نقد و بررسی Octopath Traveler

نقد و بررسی Octopath Traveler

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Octopath Traveler رفتیم.این بازی در سبک RPG توسعه داده شده است. این بازی با نوجه به سیستم مبارزات و گرافیک و جلوه های بصری زیبا یکی از بهترین گزینه های RPG است. بازی Octopath Traveler توسط توسعه دهنده و ناشر دهنده Square Enix منتشر شده است. شما در ادامه می توانید با نقد و بررسی بازی Octopath Traveler با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

داستان این بازی (Octopath Traveler) به طور کلی در مورد هشت و قهرمان است هر کدام دارای داستان منحصر به فرد و متفاوت خود هستند که مسیر روایتی داستان آنها نسبت به یکدیگر متفاوت است. شما در بازی دارای حلقه انتخابی برای کاراکتر های بازی و این قهرمانان هستید. که می تواند یک دزد به دنبال گنج نادر باشد آیا شخصی که در گذشته دنبال چهره اش است و یا یک تا جایی که در ماجراجوی است. هر یک از این شخصیت ها دارای مهارت ها و ویژگی های منحصر به فرد خود در مبارزه هستند. برای مثال Therion که دارای انگشت های کوچک است می تواند چیزهای ارزشمند را از جیب مردم‌ بدزدد اما اگر دستگیر شود اعتمادش رو از طرف مردم از دست می دهد.

شما می توانید هر یک از شخصیت‌های اصلی داستان بازی Octopath Traveler را برای شروع فصل اول انتخاب کنید تا دیگر شخصیت ها را در حزب خود ببرید البته این اتفاق بعد از بازی کردن با آن شخصیت ها شدنی است. پس از اینکه شما کاراکتر مورد نظر خود را انتخاب کردید شما ناگزیر باید یکی از دو مسیر را برای یافتن نزدیکترین متحدان برای خود پیدا کنید. که این عمل مسیر شما را در طول بازی معین می کند. برای ارتقا سطح چالش و انگیزه بازی Octopath Traveler شما باید سرعت هر یک از این کاراکتر ها را افزایش دهید که متاسفانه شما حق انتخابی در اینکه آنها داستان شما را ذنبال کنند ندارید. هر منطقه بازی دارای مراحل مختصر و به خصوص خود است که با توجه به آن ها می توانید مسیر خود را در طول بازی هموارتر و راحت‌تر کنید.

گرافیک بازی Octopath Traveler به زیباترین شکل طراحی شده است و دارای محیط های پر جزییاتی است که هر یک از کاراکتر های بازی نیز می توانند بسته به مهارت و مولفه های خود می توانند با آن تعامل داشته باشند و جلوه های بصری رنگارنگ و هنری طراحی شده اند که جلوه خاص و زیبایی به بازی می دهد.

طراحی سیستم بازی Octopath Traveler به طور کاملا کلاسیکی طراحی شده است. شخصیت پردازی کاراکترهای بازی به طوری است هر کدام از آنها دارای سلاح ها و حتی لباس های متناسب با خود را دارند که می توان آن را یکی از مهمترین ویژگی های نه حتی این بازی بلکه هر بازی ای دانست. سیستم حریف یابی بازی به طور رندم و تصادفی برای شما حریف متناسب با قدرت شما را پیدا می کند که از هوشمندی بالایی برخوردار است.

با این حال اگر به سفر های ماجراجویانه و داستان بازی Octopath Traveler نمی خواهید خیلی توجه کنید می توانید هر کاراکتر هیجان انگیز را به طور همزمان تجربه کنید در زمینه مبارزات شما می توانید تکنیک های مختلفی را تجربه کنید. آنها را در برابر درجات سختی بالاتر بهبود یابی دهید و یا برای سیاهچاله‌های جلوتر و مراحل سخت تر آنها را ذخیره کنید و در پایان هم برای شکست دادن هیولا ها و غول های واریزی از آنها استفاده کنید. بسیاری از مبارزات بازی Octopath Traveler بسیار کشنده و مشکل هستند. و بعضی ازین مبارزات نیازمند تاکتیک ها و استراتژی های مخصوص خود هستند.

در این بازی (Octopath Traveler) شما می توانید با طیف وسیعی از مهارت ها و پشتیبانی از توانایی ها که از مشاغل مختلف کسب می کنید ساعت ها خود را مشغول گیم پلی منحصر به فرد این بازی می بینید. شخصیت پردازی این بازی به بهترین شکل عمل کرده است و آن قدر باهم فرق دارند که می توانند نقاط ضعف خود را پوشش دهند. به عنوان یک تیم شخصیت‌های شما به بهترین شکل در میدان مبارزات عمل می کنند و انگار مکمل یکدیگرند اما د رخارج از میدان مبارزات و به تنهایی اینطور نیست. به طور کلی بازی Octopath Traveler یک مشکل کوچک دارد که آن در داستان پردازی و تعامل این شخصیت ها با یکدیگر است.

حرف آخر

بازی Octopath Traveler به طوری کلی دارای داستان حماسی و منحصر به فردی است که همچنین مولفه های چالش برانگیز و هیجان انگیزی را در کنار خود دارد . گیکم پلی بازی نیز به بهترین شکل طراحی شده است به طوری که هر یک از شخصیت های داستان دارای تکنیک ها و استراتژی های خاص خودش است. بازی از لحاظ گرافیک دارای جلوه های بصری بسیار زیبایی است و از گرافیک خوبی برخوردار است. متاسفانه بازی Octopath Traveler در بخش موسیقی از نمره متوسطی برخوردار است و در بکگروند به طور یکنواختی قرا دارد که می تواند آزاردهنده و خسته کننده باشد. بازی یگی از بهترین ها در سبک RPG است و به طرفداران این سبک پیشنهاد ویژه ای می شود.

 

Verdict

The gameplay of Octopath Traveler has an epic and unique story that also has challenging and exciting components. The game’s geek is also designed in the best way, so that each character in the story has its own special techniques and strategies. The game has a very beautiful visuals and a good graphics. Unfortunately, the Octopath Traveler game has a modest score in the music section, and it’s steadfast in back-end, which can be annoying and tedious. Yagi is one of the best in the RPG style and offers fans of this style a special offer

7.5

نقاط قوت

  • گرافیک خوب
  • گیم پلی عالی

نقاط ضعف

  • موسیقی متوسط
  • باگ های ریز در منو و دوربین بازی
7.5 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 داستان
7 موسیقی

ارسال دیدگاه