نقد و بررسی بازی Inspector Waffles

نقد و بررسی بازی Inspector Waffles

بازی ای که امروز در وب سایت Gamingles قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Inspector Waffles یک بازی ماجراجویی و کارآگاهی می باشد که البته قطعا ایرادات زیادی هم دارد. اما به نظر ما بازی Inspector Waffles به طور کلی داستان و موضوع جالبی دارد و به همین دلیل هم در این نقد و بررسی وب سایت Gamingles بازی Inspector Waffles را برای نقد و بررسی انتخاب کرده ایم. اگر دوست دارید با این بازی بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با تیم نقد و بررسی وب سایت ما همراه بمانید.

داستان بازی 

کارآگاه وافلز را همه در شهر می شناسند. منظورمان از همه، فقط گربه ها نیست – چون که، می دانید دیگر، خود وافلز هم یک گربه است – و حتی حیوانات دیگر هم وافلز را می شناسند. شایعه های زیادی همیشه گریبان گیر این گربه بیچاره می شود. البته که او اهمیتی نمی دهد، شما هم نباید اهمیت بدهید، چون سرنخ هایی که وافلز قرار است در Inspector Waffles پیدا کند از همه چیز مهم تر هستند. داستان بازی Inspector Waffles حقیقتا فضاسازی خوبی دارد و شخصیت پردازی هم نقطه قوت این بازی است. ما نمره خوبی به داستان بازی Inspector Waffles می دهیم.

گرافیک و موسیقی بازی

گرافیک بازی Inspector Waffles دو نوع مختلف دارد. انیمیشن های بازی با گرافیک دستی و حالت نقاشی طراحی شده اند، درحالی که خود بازی گرافیک پیکسل آرتی دارد. با این حال، گرافیک بازی کاملا پیوسته است و رنگ بندی ها و حتی آرت استایل متفاوت باعث نمی شود که شما فکر کنید یک جای کار می لنگد. گرافیک بازی Inspector Waffles از ما نمره خوبی می گیرد. موسیقی این بازی هم یک ساندترک خیلی زیبا دارد و با این که بازی صداگذاری ندارد – حقیقتا انتظار داشتید صدای گربه و سگ ها را چجوری در بیاورند؟ – اما جلوه های صوتی خوب باعث می شود که ما به موسیقی بازی Inspector Waffles هم نمره خوبی بدهیم.

گیم پلی بازی

گیم پلی بازی Inspector Waffles جایی است که دیگر باید از دست و دل بازی مان اندکی بکاهیم و ایرادات بازی Inspector Waffles را هم با شما در میان بگذاریم. گیم پلی این بازی در کل مکانیک خوبی دارد و باگ های زیادی هم ندارد، اما سطح سختی و آسانی معماها اصلا خوب نیستند و اگر داستان بازی قوی نبود واقعا این نقطه ضعف بیشتر احساس می شد. ما به گیم پلی بازی Inspector Waffles نمره متوسطی خواهیم داد.

 

حرف آخر

خب خوشحالیم که تا این جا با ما همراه بودید و به پایان نقد و بررسی ما درباره بازی Inspector Waffles رسیده اید. در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت ما، بازی Inspector Waffles با توجه به مواردی که در نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم یک بازی خیلی فوق العاده است که بخش های جالبی دارد و ما فکر می کنیم این بازی قطعا ارزش خرید دارد و به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که شما هم نگاهی به بازی Inspector Waffles بیندازید و آن را در لیست خرید خود قرار دهید. بازی Inspector Waffles همان طور که گفتیم هم گرافیک، هم موسیقی و هم گیم پلی خیلی خوبی دارد و داستان این بازی هم واقعا جالب است و می تواند شما را در دنیای خودش غرق کند و باعث شود تجربه ماجراجویی فوق العاده ای داشته باشید. ما واقعا از بازی Inspector Waffles  راضی هستیم. یکی از نکات جالب بازی Inspector Waffles این است که این بازی شخصیت پردازی خیلی خوبی دارد با این که بازی حتی صداگذاری هم ندارد اما شخصیت وافلز به خوبی نشان داده شده است و شما می توانید با او ارتباط بگیرید و به نظر ما این مسئله مهم ترین بخش بازی Inspector Waffles می باشد. شما می توانید بازی Inspector Waffles را با قیمت حدود سیزده دلار آمریکا از وب سایت استیم خریداری کنید و ما به طور کلی بازی  Inspector Waffles را به شما توصیه می کنیم و در هر حال از شما برای خواندن این نقد و بررسی متشکریم و امیدواریم از این نقد و بررسی لذت برده باشید.

Verdict

Well, we’m glad you’ve been with us so far, and you’ve reached the end of our review of Inspector Waffles. In the end, according to our website review team, Inspector Waffles is a great game that has some interesting parts, considering the things we mentioned in our review, and we think this game is definitely worth it. There is a purchase and for this reason we recommend that you take a look at Inspector Waffles and put it on your shopping list. Inspector Waffles, as we said, has great graphics, music and gameplay, and the story of this game is really interesting and can immerse you in its own world and make you have a great adventure experience. We’re really happy with Inspector Waffles. One of the interesting points of Inspector Waffles game is that this game has a very good characterization, although the game does not even have a voice, but Waffles character is well shown and you can communicate with him, and we think this is the most important issue. The game section is Inspector Waffles. You can buy Inspector Waffles for about thirteen US dollars from the Steam website, and we generally recommend Inspector Waffles to you, and in any case thank you for reading this review, and we hope this Enjoy the review.

7.8

نقاط قوت

  • گرافیک زیبا و پیوسته در عین این که دو آرت استایل مختلف در بازی به چشم می خورد.
  • شخصیت پردازی فوق العاده

نقاط ضعف

  • مناسب نبودن سطح معماهای مختلف داخل بازی
9.5 گرافیک
3.5 گیم پلی
10 داستان
8 موسیقی