نقد و بررسی Night Call

نقد و بررسی Night Call

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز و دوست داشتنی وب سایت Gamingles امروز با نقد و بررسی بازی جذاب و دوست داشتنی Night Call در خدمت شما گیم دوستان هستیم پس در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید تا ببینیم این بازی چگونه است.

این بازی در تاریخ ۱۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۹ توسط شرکت های Monkey Moon و BlackMuffin  ساخته و برنامه نویسی شدو سپس به دست شرکت های Monkey Moon و Raw Fury منتشر و وارد بازار شد و به خاطر سبک جالب و دوست داشتنی مورد استقبال خوبی قرار گرفت این بازی در سبک ماجراجویی و اکشن ساخته شده است که هم اکنون برای پلتفرم های Playstation4 ، Xbox one ، Nintendo Switch و PC و سیستم عامل MAC OS در دسترس و قابل خریداری است.

Night Call یک رمان مصور است که می توان گقت بسیار خوب بر روی آن کار شده است داستان بازی از این قرار است که شما به عنوان مردی به نام حسین در بازی ایفای نقش می کنید. داستان بازی به گونه ای طراحی شده است که شما در آن با رمز و راز های چندین قتل مشکوک و عجب رو به رو می شوید . شما در بازی یک مهاجر الجزایری هستید که هماکنون ساکن پاریس هستید و در آنجا زندگی می کنید. در بازی شما مسلمان هستید ، ریشی ضخیم و تیره دارید و در شیفت شب به عنوان  یک راننده تاکسی کار می کنید. شما اخیراً پس از حمله ای که پشت سر گذاشته اید و باعث شده است که شما  را در بیمارستان بستری کند و به دلیل اینکه مشخص شود چه کسی هستید ، مظنون به جرمی هستید که خود قربانی آن شده بودید ، و در اینجا است که تصمیم می گیرید  دوباره پشت فرمان بنشینید.

در بازی شما به عنوان یک مرد خارجی شناخته می شوید اما این موضو در زمانی کمی سخت و ناراحت کننده است که اخیرا یک حمله ی تروریستی توسط چندین مرد عرب انجام شده که باعث مرگ شخص مهمی شده است که پلیس در تلاش است این مرد ها را دست گیر کند در اینجا است که ملیت شما کمی شما را به خطر می اندازد و شما در طول بازی مشغول به ثابت کردن این هستید که شما هیچ ربطی به این قضایا نداریدحسین برای این که بتواند مدارکی برای اثبات بی گناهی ا پیدا کند هر شب در خیابان ها جست و جو  می کند تا سرنخ هایی را پیدا کند و مدام دنبال آگهی ها و بنر های داخل خیابان ها است ، همه اینها در حالی اتفاق می افتد که شما با نقشه ی شهر در حال جست و جو هستید و در این بین  شما مسیری را انتخاب می کنید و می توانید یک پیکان زرد را که به سمت مقصد حرکت می کند ، تماشا کنید ، سپس صحنه با یک عکس داخلی از کابین روبرو می شود که در جلوی سمت راست حسین قرار دارد و مسافر (مسافران) او در صندلی عقب قرار دارند و دیالوگ هایی را ب یک دیگر رد و بدل می کنند.

در این مرحله ، تنها کاری که باید انجام شود گفتگو است. مکالمات کاملاً مبتنی بر متن است و شما از طرف حسین گزینه های گفتگو را با مشاهدات داخلی او انتخاب می کنید. علیرغم اینکه حداقل متحرک است ، اما با هر تعداد انگشت شمار حالت و بیان ، هر شخصیت طیف قابل توجهی از احساسات را منتقل می کند و موفق می شود هر شخص جدیدی را که روبرو می کنید به زندگی پررنگی برساند. در بازی شخصیت ها فوق العاده متنوع از شخصیت ها نیز هست. در کل ۷۵ مسافر برای دیدار در طول بازی وجود دارد که از طیف وسیعی از سنین ، طبقات اجتماعی ، قومیت ها ، جنسیت ها و ، در یک یا احتمالاً دو مورد ، ابعاد گرفته شده اند. هر کدام داستان های خاص خود را برای گفتن دارند و به نظر می رسد که هوسین مرد انتخاب شده برای شنیدن همه آنها باشد.

حرف آخر

گرافیک بازی بسیار جالب و تا حدی واقعی است که در رنگ آمیزی آن بیشتر از رنگ های سیاه ، سفید و خاکستری استفاده شده که بازی را داری اتمسفر جالبی کرده است که من آن را به شدت دوست داشتم موسیقی بازی نیز بسیار جالب و مهیج بود و با تصاویر هم خونی بسیار خوبی داشت در ین بازی شما می تونید از راز های بسیار زیادی با خبر شوید که شما را به داستان های جدیدی پیوند می زند این بازی ارزش خید و تکرار را دارد.

Verdict

The game’s graphics are very interesting and to some extent real, in its coloring, more black, white and gray colors are used, which makes the game have an interesting atmosphere, which I liked very much. The game’s music was also very interesting and exciting, and It had a very good blood with the pictures. In this game, you can learn a lot of secrets that link you to new stories. This game is worth laughing and repeating.

8.4

نقاط قوت

  • داستان بسیار جالب و جذاب است
  • شخصیت ها متنوع و جذاب هستند
  • شخصیت اصلی بسیار قوی و با هوش است

نقاط ضعف

  • بازی کمی پیچیده است
  • تحقیقات بسیار مفید نیستند
8 گرافیک
9 گیم پلی
9 داستان
7.5 موسیقی