نقد و بررسی Lornsword Winter Chronicle

نقد و بررسی Lornsword Winter Chronicle

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Lornsword Winter Chronicle رفتیم. این بازی در سبک بازی های استراتژی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Tower Five طراحی و منتشر شده است. این عنوان برای پلتفرم های  PC, PlayStation 4 و Xbox One عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Lornsword Winter Chronicle می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

روایت بازی Lornsword Winter Chronicle یک داستان شخصی است. بازیکن به عنوان Corun Lan Ka قرار دارد که به قیمت ترک خانواده مجبور به ادامه جنگ می شود. با شروع جنگ ها، شما به سرعت قدرت می یابید زیرا می توانید میدان جنگ را به هوی و هوس خود کنترل کنید و مستقیماً نتیجه هر درگیری را کنترل می کنید.

داستان بازی Lornsword Winter Chronicle بسیار مبهم گفته می شود. مأموریت ها با چند فیلم نمایشی شروع می شود که می تواند بسیار طولانی باشد. به طور کلی فیلم های نمایشی چیزی نیست جز چند تصویر بصری و صداگذاری ساده که به خوبی ارائه نمی شوند.

در بازی Lornsword Winter Chronicle شما کنترل مستقیم Corun را بر عهده می گیرید ، که خلاف استانداردهای عادی بازی های RTS است. شما به جای داشتن یک مرور تاکتیکی از نقشه ، شما Corun را کنترل می کنید تا نقشه را چگونه مناسب می بینید. اگرچه می توان از یک مرور کلی تاکتیکی استفاده کرد ، این جنگ را متوقف نمی کند و می تواند زمان با ارزش را برای رسیدن به مقصد هدر دهد. واضح است که توسعه دهنده بازی Lornsword Chronicle Winter می خواهد شما را از زمان واقعی اعمال خود و طبیعت قریب به اتفاق Corun در میدان نبرد احساس کنید. این یک انتخاب جسورانه پر از مفاهیم جالب است ، اما بنظر می رسد که در طرح بزرگ ایده پخته نشده است.

هدف اصلی در بازی Lornsword Winter Chronicle اطمینان از امنیت پایگاه است. مأموریت ها تمایل دارند که کارهای دیگر را به پیش برسانند ، اما همیشه به تضمین دفاع مستحکم از سنگر شما بر می گردد. این کار از طریق ساختمان های دفاعی ، به دست آوردن سربازان و مدیریت کامل میدان نبرد انجام می شود. در بازی اگر تمرکز خود را از دست دهید ، نبردها می توانند به سرعت در جنوب پیشروی کنند و می توانید نبرد را از دست دهید.

در گیم پلی بازی Lornsword Winter Chronicle برای خرید تجهیزات دفاعی و پادگان برای استقرار نیروهای بیشتر ، مبلغی سکه به شما داده می شود. با به دست آوردن معادن طلا سکه های اضافی قابل دستیابی است و ساختمان ها نیز برای کار به غذا نیاز دارند ، بنابراین غارت مزارع محلی درآمد بیشتری را کسب می کند. قرار دادن این ساختمانها بسیار حیاتی است ، زیرا یورش مداوم دشمنان پس از موج به موج حمله خواهد کرد.

در گیم پلی بازی Lornsword Winter Chronicle ساختمان ها می توانند به روز شوند تا قوی تر شوند و دشمنان سخت تر را محاصره کنند. مدیریت ساختمان به ندرت جالب است. داشتن چنین نمای نزدیک از میدان نبرد منجر به عجله در اطراف ، تلاش برای سرعت بخشیدن به بهترین مکان ممکن برای یک ساختمان در حالی که به طور مداوم مورد حمله قرار می گیرد ، کشف می کند. همچنین بسیار ناراحت کننده است که مجبور شوید در هنگام حمله مجدد ساختمان را مجدداً راه اندازی کنید ، زیرا هر حمله شما را از انیمیشن خارج می کند.

در Lornsword Winter Chronicle سربازخانه ها سربازانی را مستقر می کنند که با عجله گذشته و نگه داشتن ماشه مناسب می توانند جذب شوند. حداکثر مقدار معینی را می توان در یک زمان برگزار کرد و این بدان معنی است که نبردها به یک مکان خسته کننده تبدیل می شوند. نبرد اولیه منجر به حمله Corun به بالای نقشه ، اعزام سربازان برای حمله و مجبور کردن آنها به عقب و تکرار دوباره شد. این یک چرخه خسته کننده است و باعث می شود نبردها بدون وقفه و کند باشد. همچنین شما می توانید از احضارهایی استفاده کنید که جلوه ای اساسی به واحدهای شما می دهد. اینها قوی تر و کارآمدتر هستند ، اما تعداد کمی دارند و آنقدر طول می کشد تا دوباره شارژ شود تا اثرگذاری نهایی نبرد را تحت تأثیر قرار ندهد. می توانید سریعاً به پایگاه خود برگردید تا برخی اتهامات خود را بازپس گیرید ، اما این فقط به افزایش فشار و عقب رفتن می افزاید.

حرف آخر

این بازی از لحاظ طراحی موسیقی متن از عملکرد خوبی برخوردار است. در Lornsword Winter Chronicle سیستم های مدیریتی ساده هستند ، اما در عین حال برای فرماندهی تحریک کننده هستند. کنترل مکانیک کاراکتر بازی نیز بسیار ساده است. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک استراتژی پیشنهاد می کنیم.

Verdict

This game has a good soundtrack design. At the Lornsword Winter Chronicle, management systems are simple, but at the same time stimulating. The mechanics of the game’s character mechanics are also very simple. We offer this fun and entertaining game to lovers and fans of strategy games

7.3

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری و گرافیک خوب
  • موسیقی متن خوب

نقاط ضعف

  • داستان بی سرو ته
  • شخصیت پردازی ضعیف
  • باگ های ریز در عملکرد فنی
7.5 گرافیک
8 گیم پلی
6 داستان
7.5 موسیقی

ارسال دیدگاه