نقد و بررسی Mars Power Industries

نقد و بررسی Mars Power Industries

به طور کلی سبک بازی Mars Power Industries بسیار کلاسیک است. هر یک از مراحل شما مجبور به حرکت عناصر برای تولید برق می کند، سپس در نیمه دوم بازی سوخت مهم است. در همان ابتدای کار ، بلوک هایی خواهید داشت که می توانند در سمت چپ و راست انرژی را تولید کنند. آنها باید در قسمتهای آبی و سپس بنفش برای سوخت قرار گیرند. خیلی سریع ، عناصری خواهید داشت که می توانند در جلو و هر دو طرف جعبه ها ، انرژی بدست آورند. عنصر آخر می تواند انرژی دو جعبه در جلو را به همراه آورد. در نیمه دوم بازی ، یک بلوک اصلاح کننده یا بیشتر خواهید داشت تا انرژی را در خط افقی یا عمودی وارد کند.

در گیم پلی بازی Mars Power Industries هر عنصر همچنین منطقه ای از تأمین انرژی ایجاد می کند که در صورت آزاد بودن مناطق ، عناصر دیگر را نیز در آن جای دهد. فقط قله های قرمز وجود خواهد داشت که یکی از دو مکان از زمین خارج می شود و موقعیت را تا حدودی تاکتیکی و استراتژیک می کند. اگر انواع مختلفی از کریستال ها را در یک مکان قرار دهید ، دیگر نمی توانید عناصری را که به آن منطقه دسترسی پیدا می کنید ، رها کنید. حتی می توانید با فشار دادن دکمه برگشت در پایین صفحه ، به نوبه خود که گزینه ای بسیار خوب است.

به طور کلی گیم پلی بازی Mars Power Industries بسیار ساده است و سطح دشواری آن بسیار ضعیف است ، حتی در بعضی مواقع مراحل بسیار آسان تصور می شوند. دنیا و محیط بازی تکامل یافته است و جنبه سناریوئی جالبی را به فینال می دهد که به پایان می رسد ، اما بعضی اوقات به نظر می رسد خیلی سریع برخی از پاس ها عبور می کنند. شما در کل ۶۰ مرحله خواهید داشت ، در بازی ای که برای بازیکنان تازه کار بسیار مناسب تر بنظر می رسد. این نکته هنوز هم برای همه سطوح بازیکن نکته خوبی ندارد ، اما برای بیشترین استفاده ممکن است خیلی کوتاه باشد و نهایتا ی ساعت به طول خواهد انجامید.

با وجود این واقعیت که بعضی اوقات مراحل بازی Mars Power Industries خیلی ساده است ، برخی از آنها موفق به ارائه یک چالش جالب هستند. این عنوان یک بازی پازلی است که به راحتی قابل فهم و بازی است ، با داستانی که با پیشرفت شما در حال ظهور است ، اما خیلی سریع تمام می شود و متاسفانه از گیم پلی بسیار کوتاه رنج می برد.

در گیم پلی بازی Mars Power Industries شما باید دکمه ای برای قرار دادن راکتورها و دکمه ای برای خنثی سازی حرکات خود داشته باشید و به گونه ای بازی قادر است تقریباً ۸۰ سطح از این را استخراج کند. بازی در زمینه طراحی موسیقی و طراحی پیکسلی خود عملکرد متناسبی داشته است. این احتمالاً یکی از آسان ترین بازی ها در سبک پازل است که به بازار عرضه شده است.

حرف آخر

بازی Mars Power Industries عنوانی سرگرم کننده و ساده است. بازی ساختارهای جدیدی را برای استفاده در هر یک از مراحل معرفی می کند و بیشترین چالش ناشی از این واقعیت است که شما مجبورید آنها را به ترتیب سطح به آنها ارائه دهید. همچنین مجموعه های فزاینده ای از خطرات وجود دارد که باید در مورد آن فکر کنید. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک کلاسیک و پازلی پیشنهاد می کنیم.

Verdict

Mars Power Industries is a fun and simple title game. The game introduces new structures to use in each of the stages, and the biggest challenge is the fact that you have to provide them in level order. There are also growing collections of risks to think about. We offer this fascinating game to lovers and fans of classic and puzzle games

6.5

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • مکانیک روان گیم پلی
  • موسیقی متن خوب

نقاط ضعف

  • گرافیک ضعیف
  • گیم پلی بسیار کوتاه
  • داستان بی سرو ته
6 گرافیک
7 گیم پلی
5.5 داستان
7.5 موسیقی