نقد و بررسی بازی Kyle is Famous: Complete Edition

نقد و بررسی بازی Kyle is Famous: Complete Edition

بازی ای که امروز در وب سایت Gamingles قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Kyle is Famous: Complete Edition یک بازی ورزشی جدید و خیلی جالب می باشد که البته قطعا ایرادات زیادی هم دارد. اما به نظر ما بازی Kyle is Famous: Complete Edition به طور کلی داستان و موضوع جالبی دارد و به همین دلیل هم در این نقد و بررسی وب سایت Gamingles بازی Kyle is Famous: Complete Edition را برای نقد و بررسی انتخاب کرده ایم. اگر دوست دارید با این بازی بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با تیم نقد و بررسی وب سایت ما همراه بمانید.

داستان بازی 

بازی Kyle is Famous یک بازی ماجراجویی متنی است که داستان واقعا عمیقی دارد و به گفته سازندگان، شما می توانید حدود ۱۱۷ پایان بندی مختلف را در این بازی تجربه کنید!. در بازی Kyle is Famous شما باید برای فردی به اسم کایل که شخصیت اصلی بازی است، تصمیم گیری کنید. تصمیم های شما همه بخش های زندگی کایل- از ساده ترین و بی اهمیت ترین کارها تا مهم ترین و سرنوشت ساز ترین اتفاقات – را شامل می شود. این بازی در کل بیشتر روی داستان تمرکز کرده است و به نظر ما هم موفق بوده است و ما به داستان بازی Kyle is Famous نمره خوبی می دهیم.

گرافیک و موسیقی بازی

گرافیک بازی Kyle is Famous واقعا ساده است چون همان طور که گفتیم این بازی یک ماجراجویی متنی می باشد و در واقع صحنه های مختلفی در این بازی وجود ندارند، اما همان صحنه های معدود هم بک گراند ها و رنگ بندی های خوبی دارند و رابط کاربری بازی Kyle is Famous هم خوب طراحی شده است. ما به همین دلیل به گرافیک بازی Kyle is Famous نمره خوبی می دهیم. موسیقی بازی بیشتر شامل صداگذاری های بازی می شود که به نظر ما واقعا خوب هستند و ما به موسیقی بازی Kyle is Famous هم نمره خوبی خواهیم داد.

گیم پلی بازی

گیم پلی بازی Kyle is Famous واقعا فقط شامل دو سه بخش می شود اما در کل این بازی خیلی تعاملی طراحی شده است و حتی با انتخاب کردن متن هم شما حس خوبی به بازی Kyle is Famous پیدا خواهید کرد. بازی Kyle is Famous هیچ نیازمندی خاصی برای سیستم ندارد و حتی این بازی را روی سیستم قدیمی سایت مدرسه تان هم می توانید اجرا کنید و باگ هم در بازی Kyle is Famous کلا وجود ندارد!. به همین دلیل است که ما از گیم پلی بازی Kyle is Famous: Complete Edition واقعا راضی هستیم و نمره خوبی به گیم پلی این بازی می دهیم.

حرف آخر

خب خوشحالیم که تا این جا با ما همراه بودید و به پایان نقد و بررسی ما درباره بازی Kyle is Famous: Complete Edition رسیده اید. در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت ما، بازی Kyle is Famous: Complete Edition با توجه به مواردی که در نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم یک بازی خیلی فوق العاده است که بخش های جالبی دارد و ما فکر می کنیم این بازی قطعا ارزش خرید دارد. بازی Kyle is Famous: Complete Edition همان طور که گفتیم هم گرافیک، هم موسیقی و هم گیم پلی خیلی خوبی دارد و شما می توانید بازی Kyle is Famous: Complete Edition را با قیمت حدود پانزده دلار آمریکا از وب سایت استیم خریداری کنید و در هر حال از شما برای خواندن این نقد و بررسی متشکریم و امیدواریم از این نقد و بررسی لذت برده باشید.

Verdict

Well, we’m glad you’ve been with us so far, and you’ve reached the end of our review of Kyle is Famous: Complete Edition. In the end, according to our website review team, Kyle is Famous: Complete Edition is a very great game that has some interesting parts, and we think about it. This game is definitely worth buying. Kyle is Famous: Complete Edition, as we said, has great graphics, music and gameplay, and you can buy Kyle is Famous: Complete Edition for about fifteen US dollars from the Steam website and in any Now thank you for reading this review and we hope you enjoyed this review.

8

نقاط قوت

  • داستان جالب و خلاقانه با پایان بندی های زیاد و قابلیت انتخاب و شخصی سازی در همه چیز
  • صداگذاری حرفه ای و زیبا

نقاط ضعف

  • کمبود جلوه های صوتی
  • گرافیک تقریبا تکراری
5 گرافیک
9.5 گیم پلی
10 داستان
7.5 موسیقی