نقد و بررسی Never Breakup

نقد و بررسی Never Breakup

سلام به تمامی دوستان و دوستداران گیم وب سایت Gamingles امروز با نقد و بررسی بازی جالب و دوست داشتنی Never Breakup در خدمت شما همراهان همیشگی هستیم پس با ما باشید. این بازی در تاریخ  ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۸ به دست شرکت isvr برنامه نویسی و ساخته شد و سپس توسط شرکت های isvr و  indienova منتشر و وارد بازار شد و مورد استقبال خوبی قرار گرفت. این بازی هم اکنون برا یپلتفرم های Nintendo swtch و PC در دسترس و قابل خریداری است. تا کنون خبری مبنا بر این که این بازی برای پلتفرم های دیگر منتشر میشود و یا نه در دسترس نیست.

این بازی در سبک پازلی و پلتفرمیم ساخته شده که بی شک طرفداران زیادی دارد. باید بدانید که این بازی داستان قوی ندارد که در طول گیم پلی شما را همراهی کند و باید گفت بازی به گونه ای حول محور گبم پلب درست شده است. و اما حالا بریم ببینیم گیم پلی بازی به چه شکل است ، هنگامی که بازی شروع شد من متوجه شدم که دو موجود در صفحه نمایش قرار دارند که بسیار گرد و کروی هستند و من آن ها را توپ صدا می کنم (توپ هایی که لباس حیوانات به تن دارند). هنگامی که در بازی می خواستم حرکت کنم متوجه شدم که من با یک طناب به موجود دیگر متصل هستم.

در طول بازی شما و توپ دیگر به یک دیگر متصل هستید و فکر می کنم تا حالا باید حدس زده باشید که گیم پلی بازی به چه شکل است شما باید حواستان به دو نفر باشد و به گونه ای به جای دو نفر بازی کنید که به نظر من کار آسانی نیست چرا که کنترل یک موجود گرد به اندازه ی کافی سخت است و چه برسد که دو عدد باشند بالا تر گفتم که بازی در سبک پازلی ساخته شده است ، شما در بازی می توانید از مکانیزم پرشاستفاده کنید و خودتان را به طناب هایی آویزان کنید و در اینجا است که معما ها و پازل ها به سراغ شما می آید شما باید پازل هایی حل کنید که بتوانید از چنگ طناب ها راحت شوید ، یا پازل هایی حل کنید که به شما کمک می کند جعبه هایی را تکان دهید..

چیزی که درطول بازی خیلی برای من عجیب بود رفتار شما با دوستتان و یا همان توپ گرد بود که اگر شما اشتباهی پرشی می کردید و به سکو نمی رسیدید هنگام سقوط او را هم مجبور می کردید تا سقوط کند و یا استفاده ی جالب از دوسستان به عنوان اسلحه! میدانم که بسیار عجیب است اما من با دیدن این صحنه بسیار خندیدم و با خودم گفتم چه چیزی در ذهن سازنده می گذشته است. به گونه ای که در طول بازی هنگام مواجه با دشمن شما دوست خود را می خورید و سپس بقیه ی آن را به سمت دشمنانتان تف می کنید ف بازی کمی عجیب به نظر می رسد اما من از تجربه ی گیم پلی آن بسیار لذت بردم چرا که سیار خنده دار و جالب به نظر می رسید. سازندگان بازی سعی داشته اند که تمامی گیمر ها با هر سبک مورد علاقه ای را تحت تاثیر قرار دهند برای همین سعی کرده اند چندین مرحله در سبک ماجراجویی را در بازی قرار دهد که در آن شما (دو توپ) از چیزی در حال فرار کردن هستید و باید از موانع زیادی بگذرید ، در این قسمت از بازی گیم پلی کمی دشوار تر و هیجان انگیز تر می شود چرا که باید خیلی سریع به جای دو نفر بازی کنید. در مکانیزم حرکتی بازی تکنیک هایی به کار رفته است که شما با فشار دادن یک دکمه جایتان با توپ دیگر عوض می شود و باید دیگری را کنترل کنید.

حرف آخر

گرافیک بازی به صورت انیمیشنی اسیت که از آن از رنگ های شاد و آبی بسیار استفاده شده است و به گونه ای نگاه کردن به تصاویر این بازی حس نشاط و خوش حالی را در شما ایجاد می کند چیزی که در بازیبسیار جالب بود این بود که زاویه ی دید شما بین دو بعدی و سه بعدی تغییر می کرد. موسیقی بازی با این که افکت های صوتی بسیار خوب کار شده بود و هم خوانی خوبی با تصاویر داشت اما موسیقی بازی بسیار تکراری و خسته کننده بود.

Verdict

The graphics of the game are in the form of animation, which uses a lot of happy and blue colors, and looking at the pictures of this game in a way that makes you feel cheerful and happy. What was very interesting in the game was that the angle Your vision varied between two and three dimensions. The game music was very repetitive and boring, although the sound effects worked very well and harmonized well with the images.

6.8

نقاط قوت

  • وجود شخصیت های با نمک
  • وجود چندین سبک در گیم پلی
  • معما ها و پازل ها بسیار جالب بودند

نقاط ضعف

  • عدم وجود داستان
  • کنترل سخت و اراد در مکانیزم کنترلی
7 گرافیک
7.5 گیم پلی
6 موسیقی