نقد و بررسی Langrisser I & II

نقد و بررسی Langrisser I & II

در این نقد می خواهیم بازی Langrisser I & II را نقد کنیم، Langrisser I & II یک بازی استراتژیک می باشد که در ۱۰ مارس سال ۲۰۲۰ توسط  شرکت NIS America ,Inc  ورژن دوم آن به بازار عرضه شده است. جنگ میان نور و هرج و مرج می آید جلو تا یک بازی استراتژیک خفن را برای شما رقم بزند نظرات راجع به این بازی اصولا مثبت می باشد.

لنگریسر ۱ که یک بازی استراتژیک که در آن یک شاهزاده جوان و برومندی به نام لدین وجود دارد که سرزمین های پرنس لدین توسط امپراتوری غاصب دالسیس مورد تهاجم و حمله قرار گرفته است و به دنبال تسخیر این سرزمین ها هستند و حال پرنس لدین مجبور به بازیابی میهن خود از دست دشمنان هست و او باید با دو رقیب خود لنس و کایسر روبرو شود. با این حال هر دو طرف از نزدیکی با چشمان مراقب تاریکی مشاهده می شوند. سرنوشت عشق پرنس لنگربسر بالدیا در سرزمین السالیا توسط او تصمیم هایی که پرنس لنگریسر مشخص می شود.

لنگریسر ۲ نیز مانند نسخه اول این بازی یک بازی استراتژیک می باشد و بازی پیرامون یک شمشیر است الوین سرگردانی است که در نبردی برای شمشیر مقدسی که در نسخه اول نیز وجود داشت و شمشیر نفرین شده الهازارد در بین فرزندان نور، است. و الوین به دست امپراتوری ریگارد گرفتار می شود. و حال نوبت الوین است که تصمیم بگیرد برای یکی از شمشیرهای افسانه ای و ببیند که آیا حق حاکمیت بر خود السالیا را شایسته می داند و یا اینکه گرفتار سرنوشت شوم خود خواهد شد.

هر دوی لنگریسر ها هم نسخه ۱ و هم نسخه ۲ آن ها وجه کلاسیک خود را به صورت بد و خوب در میان می گذارد با صحنه های زیبا سبک کلاسیک به نمایش گذاشته شده است، موسیقی طنین انداز و وجه های با کیفیت بالا و پیشرفت برای سبک نمایش قدیمی این سریال قدرت خارق العاده ای ساخته اند که به قسمت استراتژیک این حماسه روحی نو می بخشد.

دستاورد های کلیدی این بازی یک شمشیر آغشته به قدرت است که دو عنوان کلاسیک را با تصاویر جدید، موسیقی، بومی سازی و یک شخصیت جدید با انتخاب داستان جدید تجربه می کند. و برای بازیکن حس جالبی می سازد. گزینه ها گسترده کاراکتر در دو بازی به شما امکان می دهد تا ۳۳ شخصیت قابل انتخاب را تماشا کنید و آنها را می توانید با ۵۰ کلاس منحصر به فرد تنظیم کنید.

و یکی دیگر از دستاوردهای کلیدی این بازی این است که شما می توانید مسیر خود را جعل کنید، بزرگترین سلاح شما در بازی لنگریسر قدرت انتخابی است که به شما داده شده است. تصمیماتی که شما در طی این بازی می گیرید برای شما آینده ای متفاوت می سازد به طوری که برای پایان این بازی ۲۲ سناریو در نظر گرفته شده است و در هر دو نسخه بازی لنگریسر ۵۶۰ پیامد های متفاوت برای شخصیت این فیلم وجود دارد.

همه چیز اونجوری که هستند باقی نمی مانند. گرچه دهه ها گذشته است و شکاف در ارتباط این دو گذشته است و شرکت سازنده این بازی fire emblem پس از سال ها تلاش برای پیدا کردن مخاطب به یکی از بزرگترین رای دهنده های پلت فرم نینتندو سویچ تبدیل شده است. از طرف دیگر لنگریسر هرگز نتوانست یک چرخه پایدار را قفل کند و اساسا بعد از دهه نود این بازی در آمریکای شمالی بومی سازی شده است.

با افزایش محبوبیت شرکت سازنده این بازی به نظر می رسد اکنون زمان دیگری خواهد بود که از همه ی زمان های دیگر برای بازی لنگریسر دوباره به عنوان یک بازی فراز نشین مدرن احیا شود. در پی این امر ماسایا گیمز یکی از شرکت های پیشتاز با هوش خارق العاده تصمیم گرفته است خلاف دید های دیگر به گذشته خود نگاه کند، اکنون بازسازی های خوبی از لنگریسر نسخه ۱ و ۲ وجود دارد اگرچه طراحی این دو بازی حاکی از مدت زمانی است که این بازی ها منتشر شده اند. اما ماسایا یک روش بسیار ایده آل برای تزریق کردن جلوه های مدرن با حساسیت خیلی بالا کرده است و برخی از مطالب اضافی موجود در این قسمت حذف شده است.

سبک داستانی لنگریسر یک و دو چیزی نیست که بتوانید از آن بنویسید، اولین منطقه ای را که در این نسخه ها سن و مکان آن ها را نشان می دهد. این به اندازه ای نیست که در اینجا هر چیزی کاملا آشکار باشد، اما توطئه های بسیار دردناک و در عین حال زیبا وجود دارد به طور مثال نقشه های اصلی این داستان حول همان شاهزاده لدینی که در بند های قبل به او اشاره شده است اتفاق می لفتد که قلعه شاهزاده هم اکنون تحت محاصره نیروهای شیطانی و جهنمی دشمن برای یافتن شمشیر اسطوره ای لنگریسر است. که این نیز کلید باز آفرینی یک نیروی شیطانی باستان است.

حرف آخر

اگر شما به بازی های استراتژیک علاقه دارید و سعی در مدیریت افراد و حکمرانی به آن ها دارید لنگریسر بهترین بازی برای شما است و شما می توانید از نسخه یک این بازی برای دستیابی به شمشیر برای کشتن دشمنانتان و نشان دادن این که قوی هستید شروع کنید.

Verdict

if you like strategic game and you try to management one society and rule to that kingdom langrisser is the best game for you and you can start from langriser one and reach to sword for killing your enemy and show to them you are strong

 

 

7.5

نقاط قوت

  • صدا گذاری بسیار خوبی در این بازی قرار گرفته شده است.
  • توانایی و دستر سی در محیط بازی بسیار خوب می باشد.

نقاط ضعف

  • طولانی بودن بیش از حد گیم پلی
  • کم بودن سرگرمی این بازی
9 موسیقی
8 گرافیک
6 گیم پلی
7 داستان