نقد و بررسی Mist Hunter

نقد و بررسی Mist Hunter

در این مقاله در وب سایت gamingles قصد داریم به بررسی بازی Mist Hunter بپردازیم. این بازی بر روی رایانه های شخصی منتشر شده است و بر روی آن قابل بارگیری می باشد. این بازی دارای گرافیکی دوست داشتنی و گیم پلی ای جذاب می باشد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

Mist Hunter یک بازی تیرانداز اول شخص حمله به موقع است که در آن بازیکنان می توانند از بقا و نبردها جان سالم به در ببرند و تایمرها را در حالی که با تعداد فزاینده ای از دشمنان می جنگند مدیریت و تازه سازی کنید. اگر توطئه بیشتری می خواهید ، ناامید خواهید شد.

بعد از بارگیری بازی می توانید شروع به بازی کنید و می توانید مراحل مختلفی را برای فراهم کردن محیط های مختلف و تنوع برای جلوه های بصری انتخاب کنید.هر مرحله دارای موسیقی متن فیلم بسیار خوبی است که می تواند انرژی را برای هر مرحله نماینده فراهم کند.

در این بازی ما شیفته‌ی گیم پلی به سبک بازی ، قصد دارد گیم پلی سریع و مهیج را در اختیار بازیکنان قرار دهد تا از جنون و تفریح ​​بازیهای قدیمی بازی تقلید کند. بازیکنان می توانند اسلحه هی مختلف را انتخاب کنند ، هر شکاف چند نوع سلاح و همچنین سلاح های دوربرد و غوغا را در اختیار شما قرار می دهد.

دشمنان تقریباً همان سلاح ها را تغییر می دهند.هر بخش دارای دشمنان مختلف و متنوع است دشمن است که از ظاهر و توانایی های مختلفی برخوردار است. برخی از روی سر شما پرواز می کنند ، و برخی دیگر به سرعت روی صحنه حرکت می کنند.با حرکت در هر مرحله ، هرکدام سطح جدیدی از تهدید را به همراه می آورند ، از حمله و پرتابه ها خودداری می کنید و عمودی شما را سود می برد. خیلی زیاد است

هم چنین در بازی یک طنز ظریف بسیار زیبا نیز بکار برده شده است که بازی را بسیار جذاب می کند. این طنز ظریف در جریان داستان بازی و هم چنین گیم پلی آن نیز مشهود است که بسیار آن را جذاب و طنازانه کرده است. از این نظر بازی دارای بخش های بسیار متنوع و جذاب می باشد

حرف آخر

بازی یک شوتر اول شخص بسیار جاب می باشد که با انکه داستان بسیار عمیقی ندارد و دارای خلا های داستانی نیز می باشد اما بشدت طنز ظریف و خوبی در بازی بکار رفته شده است. و در ضمن گرافیک بازی نیز نسبت به حجم آن بسیار خوب می باشد و هم چنین گیم پلی بازی نیز بسیار متنوع می باشد.

Verdict

The game is a very interesting first person shooter that, although not very deep story and also has a story void, but is extremely fine and fine humor used in the game. And the graphics of the game is very good in terms of volume and gameplay is very diverse.

7.8

نقاط قوت

  • گرافیک جذاب
  • گیم پلی روان
  • طنز ظریف بازی

نقاط ضعف

  • داستان ضعیف
  • صداگذاری ضعیف
8 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 داستان
7.5 موسیقی