نقد و بررسی Moving Out

نقد و بررسی Moving Out

در این مطلب قرار است تا با نقد و بررسی بازی Moving Out همراه شما باشیم. این بازی در ژانر بازی های استراتژیک ، چند نفره و شبیه سازی قرار می گیرد. فضای این بازی روایت دهنده یک داستان نو و جدید در صنعت بازی های رایانه ای می باشد. در واقع شما مسئول باربری و جابجایی وسایل خانه هستید. شما در واقع در این بازی باید در سریع ترین زمان ممکن وسایل خانه هایی که اسباب کشی آن ها با شما می باشد را جمع آوری و منتقل نمایید. این بازی در قالب یک محیط بسیار خلاقانه این موضوع را خلق کرده است. در ادامه با نقد و بررسی جزئی تر این بازی در کنار شما خواهیم بود.

شیوه پرداخت به این بازی به نوعی جذاب به حساب می آید. شما در این بازی با موانع مختلفی در هر مرحله روبرو خواهید بود. این دسته از موانع باعث شده تا انجام این بازی کمی سخت تر و جذاب تر گردد. روند کلی این بازی نیز همراه با هیجان می باشد. شما همچنین باید در این بازی شرکت باربری خودتان را به بهترین شرکت باربری در دنیا تبدیل کنید. شما باید در سریع ترین زمان و به بهترین شکل وسایل را جمع آوری کرده و آن وسایل را سوار کامیون باری که در اختیارتان می باشید کنید. وظیفه رشد و موفقیت شرکت تماما در دست شما خواهد بود.

گرافیک این بازی به شدت جذاب و پر از خلاقیت می باشد. ابتدا اینکه نمای دوربین بازی از بالا به پایین می باشد. در واقع در این نوع شکل از بازی شما می توانید به خوبی همه چیز را تحت نظر بگیرید. گرافیک این بازی دارای نو آوری های بسیار زیادی می باشد. مثلا زمانی که ما نحوه طراحی کاراکتر های بازی را نگاه می کنیم ، متوجه می شویم که این کاراکتر ها چقدر جذاب طراحی شده اند. این موضوع صرفا در خصوص کاراکتر های بازی نبوده و زمانی که وسایل خانه ، کامیون و یا هر چیز دیگری نگاه می اندازیم ، از لحاظ گرافیکی می توانیم آن ها را دارای خلاقیت و زیبایی بدانیم.

انیمیشن های گرافیکی این بازی نیز بسیار مهیج بنظر می رسند. برای مثال ، زمانی که روند انتقال یکی از وسایل در این بازی را با دقت نگاه می اندازیم ، متوجه می شویم که نحوه این انتقال از نحوه بلند کردن وسیله ، انتقال آن و قرار دادن آن در کامیون دارای یک جلوه انیمیشنی بسیار جذاب می باشد. همین امر باعث می شود تا بازی زیباتر نیز بشود. تفاوت در طراحی وسایل و کاراکتر ها در مراحل مختلف از دیگر امتیازاتی است که این بازی از آن خود کرده است. خالقان این بازی در واقع با خلاقیت در بخش گرافیک ، هر کاربری را از خودشان راضی نگه داشته اند.

گیم پلی این بازی نیز موجب جذابیت بازی شده است. یک گیم پلی کاملا هماهنگ از لحاظ ارتباطی با کاربر برای این بازی انتخاب شده است. در واقع شما به عنوان یک گیمر می توانید به خوبی با گیم پلی این بازی ارتباط برقرار کنید. شما با دید کلی که از محیط هر مرحله دارید می توانید استراتژی خودتان را برای انتقال داشته باشید. در واقع گیم پلی این بازی این اجازه را برای شما فراهم آورده تا بتوانید به خوبی به کل بازی رهبری داشته باشید. خوشبختانه خالقان این بازی ، یعنی گروه SMG Studio در ساخت و طراحی گیم پلی نیز کاملا موفق عمل کرده اند.

