نقد و بررسی Mad Bullets

نقد و بررسی Mad Bullets

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Mad Bullets رفتیم. ژانر این بازی به سبک تیر اندازی اول شخص قرار دارد. این بازی برای پلفترم های Microsoft Windows , Android و IOS منتشر شده است. شما می توانید در ادامه نقد و بررسی بازی Mad Bullets با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

بازی Mad Bullets در حالت کلی از لحاظ داستانی دارای محتوای بسیار ضعیف و پیچیده‌ای است. در این بازی شما در نقش یک تفنگدار قرار دارید که باید با در شهر Old West با دشمنان مختلف به مبارزه بپردازید و مردم بیگناه را نیز نجات دهید. مراحل ابتدایی بازی Mad Bullets بسیار ساده طراحی شده اند و به طور کلی همه چیز مهارت و شانس شما در این بازی بستگی دارد. شما در این بازی مانند سایر عناوین تیراندازی می توانید به هدف گیری بارگذاری مجدد انتخاب مسیرهای مختلف و استفاده از کاور گیری بپردازید که واقعی گرا بودن بازی را نمایش می دهند.

گیم پلی بازی Mad Bullets به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده است که فقط شما در آن باید به دشمنی که بر روی صفحه ظاهر می شوند کلیک کرده و با آنها شلیک کنید و آنها را از بین ببرید. در این بازی برای ایجاد چالش بیشتر افراد بی‌گناه نیز روی صفحه ظاهر می شوند که شما نباید به آنها شلیک کنید و اگر روی آنها یک قفل وجود دارد باید به آن قفل شلیک کنید و آنها را آزاد کنید. همچنین در بازی Mad Bullets آیتم‌هایی نیز در نظر گرفته شده است که با شلیک با آنها می توانید قدرت های را و یا پاداش هایی را کسب کنید.

در حالت کلی این بازی (Mad Bullets) از ویژگی های کلاسیک و مدرن برخوردار است و گلوله ها یکی از مهمترین امتیازات شما در این بازی هستند. چون برای افزایش سرعت خود باید سه مأموریت و یک ماموریت روزانه دارد در بازی سپری کنید و با دریافت هر یک از آنها شما یک ستاره دریافت می‌کنید که به افزایش سطح شما در بازی کمک می کنند. در بازی گلوله های به رنگ قرمز نیز وجود دارند که وضعیت استفاده از آنها این است که با شلیک به هر هدف شما می توانید امتیاز دوبرابری را دریافت کنید. در بازی مراحل و چالش های بسیاری وجود دارند بعد طراحی مراحل بازی Mad Bullets به خوبی انجام شده است و بسیار جذاب و سرگرم کننده هستند و هیچ گاه خسته کننده نمی شوند.

در بازی Mad Bullets آیتم‌های وجود دارند که شما باید با آنها شلیک کنید و با تهدید کردن آنها می توانید قدرت ها و یا سکه هایی را دریافت کنید از انواع این آیتم ها می توان به شیشه ها صندوق ها یا شیشه‌های آبجو و انواع آیتم های مختلفی که در هر یک از مراحل بازی Mad Bullets قرار دارد می توان اشاره کرد. شما می توانید با استفاده از سکه ها و امتیازات که دریافت کرده اید به ارتقا سلاح خود بپردازید و از آن برای خرید سلاح های جدید استفاده کنید.

بازی Mad Bullets از لحاظ فنی و گیم پلی بسیار زیبایی طراحی شده است. به طوری که دارای گیم پلی سرگرم کننده و جذاب است و هیچ گاه برای بازیکنان خسته کننده به نظر نمی رسد بازی از لحاظ شخصیت پردازی دارای طراحی های بسیار خوبی است و دارای شخصیت های بسیاری است. هر یک از دشمنان قرار گرفته و طراحی شده در بازی دارای سبک مبارزات مختص به خود هستند و در موقعیت های مختلف قرار می گیرند و همچنین دارای درجه آسیب و ضربات مختلفی به شما هستند. در حالت کلی شما باید بیشترین آمادگی را برای رویارویی با آنها داشته باشد زیرا آنها به طور کاملاً تصادفی روی صفحه نمایش ظاهر می‌شوند و باید قبل از این که آنها شما را از بین ببرند با آنها شلیک کنید فواید تمرکز خاصی روی هدف گیری و تیراندازی خود داشته باشید. یکی از چالش برانگیز ترین چیزها در تیراندازی این بازی Mad Bullets این است که شما می توانید با هدشات کردن دشمنان امتیاز بیشتری دریافت کنید. در مواقع نیز بازی بسیار شلوغ می‌شود و نمی‌توانید به راحتی دشمن را هدف گیری کنید و دلیل این شلوغی شهروندانی در بازی هستند که سراسیمه در حال حرکت هستند و شما می توانید با یک یا دو شلیک به سمت آنها را فراری دهید. خوشبختانه از لحاظ طراحی عوامل محیطی این بازی (Mad Bullets) به خوبی عمل کرده است و شما می توانید به هر چیزی که در این بازی وجود دارد شلیک کنید و آن را نابود کنید که می تواند پاداش ها و یا ضرر هایی را برای شما در بر داشته باشد.

حرف آخر

به طور کلی بازی Mad Bullets از لحاظ گرافیک و طراحی بصری دارای امتیازهای خوبی است و طراحی کاراکتر های بازی بسیار جذاب و زیبا است زیرا بسیار متنوع هستند و بیشتر طراحی بازی Mad Bullets به سمت کلاسیک رفته است. بازی از لحاظ موسیقی و صداگذاری نیز به بهترین شکل عمل کرده است و موسیقی متن بازی کاملا با اتمسفر و تم بازی سازگار است و تطابق دارد. به لحاظ صداگذاری شخصیت ها و آیتم های بازی نیز دارای دیالوگ های جذاب جلوه های صوتی با کیفیت و موسیقی منحصر به فردی در حالت کلی است. بازی Mad Bullets از لحاظ ظاهری دارای تم وسترن و غربی بسیار زیبای است اما متاسفانه از لحاظ گیم پلی بعضی از مراحل و چالش های آن تکراری و خسته کننده می شوند. گیم پلی بازی به طور کلی بسیار ساده و آسان است و مکانیک های گیم پلی فوق العاده‌ای را دارا است.

Verdict

In general, the game is very good in terms of graphics and visual design, and the attractive and attractive design of the game is very attractive because it is very diverse and most of the game’s design has gone to classics. The game also works best in terms of music and sound, and the music text is consistent with the atmosphere and the theme game. Characteristic sound features of the characters and game items also have a variety of cool sound effects and unique music in general. Obviously, in terms of play, some of its stages and challenges are repetitive and boring. The gameplay is generally very simple and easy and the mechanics of fantastic games

7.1

نقاط قوت

  • گیم پلی روان
  • طراحی های خوب
  • موسیقی عالی

نقاط ضعف

  • عدم روایت داستانی
  • گرافیک معمولی
7 گرافیک
7 گیم پلی
6.5 داستان
8 موسیقی

ارسال دیدگاه