نقد و بررسی One Person Story

نقد و بررسی One Person Story

در حالت کلی داستان بازی One Person Story در مورد مینیمالیسم است. از سطوح کوتاه و طراحی ساده هنری گرفته تا گیم پلی که شما فقط از یک دکمه برای کنترل کاراکتر بازی استفاده می کنید ، همه چیز ساده است. اما تأثیر بزرگی وجود دارد می بینید ، این بازی به سبک پازلی و اکشن است.

اگر به دنبال یک روایت گسترده هستید ، بازی One Person Story فاقد آن است . بازی در فصل هایی مانند Hurts Life و Darkness روایت شده است ، اما داستان زیادی در آن وجود ندارد. داستان در اینجا بیشتر استعاره یا یک درس زندگی است.

در گیم پلی بازی One Person Story شما یک گوی شناور در راهروهایی هستید که اغلب با موانعی مانند درهای قفل شده ، نیزه ها و اره های پر می شوید. موانع هر چیزی از هم پاشیدن در یک رابطه تا مقابله با افسردگی است. و اگر گوش فراوانی به استعاره ها ندارید ، نگران نباشید. راوی قابل اعتماد ما اغلب آن را برای شما بیان می کند.

در بازی One Person Story برخی از گفتگوی های راوی مانند چیزی است که شما در مورد برچسب سپر کیتچی خوانده اید احساس می کنید. از آنجایی که قرار است آن را خیلی جدی بگیرید ، برخی از این مانتراها با ظاهری عمیق تر از عمق بیرون می آیند. اگرچه ، بیشتر کار می کند.

گیم پلی بازی One Person Story به طور کلی ساده است به این صورت که شما در راهروها حرکت می کنید تا در مراحل پیشرفت کنید. هر مرحله نسبتاً کوتاه است ، و معمولاً فقط یک یا دو معما وجود دارد که در طول راه حل می شوند. اما این فقط داستان یا طراحی سطح نیست که به صورت حداقل ارائه شده است.

در گیم پلی بازی One Person Story شما فقط از یک دکمه در کل زمان استفاده می کنید. این که آیا شما از آهن ربا استفاده می کنید تا گوی خود را به سمت یک دیوار بکشید یا در یک لحظه مناسب دری را باز کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دکمه ای را فشار دهید.

بازی One Person Story مملو از محیط های جذاب و متنوع است. این بازی دارای موسیقی متن خارق العاده و طراحی بصری رنگهای آرامش بخشی است و خوب است که شما با ایجاد تعداد زیادی دکمه مختلف ، دچار مشکل نمی شوید. درعوض ، می توانید روی سفر متمرکز شوید که احتمالاً نکته آن است.

چیزی که One Person Story در آن موفق شود ، در چیزهای کوچک زیبایی پیدا می کند. ممکن است شما فقط یک گوی موانع گذشته باشید اما عالی به نظر می رسد. طرح رنگی melancholic استفاده شده در طراحی سطح بسیار شگفت آور عمل می کند.

در بازی One Person Story پالت رنگ و موسیقی متن به اندازه کافی آرامش بخش بودند که احساس تنش نمی کردم. و این یک چیز عالی است. به خصوص در یک بازی پازل که در آن ناامیدی می تواند منجر به خشم شود. جو بازی آرامش و تأمل را تشویق می کند.

 

حرف آخر

به طور کلی بازی One Person Story دارای گیم پلی سرگرم کننده و جذابی در سبک بازی های اکشن و پازلی است. این یک بازی کاملاً سریع است که به ذهنیت کوتاه اما شیرین پایبند است. این بازی به دلیل کوتاه بودن ، مقدار پخش دوباره نسبتاً زیاد است. این یک بازی است که احتمالاً هنگام انتظار در مطب پزشک یا در فرودگاه هنگام منتظر ماندن ارزش نجربه را دارد. از آنجا که در حالی که بازی بعضی اوقات کمی سنگین است ، هنوز هم سرگرم کننده است. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن و پازلی پیشنهاد می کنیم.

Verdict

Overall One Person Story has fun and engaging action and puzzle gameplay. It’s a fast-paced game with a short but sweet mindset. This game is relatively high again due to its short size. This is a game that is probably worth waiting for while waiting in the doctor’s office or at the airport. Because while the game is sometimes a little heavy, it’s still fun. We offer this fun and entertaining game for fans of action and puzzle games

7

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • مکانیک روان گیم پلی
  • طراحی بصری زیبا و ساده

نقاط ضعف

  • عدم روایت داستانی
  • گرافیک ضعیف
  • موسیقی متن نه چندان خوب
7 گرافیک
7.5 گیم پلی
6.5 داستان
7 موسیقی