانس است که کمی از جذابیت آن کم می کند. بازی رو می تونید در بخش آنلاین هم تجبره کنید. این بخش به خوبی طراحی شده و هرچیزی که از یک بازی آنلاین پازل بخواهید در اختیارتان قرار می دهد.

در ابتدا بازی را با ۴ رنگ شروع می کنید ولی در ادامه این تعداد رنگ ها به ۷ عدد افزایش می یابد. البته سبک های دیگر هم در بازی قرار دارد که کم کم به آنها دسترسی پیدا می کنید و بعضی از آن ها جذابند ولی بعضی صرفا برای ایجاد تنوع در بازی قرار داده شده اند. البته یکی دو نوع گیم مود هم در بازی وجود دارد که اصلا به خوبی بقیه نیستند و انجام دادنشون کاری خسته کننده است و اگر بازی رو تهیه کردید و کم کم با این بخش آشنا شدید ، پیشنهاد میکنم خیلی برای آن وقت نگذارید و باقی قسمت های بازی را تجربه کنید.

در بازی انواع پاورآپ ها با تم موسیقی رو شاهد هستیم که استفاده ی به موقع از آن ها بر روی بازی شما تاثیر مستقیم می گذارد. بازی استیج به استیج سخت تر می شود و حتی اگر بازی رو به صورت آفلاین تجربه می کنید ، استیج به استیج کارتون سخت تر خواهد شد ولی ناامید نشوید چرا که تنها با کمی تمرین می تونید تک تک مراحل بازی که از ۳۲ قسمت تشکیل شده استرا با موفقیت به پایان برسونید. تمام این ۳۲ قسمت نیز به صورت روایتی کامیک گونه برای شما تدارک دیده شده است.

بازی از نظر فنی دارای مشکلات ریز و درشتی از جمله باگ ها و گلیچ های اذیت کننده است که ممکن است بر روی بازی کردن شما هم تاثیر بگذارد و شما را با مشکل رو به رو کند.گرافیک بازی جالب است و با تمی کمیکی طراحی شده است. رنگ بندی بازی هم به خوبی صورت گرفته و از نظر طراحی انیمیشن و گرافیک بازی خیلی بهتر از باقی قسمت ها مثل داستان عمل میکند. موسیقی بازی هم دست کمی از بازی ندارد و ترک های شنیدنی رو در بازی خواهید شنید که بر گیم پلی بازی تاثیر گذار است و آن را لذت بخش تر می کند.

Indigo 7 Quest for love با گیم پلی جدیدی که به ما ارائه می دهد نشان می دهد که سازندگان این بازی در ساخت بازی های پازل محور بسیار وارد هستند و می توانند بازی های بهتر از این را نیز تحویل جامعه ی گیمر ها و مخصوصا علاقه مندان به سبک پازل بدهند ولی در حال حاضر بازی با وجود گیم پلی خوب و خلاقانه و بخش آنلاین عالی خودش از مشکلاتی مثل باگ های عذاب آور و داستانی بسیار بد رنج می برد که نمیتوان آن را فوق العاده نامید.

 

این بازی ۱۵ دلار قیمت دارد و حجمی معادل ۲ گیگابایت از کنسول و یا رایانه ی شخصیتون اشغال خواهد کرد. استودیوی Dolores Entertainment وظیفه ی ساخت و انتشار Indigo 7 Quest for love را بر عهده گرفته است.ازتون ممنونم که تا این جای کار همراه ما بودید و امیدوار هستم که از نقد و برسی این بازی نسبتا جذاب لذت برده باشید.

حرف آخر

اگر به سبک پازل در بازی های ویدیویی علاقه دارید و این بازی دوست دارید یک گیم پلی جدید رو تجربه کنید این بازی مخصوص شما ساخته شده ولی اگر از طرفداران این سبک نیستید این بازی اصلا نمیتواند شما را راضی نگه دارد و با وجود اشکالاتش  شما را از این سبک نا امید خواهد کرد.

Verdict

If you like puzzle video games you will enjoy this game but i do not recommend it to new players who just want to try puzzle genre for the first time cause Indigo 7 Quest for love is not the best choice to enter puzzle world.

6.3

نقاط قوت

  • گیم پلی جدید در سبک پازل
  • موسیقی و گرافیک خوب

نقاط ضعف

  • مشکلات فنی
  • داستان واقعا بد
8 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 موسیقی
1.5 داستان