نقد و بررسی Monkey Barrels

نقد و بررسی Monkey Barrels

امروز با عنوان متفاوت و هیجان انگیز از کمپانی Good-Feel در خدمت شما هستیم این اولین بازی و عنوانی است که توسط این تیم برای نینتندو ارائه شده است. بازی یک تیرانداز دوقلو است که در آن یک جفت میمون شجاع برای انجام ماموریتی که به نجات دوستان آن ها در برابر لوازم رباتیک شیطانی غول‌پیکر الکترونیک می باشد هستند.در ادامه نقد و برررسی این بازی با ما همراه باشید.

این بازی دارای ۲۲ مرحله تنظیم شده در محیط‌های مختلف که در بازی تمرکز بسیار خوبی بر روی سلاح های باز شدنی و قدرت خود دارید می گذارد مقابل موج دشمنان قرار خواهد گرفت برای دو اسلحه ای که در دسترس شما خواهد بود همچنین دارای دو اسلحه فرعی که از نارنجک های مختلف تشکیل شده اند نیز می باشید شما فقط می توانید یک سلاح را همزمان کنترل کنید بنابراین عملکرد دوگانه در اینجا گزینه نیست که بخواهد از آن استفاده کنید و مجبور خواهید بود هر دو اسلحه ها را جداگانه بارگیری کنید.تنظیم میمون بشکه قطعات مسخره و مسخره است. ارتش روبات های لوازم خانگی بشریت را نابود کرده است. اکنون ، رئیس هچچو بر جهان حاکم است ، و حیوانات را به عنوان علاوه بر احتمالی بعدی ارتش خود معرفی می کند.

بعد از اینکه راه خاصی را از طریق بازی پیشرفت کردید ، می توانید حالت چند نفره آنلاین را نیز باز کنید. این تعداد ۶ میمون را برای بازیابی بیشتر موز در زمان اختصاص داده شده ، دور می زند. می توانید هر چهار میمون اصلی بازی اصلی را انتخاب کنید و می توانید ظاهر خود را متناسب با آن تنظیم کنید.عموماً دشمنان در گروههای مختلف تخم ریزی می کنند و اکثر آنها تمایل دارند به این امید که تماس جسمی شما را در مسیرهای شما متوقف کند به سادگی به سمت شما سوق پیدا کنند. با این حال ، بسیاری دیگر ، مجهز به سلاح های ویرانگر خودشان هستند ، و این جایی است که نوع بازی مورف ها به تیرانداز با گلوله و جهنمی تبدیل می شود ، با گلوله های بنفش نئونی که به شکل بونکرها در صفحه نمایش پرواز می کنند ، شما را وادار به دفاع می کنند. دشمنان بازی کاملاً خوبی دارند ، به اندازه کافی که می توانید با پیشرفت تاکتیک ها را تغییر دهید.

اسلحه های موجود در چند نفره همان اسلحه هایی است که در بازی اصلی قفل کرده اید. بنابراین ، هنگامی که اعتبار خود را مشاهده کردید ، بهتر است برای ردیابی نقشه های مختلف پنهان شده در هر سطح ، جستجوی قراضه های بیشتر و پیگیری نمرات بهتر به شما برگردید. متأسفانه چند نفر محلی وجود ندارد ، این شرم آور است زیرا می توانم تصور کنم با چند دوست و یک زن و شوهر از نوشیدنی های موز آشوب ایجاد می شود.شما ممکن است یک مسلسل آتش نشانی سریع انتخاب کنید تا دشمنان را به سرعت از بین ببرید ، و یک اسلحه برای هر چیزی که خیلی نزدیک باشد را انتخاب کنید. از طرف دیگر ، لیزری که دور مسیر حرکت می کند و یک اسلحه تیرانداز از خفا برای انتخاب یخچال های سرکش از دور می تواند راهی برای این کار باشد.

مراحل مختلف چیزها را نیز جالب می کند. قطارهای کشتی و گلوله ، جنگل و معادن وجود دارد ، همه در پنج منطقه بازی پخش شده است. تعداد معدودی از مراحل با پرتاب شما بر روی موتور یا دادن مخزن برای کار کردن ، کارها را از هم جدا می کند. اولی ها احساس واقعی بازی با آنها دارند و نکات برجسته بزرگی بودند. متأسفانه ، بخش های مخزن آهسته و دست و پا گیر بودند.

کلام آخر

در آخر باید گفت که این بازی بسیار سرگرم کننده و دارای گرافیکی چشم نواز و موسیقی متنی مناسب با فضا و محیط بازی می باشد و با بازی کردن آن می توانید ساعاتی خوب و خوش را سپری کنید مراحل بازی نیز به خوبی طراحی شده و باعث عصبانیت شما برای پشت سرگذاشتن آنها نمی‌شود

verdict

Last but not least, this game is very entertaining and has eye-catching graphics and contextual music, and you can spend a good amount of time playing the game. You won’t be bothered to pass the waves

7.4

نقاط قوت

  • گرافیک خوب
  • گیم پلی سرگرم کننده

نقاط ضعف

  • داستان ضعیف
8 گرافیک
8.5 گیم پلی
6 داستان
7 موسیقی