بررسی و نقد One Finger Death Punch

بررسی و نقد One Finger Death Punch

در این پست می­خواهیم بازی one finger death punch 2 را به شما معرفی کنیم که ژانر این بازی اکشن می باشد، دو نفر می تواند در آن بازی کنند و زبان پشتیبانی شده در این بازی انگلیسی است. در این بازی بزرگترین جنگجو دنیا باز گشته است. تجریه کونگ فو سینمایی در یک مرد حماسه آفرین جنگجو که تا کنون ساخته شده ، درست و اصل پابرجا ماندن و شما فقط با دو دکمه بازی می­کند هر ضربه اهمیت داره، دکمه خمیر بازی نیست…

بازیکن:« one finger death punch بزرگترین بازی دو دکمه ای کونگ فو است که تا حالا ساخته شده. و پایان شگفت انگیزش حتی اون رو فوق العاده تر نیز می کنه.» تک راپتور:« one finger death punch 2 مدیریت می کند تا یک سیستم بازی ساده را ارائه بده که یکی از فوق اعتیاد آورترین بازیایی که من کردم.» پسینواسیون :« با یک بازی خیلی سریع اکشن و فوق العاده اعتیاد آور طرف هستید، one finger death punch 2 مانند بازی یک جنگ کونگ فو با امکانات چهره های چوبی می باشد.»

نکات زیر برای بازی بسیار مهم بوده است :

  • در کمال سادگی بسیار زیبا می ­باشد.
  • می تواند پشت سر هم بازی شود.
  • طراحی شده است و بر اساس داستانی نیست.
  • فقط یک کونگ فو است.

تو محاصره شده­ هاای ، به دور از حساب و تو باید از هیچ اسلحه ای استفاده نکنی و تو میتونی مخالفان خود را با استفاده از مهارت­ های کونگ فو از بین ببری. این ویژگی OFDP ، سریع ترین مبارز جهان. این ویژگی های OFDP مکانیکی منحصر به فرد دو دکمه است که ما برای پنج سال اخیر زمان صرف کرده ایم. سرعت و دقت کلید های بسیار مهم مبارزه دیوانه وارانه طوفانی است. گرچه بازیکنان این بازی ۲۶ توانایی متفاوت دارند. گیم پلی دیوانه کننده و کونگ فو انیمیشی ستایش کردنی است.

ما می خواهیم نشان دهیم یک بازی جنگی می تونه بدون ترکیب های سنگین از کلید ها و دکمه ها می تونه کامل باشه. بازیکن های اولیه سطح ها را کامل می کنند و پایه و اساس را فرا می گیرند، ان ها می بینند که این دو دکمه چه اشتیاقی به بازی می دهند.

با هزار انیمیشن مختلف در دسترس، تقریبا همه چیز ممکن است مخصوصاً وقتی بازیکن ها هر ۲۶ مهارت رو باز می کنند. داشتن هم زمان همه این مهارت ها یک چالش طراحی بزرگه که شامل یک هسته  که در حال تلاش برای به دست آوردنه  OFDP2 هست. این بازی را با تمام ۲۶ توانایی که یک توانایی منحصر به فرد دیدنی برای OFDP2 می بینی. ما این بازی را به عنوان پاک کننده پالت میان بازی های شما ساختیم. اون طراحی شده برای این که یه حجم عظیمی از آدرنالین با بیشترین سرعتی که ممکن است را تحویل شما بدهد.

تو نمی تونی این انرژی از بازی را با تماشا کردن ویدیو های این بازی به دست بیاری. جریان مبارزه یک چیزیه که ما سال ها زمان صرف اون کرده ایم. اون چیزیه که OFDP2 رو منحصر به فرد کرده است. فقط با بازی کردن اون این میتونه براتون آشکار شه. اون چیزی که برای ما مهمه اینه که شما Demo  رو امتحان کنین قبل از این که این بازی تموم شه.

حداقل سیستم مورد نیاز ۴ گیگ رم می باشد. پردازنده حداقل باید دو گیگا هرتزی اینتل یا معادل این پردازنده باشد. همچنین گرافیک مورد نیاز این بازی Nvidia جی فورس GTX 660 می باشد. دایرکت ایکس (DirectX) حداقل باید ورژن ۱۱ باشد. همچنین فضای مورد نیاز این بازی ۳ گیگا بایت (۳GB) می باشد.

توصیه های سایت ما به شما این است که در ویندوز ۷ ممکن است مشکل هایی در بعضی از فایل های ویدیویی این بازی داشته باشد. توصیه می شود از ویندوز ۱۰ ، ۶۴ بیت برای این بازی استفاده شود و پردازنده تان core i5-750 2.7GHz یا معادل این باشد. رمتان ۸ گیگا بایت (۸GB) باشد.  از گرافیک Nvidia جی فورس GTX960 استفاده کنید بهتر است.

نظرات کاربران این بازی ۹۷ درصد از ۲۳۳۰ استفاده کننده برای این بازی مثبتی بوده است. همچنین منتقدیت از ۴۲ نظری که در چند روز اخیر داده اند ۹۲ درصد مثبت بوده است.

حرف آخر

بازی OFDP2 یک بازی اکشن جذاب می باشد که با آن که بر اساس داستانی نیست اما به شدت سرگرم کننده است علاوه بر آن از مهارت های وپژه ای در بازی به کار رفته است. بازی One Finger Death Punch بسیار زیبا می باشد و حتما پیشنهاد می شود که آن را تجربه کنید. این بازی بر روی دستگاه ایکس باکس وان (Xbox One) قابل نصب است و شما می توانید با نصب این بازی ، از آن لذت ببرید.

verdict

  One Finger Death Punch is a real attractive action game that it is not from one story but it is very enjoyable in addition, they used very special skills in game. One Finger Death Punch is a beautiful game and you should definitely try it. This game can be installed on Xbox One machine and you can enjoy it by installing this game.

7

نقاط قوت

  • یادگیری اسان
  • سریع ترین جنگ جو جهان
  • تنها هدف برای سرگرمی

نقاط ضعف

  • گیم پلی خوبی ندارد و متوسط است
  • موسیقی نه چندان خوب
8 گرافیک
6 موسیقی
7 داستان
7 گیم پلی