نقد و بررسی Jets’n’Guns

نقد و بررسی Jets’n’Guns

Jets’n’Guns توسط توسعه دهنده Rake in Grass طرایح شده است که این اثر را با زیبایی منحصر به فرد ، حس شوخ طبعی و دشواری مقیاس پذیر طراحی کرده است. این بازی نسبت به تازه های ژانر بسیار دوستانه تر از بسیاری از عناوین موجود در بازار است ، اما مطمئناً هنوز هم می تواند چالشی برای بازیکنان مشتاق ایجاد کند. اگر حتی کوچکترین علاقه به بازی های ویدیویی با کشتی های ریز و هرج و مرج عظیم را دارید ، بدون شک این بازی لیاقت یک بار تجربه را دارد.

داستان بازی Jets’n’Guns از آنجایی آغاز می شود که در آینده های دور ، خلبانان نظامی سابق عادت دارند که مزدورانی شوند به نام قهرمانان فدرال تا نامشان درخشان شود. شما چنین آزادکارانی هستید که با یک افسر فرمانده پیر روبرو می شوید که به یک دیکتاتور شیطانی تبدیل شده است و کنترل اسلحه ای که قادر به نابودی جهان است را در اختیار دارید. در هر مرحله چیزهای دلپذیری وجود دارد که بخواهید در مورد آن بخندید یا دلسرد شوید. خلاقیت از ابتدا تا انتها فراوان است و گیمرهای مطمئناً از آن قدردانی می کنند.

تنها بازی هایی که می توان تصاویر آن را با بازی Jets’n’Guns مقایسه کرد بازی های اولیه DOS مانند Fallout یا Clay Fighters برای Super Nintendo است. تنها مشکلی که در مورد گرافیک این بازی است وضوح تصویر ۸۰۰×۶۰۰ پیکسل بازی است که بیشتر نمی شود ، به این معنی که رابط کاربری بازی می تواند در نمایشگرهای بزرگ مبهم باشد.

گیم پلی بازی Jets’n’Guns از دیدگاه سنتی از بالا به پایین اکثر تیراندازهای بازی به نفع یک هواپیمای افقی استاندارد با حرکت چپ به راست ، حرکت می کند که مانند سایر بازی های سبک تیراندازی قدیمی است. قبل از هر مرحله ، می توانید سفینه خود را با سلاح ها و به روز رسانی های مختلف سفارشی سازی کنید ، سپس آن را در یک زمینه امن آزمایش کنید.

در بازی Jets’n’Guns هر چیزی که بازیکنان بخرند می توانند برای بازپرداخت کامل به فروشنده بازگردانده و تعویض شوند ، به این معنی که می توانید بارگیری دقیقاً به دلخواه خود انجام دهید. از آنجا که بازی می تواند بسیار دشوار باشد ، غیر معمولی نیست که بازیکنان بازبینی مراحل را کنار بگذارند و اسلحه های خود را دقیق انتخاب کنند تا به بهترین وجه متناسب با پارامترهای ماموریت همگام باشند.

لایه استراتژی جذاب بازی Jets’n’Guns چیزهای تازه را حفظ می کند و به بازیکنان این امکان را می دهد تا کنترل بیشتری روی سفینه خود داشته باشند که در اکثر بازی ها این امکان وجود ندارد. سیستم یادگیری آزمایشی و خطا ، همراه با مدیریت تجهیزات برای غلبه بر چالش ها ، با رضایت از موفقیت همیشه تلاش را به خوبی ارزش آن می دانند. آزمایش های Rake in Grass با انواع ماموریت های مختلف همراه است ، اما همیشه سطحی هستند. در اینجا یک بخش اسکورت مختصر وجود دارد ، یا دنباله ای که در آن شما نیاز به جمع آوری داده ها از اهداف نابود شده مامور می شوید ، در عین حال که سرگرم کننده است اما هرگز جذاب نیست.

در بازی Jets’n’Guns در اصل ، شما می توانید به ۲ سلاح که به طور همزمان شلیک می کنید و ۱ بمب کاراکتر را تجهیز کنید. برای اینکه بتوانید آن را از طریق مأموریتهای بسیار سخت پیش رو انجام دهید ، به همه این موارد نیاز دارید. با بیان اینکه ، این مراحل چالش های بی نظیری و همچنین سناریوهای پاداش دهنده مانند منفجر شدن و جمع آوری محموله ها ، پیدا کردن اسرار را نشان می دهد. در موسیقی متن بازی و تصاویر بصری عملکرد خبوی نداشته است اما به اندازه کافی جذاب هستند.

 

حرف آخر

بازی Jets’n’Guns عنوانی سرگرم کننده و جذاب است که با ویژگی هایی همچون مراحل زیبا و ظاهری یکپارچهسازی با سیستمعامل آن واقعاً در نوع خود جذاب است و با بازی کردن آن از گیم پلی آن هیجان زده خواهید شد. در ابتدا ، منوهای عجیب و غریب را که می توانید اسلحه خریداری کرده اید کمی عجیب بنظر می رسد اما جذاب و پر جزئیات هستند. این بازی لذت بخش را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن پیشنهاد می کنیم.

Verdict

Jets’n’Guns is a fun and engaging title that features really cool retro looks and features, and you’ll be thrilled by its gameplay. At first, the weird menus you can buy for guns look a little strange, but they are intriguing and detailed. We recommend this enjoyable game to lovers and fans of action style games

7.4

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده و مهیج
  • مکانیک روان گیم پلی
  • سیستم ارتقاء پویا
  • موسیقی متن خوب

نقاط ضعف

  • گرافیک ضعیف
  • داستان ساده و بی سرو ته
6.5 گرافیک
8 گیم پلی
7 داستان
8 موسیقی