نقد و بررسی Journey to the Savage Planet

نقد و بررسی Journey to the Savage Planet

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز وب سایت Gamingles امروز اینجا هستیم  تا با همراهی شما بازی بسیار جذاب Journey to the Savage Planet را مورد نقد و بررسی قرار بدیم به تازگی در تاریخ ۲۸ ژانویه ی ۲۰۲۰ توسط شرکت Typhoon Studios ساخته و برنامه نویسی شده است و به دست شرکت ۵۰۵ games منتشر و وارد بازار شده است ، این بازی برای پلتفرم های Playstation4 ، Xbox one ، Nintendo Switch و PC در دسترس و قابل خریداری است.

خب حالا بریم ببینیم این بازی داستانش چیه و گیم پلیش به چه شکله پس همراهمون باشید. خب در ابتدا باید به شما عزیزان بگویم که بازی Journey to the Savage Planet کوتاه ولی جذاب دارد و در طول ۶ ساعتی که طول کشید این بازی تمام شود من با تمامی  وجود از آن لذت بردم چرا که داستان بازی و گیم پلی کاملا دنبال هم هستند و شما لحطه ای در بازی داستان را گم نمی کنید . داستان بازی از این قرار است که در دنیای کاملا مدرن شما تصمیم می گیرید که همراه کمک یک سازمان به یک سیاره ی نا شناخته بروید و اکتشافاتی انجام بدهید هر چند که هدف اکتشاف در بازی به خوبی مشخص نیست اما این موضوع در بازی اصلا مهم نیست چرا که شما به راحتی در گیم پلی جذاب بازی غرق می شوید.

گیم پلی بازی از جایی به طور رسمی شروع میشود که شما از سفینه ای که با آن به آن سیاره سفر کرده اید پیاده می شوید و متوجه شباهت این سیاره با سیاره ی خودتان می شوید هر چند که این سیاره کمی رنگی تر و عجیب تر از سیاره ی خودتان است آن هم شاید به خاطر این باشد که تا کنون دست هیچ بشری به اینجا نرسیده است ، شما در بازی متوجه می شوید که موجودات عجیبی در این سیاره زندگی می کنند که هیچ شباهتی به انسان یا موجودات زمینی ندارند شما در بازی مجهز به اسلحه و یک اسکنر هستید که کارایی اسکنر برای من از هر چیزی جذاب تر بود چرا که این اسکنر تشخیص می داد که آیا موجودی که در پیش روی شما است برای شما خطر محسوب می شود و یا نه و اسکنر همچین دیالوگی می گوید : این موجود شما را دوست دارد یا این موجود دوست شما است و با گفتن این جمله موجود جیغ خنده داری میزند و از شما دور می شود.

شما در بازی باید منبع هایی که منبع های کربن هستند را پیدا کنید چرا که در بازی همه چیز شما را کربن تامین می کند اما در بسیاری از قسمت های بازی به دست آوردن کربن آسان نیست چرا که بیشتر این منابع نزدیک به خانه و یا مرز این موجودات هستند و زمانی که متوجه شوند شما کوچک ترین آزار و یا مزاحمتی برای آن ها دارید احساس خطر می کند و این جا است که اگر متوجه حضور شما شوند سعی می کنند به شما حمله کند و اسکنر شما به شما اختار می دهد که این موجود دیگگر شما را دوست ندارد و خطر ناک است و شما مجبور هستید با اسلحه ی لیزریتان به سمت او شلیک کنید و باور کنید که این اسلحه ها این موجودات را پودر خواهند کرد.

در بازی شما متوجه میشوید که فقط این موجودات فضایی نیستند که برای شما خطر محسوب می شوند بلکه در بازی گیاهان و گل هایی وجود دارند که باعث توهم شما میشوند و در انجام ماموریتتان اختلال ایجاد می کند و یا درختانی که به سمت شما لیزر پرتاب می کنند و این جا شما هستید که پودر میشوید و به نظرم خیلی مواظب باشید چرا صحنه ی پودر شدن شما صحنه ای نیست که بخواهید مداوم در طول این بازی جذاب ببینید.

گرافیک و طراحی بازی بسیار زیبا و جذاب است ، از رنگ ها به خوبی استفاده شده و دیدن تصاویر این بازی به دلیل رنگ های جذاب بسیار نشاط آور هستند ، تنوع مراحل بازی بسیار زیاد و خوب هستند شما در بازی به کوهستان ها و کویر و راهرو های برفی غار های تاریک که پر از کریستال های آبی هستند سفر می کنید و لحظه ای از تجربه ی این بازی خسته نمیشوید چرا که بازی سوپرایز های زیبا و جذابی در طول هر مرحله برای شما دارد. در قسمت موسیقی بازی هم باید به شما بگویم سازنده ها و طراحان چیزی کم نگذاشته اند و به خوبی از پس همه چیز بر آمده اند ، در طول بازی شخصیت شما منولوگ هایی می گوید که بسیار خنده دار هستند و بازی را به یک بازی کمدی و اکشن تبدبل می کند که بسیار لذت بخش است. در بازی بیشتر از موسیقی های سایکو و الکتریک استفاده کرده اند که به راحتی حس نا شناخته بودن و بی گانگی را به شما میدهد.

حرف آخر

اگر قصد تجربه ی این بازی را دارید باید بدانید با یک بازی کاملا جدید و متفاوت رو به رو هستید که اکتشافات جالبی در طول گیم پلی بازی در انتظار شما است ،تصاویر بازی به زیبایی و تخیلی طراحی شده اند موسیقی به راحتی با بازی هم خوانی دارد و دیالوگ هایی وجود دارد که به راحتی می تواند شما را بخنداند . این بازی با توجه به گیم پلی کوتاه و جذاب بسیار لذت بخش است و و به جرات می گویم که ارزش خرید ر دارد.

Verdict

If you are going to experience this game, you should know that you are facing a completely new and different game that interesting discoveries are waiting for you during the gameplay. The images of the game are beautifully and imaginatively designed. There are dialogues that can easily make you laugh. This game is very enjoyable due to its short and attractive gameplay, and I dare say that it is worth buying.

8.8

نقاط قوت

  • طنز جالب بازی
  • گیم پلی جذاب

نقاط ضعف

  • گاهی سرنخ ها در بازی بیشتر گیج کننده است
8.5 گرافیک
9 گیم پلی
8.5 داستان
9 موسیقی