نقد و بررسی بازی My Riding Stables 2: A New Adventure

نقد و بررسی بازی My Riding Stables 2: A New Adventure

اگر الان در حال خواندن این مطلب هستید، احتمالا از بازی هایی که تجربه های واقعی ای را که شاید خیلی هایمان هیچوقت نتوانیم در زندگی واقعی به این وسعت تجربه شان کنیم را به راحتی و از پشت مانیتور های توی خانه تان در اختیار شما قرار می دهند خوشتان می آید. تازه علاوه بر این، اکثر ما از بچگی آرزوی اسب سواری در کوه و دشت و صحرا را داشته ایم اما بیشترمان بخاطر شرایط زندگی و هزینه ها نتوانسته ایم اسب سواری را به یک عادت همیشگی و یا حتی یک تفریح ساده در زندگی هایمان تبدیل کنیم. خب امروز ما در وب سایت Gamingles یک خبر خوب برای شما عاشقان اسب و اسب سواری داریم، می خواهیم با هم به نقد و بررسی بازی My Riding Stables 2: A New Adventure که بی شک بهترین بازی اسب سواری است و شاید اصلا شما خودتان قسمت اولش را قبلا بازی کرده بوده باشید و الان مشتاق نقد و بررسی قسمت دومش هستید. در هر حال، اگر می خواهید با گرافیک، گیم پلی، نقاط قوت و ضعف، داستان، موسیقی و در آخر نظر تیم نقد و بررسی وب سایت ما را درباره بازی My Riding Stables 2: A New Adventure بدانید، تا پایان این مطلب با وب سایت Gamingles همراه باشید.

موضوع بازی My Riding Stables 2: A New Adventure تهیه و اداره کردن یک اصطبل شخصی است. شما باید با خرید، تجهیز کردن، تمرین دادن و مراقبت کردن از اسب هایتان فضای مناسب و خوبی برای نگه داری از اسب هایتان و خوش آمد گویی به میهمانانی که هر از چند گاهی به دلایل مختلف مانند تمرین کردن اسب سواری، یا سوار کاری حرفه ای و یا شاید فقط برای دید و بازدید از شما و کلی دلایل دیگر به اصطبل زیبایتان می آیند آماده کنید. My Riding Stables 2: A New Adventure امکانات زیادی نسبت به نسخه های قبلی اضافه کرده که گیم پلی بازی را خیلی بهتر و حرفه ای تر کرده اند. از نمونه این امکانات می توان به ویژگی های مختلفی مانند شهودی شدن کنترل اسب و در کل خیلی نرم و روان تر شدن کنترل های بازی اشاره کرد که باعث می شود تجربه اسب سواری خیلی واقعی تر و حرفه ای تر به نظر برسد. یا مورد دیگری که مورد توجه تیم ما قرار گرفته است، ۴ نوع مسابقه مختلف و متفاوت و مهیج که به ترتیب : جهت یابی در فضای باز حین سوارکاری، مسابقه های سوارکاری با مانع، مسابقات ایست و بازرسی و مسابقات اسلالوم(که یک نوع خاص از مسابقات است و به خوبی در My Riding Stables 2: A New Adventure پیاده سازی شده است) هستند. علاوه بر این ها، گیم پلی بازی به طور کلی از شما می خواهد ماجراجویی ها و کار های خاصی را به همراه اسب هایتان کامل کنید تا بتوانید بهترین اصطبل موجود را بسازید و ما فکر می کنیم که My Riding Stables 2: A New Adventure گیم پلی ثابت و قابل کنترل خوبی دارد. بعد از صحبت درباره داستان کلی و نقد گیم پلی My Riding Stables 2: A New Adventure بهتر است به سراغ نقد و بررسی گرافیک و جنبه های هنری این بازی برویم.

گرافیک My Riding Stables 2: A New Adventure یک طراحی سه بعدی و تقریبا شبیه به واقعیت است. لوکیشن کلی بازی مراتع و صحرا های مختلف هستند. البته اصطبل ها هم که بخش اصلی بازی را تشکیل می دهند در فضای باز و دشت و صحرا هستند. یکی از نکاتی که توجه تیم نقد و بررسی وب سایت ما را خیلی به خودش جلب کرد، قابلیت شخصی سازی تقریبا همه چیز است. قبل از توضیح بیشتر بهتر است بگوییم که شما می توانید تقریبا از همه نژاد هایی که در دنیا از اسب ها شناخته شده اند، اسب های اصطبلتان را انتخاب کنید. علاوه بر این برای انتخاب شخصیت داخل بازی هم انتخاب های زیادی دارید که تقریبا همه نژاد ها و انواع مردم را شامل می شوند که یک ویژگی خوب است. هر چند طراحی سه بعدی بازی باعث شده که Glitch هایی در بعضی قسمت های بازی وجود داشته باشد که خیلی دل چسب نیست.

حرف آخر

بازی My Riding Stables 2: A New Adventure در تاریخ پنجم ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ توسط Independent Arts Software ساخته و توسط Markt+Technik Verlag GmbH برای پلت فرم های PlayStation 4 و Nintendo Switch منتشر شده است. به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت Gamingles این بازی جالب و کوچک که در وب سایت Nintendo با قیمت حدودی ۳۰ دلار آمریکا به فروش می رسد قطعا ارزش امتحان کردن را دارد مخصوصا اگر عاشق اسب ها هستید!

Verdict

My Riding Stables 2: A New Adventure was created on November 5, 2020 by Independent Arts Software and released by Markt + Technik Verlag GmbH for the PlayStation 4 and Nintendo Switch platforms. According to the Gamingles website review team, this interesting and small game, which sells on the Nintendo website for about $ 30, is definitely worth a try.

7.8

نقاط قوت

  • امکان شخصی سازی همه چیز
  • تنوع مسابقه ها

نقاط ضعف

  • وجود Glitch در گرافیک بازی
7.5 گرافیک
7.5 گیم پلی
8 داستان
8 موسیقی