نقد و بررسی Maitetsu-Pure Station

نقد و بررسی Maitetsu-Pure Station

با سلام. این بار در خدمت شما هسیتم با بررسی بازی Maitetsu-Pure Station این بازی برا یکنسول های مختلف نسل هشتمی و هم چنین رایانه های شخصی و نینتندو سوئیچ به بازار جهانی کیم منتشر شده است با ما gamingles همراه باشید تا به بررسی این بازی بپردازیم.

این بازی یک نسخه قابل حمل از نسخه قبلی بازی ارائه می دهد، منتشر پروژه ها می باشد است. قهرمان اصلی این بازی،یکی از قهرمانان دوست داشتنی میباشد که فقط شنیده ام که در شهر خود وجود دارد.که آن را از دیگر نسخه های آن متفاوت می کند.

او یک کارخانه صنعتی ساخت به ثبت نام رودخانه است. برای جلوگیری از این، مسئله به زادگاه خود بازگشت و سعی به تغییر ذهن خود مردی که مسئول کارخانه، که در حال ساخت است. با این حال، نیمی از ساکنان ساختمان های پشتیبانی شده، در حالی که نیمی دیگر نگران است که این ممکن است آلودگی رودخانه شود.

همچنین باید به خاطر داشت که داستان بازی در بحران بودجه است و به شدت نیاز به ثبات مالی است.  امیدوار به فکر می کنم در مورد چگونه به حل بحران و به این شهرستان از لحاظ مالی مستقل. در این زمان شهر است با  بر روی نام مستعاری قرار دارد که برخورد کرد. این دو شخصیت تشکیل پیوند، به امید بازگشت به جلال سابق را می دهند

 

در شخصیت اصلی می توان این را به صورت خلاصه و ساده بیان کرد که شنیده ام که آن را ممکن است برای ساخت یک کارخانه صنعتی به ثبت نام رودخانه در شهر خود وجود دارد و به خانه بازگشت، تغییر نظر مردم مسئول پیشنهاد کارخانه. اگر چه نیمی از ساکنان حمایت از ساخت چنین کارخانه، نیمه دوم در مورد احتمال آلودگی و آلودگی رودخانه مورد علاقه نگران است.

شناخت بودجه نیز مفید است در طول چند دهه گذشته سقوط، سهام های معتبر مشهود بوده است معتقد است که محل مورد نیاز یک سیستم است که می تواند آن را از لحاظ مالی مستقل و بر روی گیاه نیست تکیه می کنند برای تحریک اقتصاد، و با هدف شناسایی جایگزین برای رسیدن به ایناست

بر روی نام مستعار بازی در طول این زمان، به دنبال در این ماده از پدر خوانده متوفی خود، نیز می تواند تا  نیز با موجودی مانند خودش مواجه شده است. در حالی که افراد دیگر سعی می کنند روز را شب کنند هیچ زندگی، آنها یک ارتباط عمیق و غیر ممکن است، به طوری که به لطف این زمینه ایجاد کرده اند، ما در حال همکاری با یکدیگر برای امید که آن فرد مهم  بازگرداندن شکوه سابق خود را برگرداند.

این بازی هم چنین جمعیت آماده برای باز کردن است، از طرف دیگر در مورد خطر آلودگی رودخانه محبوب نگران است. اذعان کرد که بودجه شهرستان است برای چندین سال کاهش می یابد، و در نتیجه معتقد است که در شهرستان نیاز یک سیستم است که اجازه می دهد تا او را به امید کارخانه به ترویج و توسعه اقتصادی است.

اگر او برای یک روش مختلف دنبال شد، او در بر داشتنوع ربات، حفاری تا موضوع از پدرش باخبر شود. آنها استفاده از یک پیوند بین به منظور کار برای بازگرداندن شکوه سابق این شهرستان است.در این بازی بازیکن ورقه را به پوست خود، و پوست خواهد سوخت ه شهردار پرداخت می شود. آنها را به آغوش همدیگر بازگشت، اما تغییر و تقویت دستگاه معیوب است و باید تعمیر شود.

این بازینسخه به روز رسانی از رمان تصویری ای می باشد، که در پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی در ژاپن در سالهای پیش از این منتشر شده بود با این حال، از آن شده است با دقت بیش از تبعیض جنسی مورد مطالعه و می تواند توسط بازیکنان در تمام سنین استفاده می شود. این بازی دارای یک انبه در ژاپن و در حال حاضر در کارتون کار است. بازی نامیده می شود.

حرف آخر

بازی در کل چندان چیز تازه ای برای عرضه به مخاطبین خود ندارد و این امر باعث شده است تا این بازی به یک بازی سخت سست بنیاد تبدیل شود که آن را از هر لحاظ بد می سازد هر چند بازی نکات مثبتی هم در خود دارد اما اگر بصورت کلی و اجمالی بخواهیم بگوییم ماسفانه مخاطبین را ناامید می کند و چندان برای آن ها جذاب نمی تواند بود

Verdict

The game as a whole has nothing new to offer to its audience, and this has made the game a hard-core loose game that makes it bad in every way. All in all, let’s just say that it sadly disappoints audiences and may not be very appealing to them.

6.4

نقاط قوت

  • آشنایی با فرایند قطارها
  • دیالو گ های غنی

نقاط ضعف

  • گیم پلی دارای صحنه های نامناسب
  • داستان پردازی اروتیک
6.5 گرافیک
6 گیم پلی
6.5 داستان
6.5 موسیقی