نقد و بررسی LAKE RIDDEN

نقد و بررسی LAKE RIDDEN

امروز با وب سایت gamingles همراه باشید تا به بررسی بازی بسیار معمایی و هیجان انگیز LAKE RIDDEN بپردازیم. این بازی برای کنسول های مختلفی به بازار عرضه شده است و بر روی بیشتر آن ها قابل بارگیری و اجرا می باشد. با ما تا به انتها همراه باشید.

امروز، اصطلاح داستان تخیلی به طور گسترده استفاده می شود و اغلب نادرست استفاده می شود. در ابتدا، این اهانت آمیز اصطلاح مورد استفاده برای توصیف یک بازی بدون روند بازی های سنتی بدون روش واضح و روشن از ، و در درجه اول در مطالعه آرام و تفکر متمرکز بود.

این مدت در نظر گرفته شده را به بهم زدن سرگرم کننده در سبک از بازی ها و به آرامی اشاره است که این بازی ها خسته کننده به دلیل عدم از مکانیک بازی های سنتی است. انواع شبیه سازی راه رفتن در طول چند سال گذشته منفجر شد، و عزیز من استر عزیز، می توان گفت، او را به خودآگاه اصلی منجر شده است. هیچ شبیه ساز در حال اجرا  اگر چه شما ممکن است در مورد این دریاچه زده شنیده می شود.

در حالی که من در اطراف قدم زدن در دریاچه زده حدود یک سال، من نمی دانم چه بازی من است. زده دریاچه تا به مدت طولانی یک بازی ترسناک بوده است. توسعه نیمه شب توپی مورد استفاده برای توصیف فراموشی به عنوان یک تاثیر بزرگ، و تا چه حد. فراموشی شده توسط برخی از بزرگترین بازی های ترسناک اول شخص در حافظه اخیر الهام گرفته، و می توان گفت که ما یک دوره جدید از زنده ماندن وحشت را آغاز کرده اند. این یک بازی پازل شگفت انگیز است.

در این راستا، شما واقعا می توانید ببینید چاپی فراموشی  در دریاچه، آنها به طور کامل قابل مشاهده نیست، اما آنها. عنصر مرموز – و نه تنها چیزی است که به یاد فراموشی. توسعه دهندگان به خوبی آگاه است که این بازی مرموز، نه یک بازی ترسناک، اما دریاچه سواری کرده است برخی از لحن وحشتناک و پوست جنگل آن یک راز تاریک است. استفاده از موسیقی و جلوه های صوتی ایجاد یک فضای وحشتناک است

با وجود ماهیت وحشتناک از دریاچه نام برده شده، آن را هرگز تعجب و رمز و راز آن از دست می دهد. جنگل زده در تاریکی همان، عجیب و غریب و زیبا، و جاده ها تیره اغلب به باغ کوچک زیبا و مکان های دیگر منجر شود. اگر چه این بازی در واقع خطی است

جنگل های خود احساس بی پایان. راه حل های طراحی هوشمندانه شما را در راه راست، به این معنی که شما به ندرت به اشتباه منجر خواهد شد، حتی اگر شما تصمیم به حرکت به دور از هنجار، هیچ مطالعه بیشتر نمی تواند یک ناامیدی. با این حال، هوش  آن چیزی است که در تلاش برای ایجاد زده دریاچه است.

قهرمان را  دیده اند گزارش های بی شماری که در مقایسه دریاچه زده با چیزهایی مانند ، در واقع  زده دریاچه می توانید به چیزی شبیه  نزدیک تر می باشد. خوب، پس  اعتراف است که دریاچه یک بازی اول شخص داستان محور، اما هسته اصلی از پازل است.

چه  به خصوص قدیمی، آن را یک بار ناشناخته است، اما همه چیز به خوبی کار کرده است. آنها پازل پاسخ در سبک پیچ و خم، سازماندهی نمونه، تلاش برای تبدیل تمام دکمه ها و سرگردان در اطراف منطقه برای پیدا کردن سرنخ به تجهیز شکل متفاوت می باشد . همه از این مشکل، اما در نهایت شدنی است.

اما این نیز یک بازی پازل، و کمی کاهش یافته است. اگر چه او هرگز دست خود را نگه می دارد و به شما می گوید به کجا بروید و چه باید بکنید، او می تواند برخی از جنبه های بازی را توضیح دهد.  با یک معمای مواجه شد، و من تا به حال به حل پازل برای گرفتن یک شماره را برای باز کردن قفل سر و کار دارید.  تا با پاسخ به معما آمد، اما نمی توان گفت که چگونه  تصمیم به بازی باید گرفت.

حرف آخر

به صورت کلی LAKE RIDDEN یک بازی بسیار خوش ساخت می باشد که بااینکه درباره ی اشیائ پنهان و خاطرات نهفته درون آن ها می باشد اما به دام تکرار نمی افتد و غنای بازی را تا آخرین لحظه ها حفظ می کند. حتی این امکان نیز وجود دارد که برخی از افراد دوباره به سراغ این بازی بروند تا رازهای بیشتری در ان بیابند و موارد بسیار جدیدی در آن کشف کنند

Verdict

Overall, LAKE RIDDEN is a very well-made game that, though about the hidden objects and the memories that lie within them, does not fall into the trap of repeating and preserving the richness of the game until the last moment. It is even possible that some people will come back to the game to discover more secrets and discover many new things.

8

نقاط قوت

  • علاقه ی وافر به طبیعت در بازی
  • عناصر فراواقعی و تخیلی جذاب

نقاط ضعف

  • صداگذاری با توجه به مضمون نامناسب است
  • نوع روایت خطی نیست
8 گرافیک
8.5 گیم پلی
8 داستان
7.5 موسیقی