نقد و بررسی Knowledge Trainer: Trivia

نقد و بررسی Knowledge Trainer: Trivia

بازی های Trivia أر چندین دهه بخشی از سرگرمی خوب خانوادگی بوده اند. این بازی های جذاب توسط شرکت the binary family طراحی و منتشر شده اند. این بازی های جذاب در سبک بازی های Miscellaneous و Game Show قرار دارند.

در اواخر بازی های رایانه ای به سمت تلفن همراه رفته اند ، بنابراین هواداران مسابقه مجبور نیستند فقط تماشاگر باشند. آنها می توانند به بازی بپیوندند و قدرت های مغزی خود را نشان دهند.

الان دوره ای شده است که همه چیز در گوشی های موبایل پیدا می شود. خواه به تمرین مغزی احتیاج دارید و یا به راحتی می خواهید مقداری از نان بخورید ، طیف گسترده ای از برنامه ها برای تلفن و رایانه لوحی Android موجود است. Knowledge Trainer: Trivia یک برنامه مسابقه برای افراد باهوش است که هدف آن تحریک مغز شما با سوالات با کیفیت و چالش برانگیز است.

وقتی به بازی های خیلی مهم اعتیاد آور چیزهای بی اهمیت فکر می کنم ، به کسانی فکر می کنم که شخصیتی دارند که هوشمند هستند. به طور کلی ، جذابیت Trivial Pursuit از بازی روی صفحه به بازی ویدیویی عبور می کند ، در حالی که You Don’t Know Jack و سری قدیمی Buzz میزبان هایی داشتند که بازی های مربوطه خود را به ارزش بازی کردن انجام می دادند.

بازی جذاب Knowledge Trainer: Trivia موسیقی پس زمینه تسکین دهنده ای را ارائه می دهد که به طور نامحدود اجرا می شوند. تنها گزینه موجود برای کاربر در اینجا بلند کردن صدا ، کم کردن صدا یا به طور کامل قطع کردن صداست. رابط کاربری جذاب آن به شما می گوید که چه موضوعاتی نقاط قوت و ضعف شماست که بستگی به نحوه عملکرد شما با سوالات و این گزینه را دارد که در کدام مباحث به سؤالات پاسخ دهید.

اخیراً ، این Quiz Time در سالهای اخیر به عنوان یک بازی مشخص می شود که چگونه می توان یک بازی را ساخت که فراتر از یک قالب ساده سؤال و یا پاسخ با چند مینی بازی مختلف ارائه شده است.

بازی Knowledge Trainer: Trivia به سختی می توان ویژگی قابل تشخیص برای گفتن داشت و تنها کمترین تلاش را می کند تا از یک قالب اصلی فراتر بروید. این بازی سؤالات شما را به ده قسمت تقسیم می کند و به شما یک Quotient Knowledge اعطا می کند ، که تقریباً با تعداد بسیاری از آنها ارتباط دارد.

در بازی Knowledge Trainer: Trivia شما می توانید در برابر ۳ بازیکن دیگر به رقابت بپردازید ، اما به نظر نمی رسد که این بازی میزان چالش برانگیزی اش خیلی تغییر کند هنوز ۱۰ سوال وجود دارد ، شما فقط با دیگران در رقابت هستید تا ببینید چه کسی می تواند صحیح ترین جواب ها را دریافت کند. در بین ۶۰۰۰ سؤال و ۱۰ گروه مختلف ، هنگام سؤال از این نیز ، تنوع مناسبی وجود دارد.

حرف آخر

در بازی Knowledge Trainer: Trivia مگر اینکه شما فقط دوست دارید به بازی سوال و جواب بپردازید ، واقعاً هیچ چیز دیگری در این عنوان نیست. این یک رابط کاملاً پاک و واضح است ، اما این فقط بیش از هر چیز به احساس برتری می افزاید. به نظر می رسد گزینه های بهتری در بسیاری از سیستم عامل های دیگر وجود دارد که جالب تر و سرگرم کننده تر هستند. این برنامه با سوال های متنوع و جذابش مغز بازیکن را به چالش می کشد. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران وطرفداران بازی های سبک Miscellaneous و Game Show پیشنهاد می کنیم.

Verdict

Knowledge Trainer: Trivia Unless you just want to play question and answer, there is really nothing else in this title. It’s a completely clean and clear interface, but it just adds to the feeling of superiority. There seem to be better options on many other platforms that are more fun and entertaining. We offer this entertaining and entertaining game to lovers of Miscellaneous and Game Show

7.4

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • سوالات متنوع و چالش برانگیز
  • میحط کاربری روان و ساده

نقاط ضعف

  • عدم روایت داستانی
  • گرافیک ضعیف
7 گرافیک
8 گیم پلی
6.5 داستان
8 موسیقی