نقد و بررسی Mainlining

نقد و بررسی Mainlining

خب امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج Mainlining رفتیم. Mailining در سبک بازی های اشاره و کلیک است. خط داستانی این بازی به صورت ماجراجویی و در مورد هک کردن است. در بازی به شما به عنوان کاراکتر اصلی به اسم M17 قرار دارید و باید کنترل او را در دست بگیرید. و مهمترین وظیفه شما در بازی دستگیری افراد است. در حالی که باید سعی کنید گروه هکر را که برای M17 مشکل ایجاد کرده اند دستگیر کنید. در بازی مجموعه ای از ابزارها و برنامه ها و خدماتی برای شما به او ارائه می شود که بسیار شبیه به تکنولوژی است که ما در حال حاضر از آن استفاده می‌کنیم. شما در ادامه می توانید با نقد و بررسی بازی جذاب Mainlining با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

همانطور که در بالا ذکر شد شما در نقش یک عامل M17 قرار دارید که به هک کردن از طریق سیستم ها و مرورگرهای قدیمی می پردازد. در بازی Mainlining دسترسی شما به یک دسکتاپ است که به طور شبیه‌سازی‌شده طراحی شده است و مال یک مرد به اسم Oswalt است. نقشه مرد وظیفه داری جرایم اینترنتی را از از بین ببرید و مجرمان را به عدالت برسانید در بازی یک جعبه ابزار در اختیار شما قرار دارد که کاتالوگی از شهروندان ردیاب های تلفنی و سیستم های قفل اسناد را شامل می‌شود که مهم‌ترین آن ها همانطور که قبل هم اشاره شد M17 است. این بازی تمام رویاهای هک کردن را به نوعی به واقعیت تبدیل می کند. شما در بازی می توانید با تایپ کردن کدها و دستورات در برابر یک پس زمینه به هک کردن بپردازید.

دسترسی و داستان بازی Mainlining می‌تواند پیام مهمی درباره حریم خصوصی و امنیت اقدامات امنیتی آنلاین و فضای سایبری برای بازیکنان داشته باشد در بازی تمام رویدادهایی که در حالت خاصی اتفاق می‌افتند برای شما نمایش داده می شود مثل دستگیر کردن موفق شدن یا شکست خوردن در یک اتفاق کوچک هم به طور دقیق نمایش داده می‌شود.

بیشتر عناصر این بازی (Mainlining) به صورت واقع گرایانه عمل کرده است که به طور دقیق و منحصربفرد این کار انجام شده است برای مثال قابلیت نصب کردن باز کردن اسناد و یا باز کردن یک وب سایت همه و همه کاملا واقع گرایانه هستند و کار کردن با آنها بسیار لذت بخش است. حتی سطح شباهت های بازی نسبت به یک دستگاه دسکتاپ واقعی بسیار زیاد است و به بهترین روش رعایت شده است و هرکس نداند فک می کند با یک دسکتاپ و ویندوز قدیمی سرو کار دارد.

در بخش موسیقی بازی Mainlining چیز خاصی رعایت نمی شود به جز صداهایی که به هنگام کلیک کردن و تایپ کردن کدها و دستورات از آنها استفاده می کنید به طوری کلی فقط صدای همان کلیک ها است. موسیقی در این بازی به خوبی و با ظرافت بالایی هنگام کلیک کردن و نشستن جلوی دسکتاپ رعایت شده است. همچنین در بازی چند قطعه موسیقی وجود دارد که در بخشهای شدید بازی اجرا می‌شود و از آنجا که بیشتر پشت دسکتاپ هستید این اتفاق کمتر رخ می دهد.

هک کردن در بازی Mainlining بیشتر شبیه یک بازی ماجراجویانه درخشان است به طوری که شما در آن نیاز دارید آدرس های آی پی را کشف کنید اسناد محرمانه را جمع کنید مکالمات شخصی و ایمیل های خود را دانلود کنید و در نهایت یک مظنون با محل و شواهد مورد نیتز را پیدا و دستگیر کنید. گشت و گذار در اینترنت به شما کمک می کند یک دسته از سایت ها را برای دسترسی و هک کردن فراهم کنید این سایت ها دارای اطلاعاتی هستند که در حل پرونده به شما کمک می کند. متاسفانه روند دستگیری در بازی Mainlining کاملا ناامید کننده و ضعیف است برای قرار دادن یک حکم دستگیری به سه نوع از اطلاعات نیاز دارید از. جمله آنها می‌توان به نام مظنون، محل مظنون و شواهد اشاره کرد. مشکل ترین چیز این بخش این است که شما باید انتخاب های بسیار خاصی را برای تکمیل و حل یک پرونده انجام دهید. برای مثال پیدا کردن نام و محل مظنونی بسیار ساده است اما برخلاف آنها شواهد سخت تر است. بسیاری از پرونده‌ها وجود دارد که می‌تواند به عنوان یک مدرک در مورد یک پرونده خاص استفاده شود برایت نکردن موارد باعث می شود که یک مقاله جدید از بی آبررو کردن M17 برای شکستش منتشر شود.

حرف آخر

بازی Mainlining از داستان مهیج و جذابی برخوردار است که می تواند تا ساعت ها گیم پلی شما را سرگرم کند. گرافیک بازی و جلو های بصری بازی از الگو شبیه سازی یک دستکتاپ بهر می برند که در نوع خود به زیبایی و پر جزییات طراحی شده است و راضی کننده است.گیم پلی بازی و حل کردن پرونده ها و هک کردن فوق العاده مهیج و جذاب است و می تواند ساعت ها بازیکن را سرگرم کند. بازی از لحاظ موسیقی دارای نقطه قوت خوبی نیست و متاسفانه دارای امتیاز قابل توجهی نیست و در بسیار از مواقع شما فقط صدای کلیک کردن را در بازی می شنوید. در حالت کلی بازی Mainlining یکی از زیباترین عناوین بازی های اشاره و کلیک است و می تواند برای علاقه مندان به بازی های هکی و جرایم اینترنتی بسیار جذاب و مفرح باشد.

Verdict

The Mainlining game has an exciting and entertaining story that can entertain you for hours of gameplay. The game graphics and visual fashions play a handheld simulation model, which is designed in a finely detailed and elegant fashion. The gameplay and file decompression and super hacking are exciting and engaging. And can entertain players for hours. The game is not good at music, and unfortunately it does not have a significant score, and in many cases you will only hear the click sound in the game. In general, the Mainlining game is one of the most beautiful titles of point and click games and can be fun and fun for enthusiasts of hacking games and cybercrime

7.1

نقاط قوت

  • داستان جذاب
  • گیم پلی سرگرم کننده
  • ایده جالب گیم پلی
  • نرم بودن گیم پلی بازی

نقاط ضعف

  • موسیقی ضعیف
  • پرونده های تکراری
7 گرافیک
7.5 گیم پلی
7.5 داستان
6.5 موسیقی

ارسال دیدگاه