نقد و بررسی murder by numbers

نقد و بررسی murder by numbers

در این پست ما می خواهیم به نقد و بررسی بازی murder by numbers بپردازیم که در ۶ مارس ۲۰۲۰ به بازار عرضه شده است و پلت فرم این بازی Nintendo switch می باشد. این بازی تقریباً از نوع بازی های ماجراجویانه است که توسط شرکت mediatonic ساخته شده است و توسط شرکت The Irregular Corporation به بازار عرضه شده است. پیکسل ها رو حل کن تا مطلب های جالبی پیدا کنی، و از اون مطالب برای این که بتوانی حقانیت خودت را در مقابل بقیه ثابت کنی…

اگر بخواهیم راجع به این بازی صحبت کنیم این بازی بدین گونه است که شما باید پازل ها و معما ها را حل کنید تا بتوانید راه حل ها را پیدا کنید. سپس از این راه حل ها برای محاکمه کردن شاهدان و برای اثبات درستی راه خودتان در بازی استفاده کنید. و از راز های قتل با اعداد پرده بردارید. لس آنجلس سال ۱۹۹۶، honor Mizrahi فقط یک بازیگر روی برنامه ضربه کارگاهی بود. رئیس او فقط چند دقیقه پس از این که این شخص را اخراج کرده بود فوت کرد. او خودش را در ماجرای قتلی که خودش در آن هنرنمایی می کرد پیدا کرد. او خودش با یک ربات به نام scout رباتی که برای شناسایی به کار می رفت و پس از یک حادثه رمز آلود کنار گذاشته شده بود، شروع به همکاری کرد. او این ربات را برای اینکه برای پاک کردن نام او راهی شود تنظیم کرد و درست همین لحظه کارگاه جدید Duo به دنیا آمد!

طیف وسیعی از قتل ها را در استودیو های تلویزیونی ، کلوپ های درگ  و برنامه های شفاف سازی را تحت بررسی قرار می دهند و در این برنامه ها از موسیقی آهنگ ساز مشهور یعنی masakazu sugimori از آهنگ ساز های گروه ققنوس رایت که کارهای Phoenix Wright در Ace attorney و ghost trick and Viewtiful Joe از ایشان می باشد. که موسیقی این بازی به موسیقی متن یکی از فیلم ها نیز تبدیل شده است.

کشف یک توطئه تاریک با پرسش و پاسخ از یک گروه وحشی با عجیب ترین و شگفت انگیز ترین شخصیت هایی که توسط Hato Moa به طرز غیر قابل مقایسه ای طراحی شده اند اتفاق می افتد. مدل های دهه نود ، نمک های خیلی شوخ طبع! ساس با ۱۰۰ نفر از آن ها تماس گرفته است! جوک های خیلی مبهوم! مواد مخدر ملکه ها ! همه ی اون ها و خیلی چیزهای جالب تر در قتلی که توسط اعداد انجام گرفته شده است.

Murder by numbers تقریباً همه چیزی که شما از یه درام جنایی انتظار دارین رو داره: قتل های وحشتناک، انگیزه های کامل، صحنه های سورپرایز کننده، از بعضی جهات سر راست است. داستانی که هم جدی و برنده است در عین جال شیرین و با قلب در ارتباط است درست مانند سریال های phoenix wright است. و یک قسمت خیلی جالب در این بازی است که این بازی را منحصر به فرد کرده است و اون ایمه که تو با حل کردن جورچین ها و معما ها جواب را پیدا می کنی و این قدرت انسجام این بازی می باشد. این بازی کاملاً برجسته می باشد.

نظراتی که در مورد این بازی توسط افراد انجام گرفته شده است به صورت زیر است جوری که مجله نایتندو راجع به این بازی می نویسد :« بازی murder by number بازی های پیکروس را جمع می کند و با تصویر سازی گرافیکی رمان و کاملا با تجربه هایی که به شما می دهد باعث می شود شما از سازنده این بازی به دلیل نوشتار شگفت انگیز، کاراکتر های حیرت آور، صحنه های شگفت آور به همراه صدای دزد، طرفداران هر جنسیت که باید با این بازی یک ارتباط عاطفی قوی ای را ایجاد کنند و کسایی که تازه اومدن تا رمز و راز این بازی رو که خیلی اعتیاد آور و جذب کننده است، تشکر کنید.

و یکی از نظرات کاربران :« این ماجرای درام جنایی با احساس قبضه شده است و یک قالب کاری فوق العاده برای لذت شما فراهم می کند، قتل با اعداد که باعث یادگیری درمان و نیرو و سبک زیبای هنر می شود که این باعث می شود تو هر بار سریع تر به سمت بازی برگردی و این داستان متحیر کننده دل ممکنه جلوی شما را از رها کردن این بازی بگیرد.»

حرف آخر:

اگر شما علاقه به پیدا کردن راز ها دارین به شما پیشنهاد می شود. اون خارق العادس که شما مسائل رو با توانایی مغزتون حل کنید. این بازی را که یک درام جنایی است امتحان کنید و مهارت مغز خودتان را به چالش بکشید. اون خیلی لذت بخش است …

Verdict

If you love that finding the secrets ,we offer to you that try this game it is awesome that you solve problems with your mind ability,this game is a crime drama and we wanna to challenge your mind ability , It is so enjoyable…

7.4

نقاط قوت

  • معما های سرگرم کننده
  • خط داستانی زیبا

نقاط ضعف

  • گرافیک نه چندان خوب این بازی.
  • گیم پلی خسته کننده
7 گرافیک
9 موسیقی
6.5 گیم پلی
7 داستان