نکته جذابی که در خصوص این بازی وجود دارد ، سخت شدن مراحل بازی می باشد. در مراحل ابتدایی شما وظیفه انتقال وسایل خانه های کوچک را در دست دارید. اما با گذشت از مراحل ابتدایی شما وارد فاز جدیدی از این بازی می شوید. جایی که شما وظیفه اسباب کشی خانه های بزرگ را بر روی دوشتان می بینید. زمانی که محیط های خانه ها بزرگ تر می شوند ، موانع پیش روی شما نیز سخت تر می شوند. انتقال وسایل در این خانه ها سخت تر می شود. حالا این استراتژی شما خواهد بود که آیا قادر هستید وسایل را در سریع ترین زمان از خانه بیرون کنید و یا در انتقال وسایل خانه به مشکل بر می خورید.

نحوه پرداخت به داستان این بازی نیز احتمالا تا الان برای شما مشخص گردیده است. روند این بازی در قالب مراحل مشخص پیش می رود. شما در هر مرحله یک تایم مشخص را پیش رویتان می بینید که حداکثر در آن زمان باید وسایل خانه را جمع آوری کنید. اینکه شما هرچه سریع تر وسایل را منتقل کنید باعث می شود تا امتیاز بالاتری را نیز بدست بیاورید. در هر مرحله شما با خانه هایی متفاوت روبرو هستید. در حقیقت سناریو های بسیار متنوعی برای اینکه شما سرگرم شوید ، در این بازی گنجانده شده است. زیبایی این بازی نیز وجود همین تفاوت ها در تمامی مراحل بازی می باشد.

موسیقی متن این بازی فوق العاده انتخاب شده است. موسیقی این بازی توانسته تا هیجان را به خوبی خلق نماید. کافی است تا وارد این بازی شوید تا به خوبی این موضوع را متوجه شوید. جلوه های صوتی جذاب این بازی که متناسب با روند بازی نیز هستند ، به شدت عالی بوده است. صدا گذاری در این بازی با دقت بسیار یالایی انجام شده و شما هرگز هیچ گونه ایرادی را در این زمینه پیدا نخواهید کرد. نقطه قوت بزرگ این بازی ، موسیقی متن آن می باشد. جایی که مشخص است خالقان این اثر به خوبی آن را ارزشمند دانسته اند و حالا در نتیجه این دقت عمل در بازی کاملا مشهود می باشد.

صرفا ایرادی که در این بازی قابل مشاهده می باشد ، در برخی از مراحل و در برخی از ساختار های مراحل عیب و ایراداتی قابل مشاهده می باشد. در واقع برای برخی از اتفاقات هیچ گونه استدلالی وجود ندارد و در این اوقات شما کمی دچار سردرگمی می شوید. در واقع در برخی از مراحل ما شاهد زیاده روی در ساختار فانتزی بازی هستیم. که البته در مقابل تمامی جذابیت های بازی ، خیلی به چشم نمی آید.

حرف آخر

اگر به دنبال یک بازی خلاقانه در شکل جدیدی هستید ، این بازی به شما پیشنهاد خواهد شد. شما مسئول یک شرکت باربری وسایل خانه هستید. در این بازی شما باید در سریع ترین زمان وسایل خانه ها را منتقل نمایید. گرافیک جذاب ، گیم پلی عالی ، داستان مهیج و موسیقی متن فوق العاده ، از جمله ویژگی های این بازی به حساب می آید. انجام این بازی حتما جذاب و شیرین خواهد بود.

Verdict

If you are looking for a creative game in a new form, this game will be offered to you. You are in charge of a home appliance shipping company. In this game, you have to move the furniture in the fastest time. Attractive graphics, great gameplay, exciting story and great soundtrack are some of the features of this game. Playing this game will be attractive and sweet.

8.5

نقاط قوت

  • گرافیک جذاب
  • داستانی تازه و مهیج
  • گیم پلی عالی
  • موسیقی متن فوق العاده

نقاط ضعف

  • زیاده روی در ساختار برخی از مراحل
  • ضعف در پرداخت به برخی از انیمیشن ها
8.5 گرافیک
8 گیم پلی
8.5 داستان
9 موسیقی