نقد و بررسی بازی Operation: Tango

نقد و بررسی بازی Operation: Tango

بازی ای که امروز در وب سایت Gamingles قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Operation: Tango یک بازی ماجراجویی چند نفره و خیلی جالب می باشد که البته قطعا ایرادات زیادی هم دارد. اما به نظر ما بازی Operation: Tango به طور کلی گرافیک و موضوع جالبی دارد و به همین دلیل هم در این نقد و بررسی وب سایت Gamingles بازی Operation: Tango را برای نقد و بررسی انتخاب کرده ایم. اگر دوست دارید با این بازی بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با تیم نقد و بررسی وب سایت ما همراه بمانید.

داستان بازی 

بازی Operation: Tango شامل یک تیم دو نفره – شما و یک نفر از دوستان یا خانواده تان! – است که شخصیت های هکر و مامور را بازی می کنید. بازی Operation: Tango روی ارتباط برقرار کردن و گفت و گو بین اعضای تیم و همکاری دو نفره خیلی تمرکز می کند. از آن جایی که شما بجز صدای پارتنرتان هیچ اطلاعات دیگری از او ندارید، باید تا جای ممکن با یک دیگر گفت و گوی خوبی داشته باشید تا بتوانید ماموریت های سری و بین المللی بازی را با هم انجام دهید. ما به داستان و ایده کلی بازی Operation: Tango نمره خوبی می دهیم.

گرافیک و موسیقی بازی

بازی Operation: Tango به نسبت بازی های هم رده خودش گرافیک خوبی دارد اما خب سطح گرافیک آن از لحاظ حرفه ای واقعا معمولی است و ما نمی توانیم نمره خیلی بالایی به آن بدهیم. موسیقی بازی معمولا در صدای گفت و گوی شما و هم تیمی تان محو می شود اما بازی ساندترک و جلوه های صوتی خوبی دارد و ما نمره خوبی به موسیقی آن می دهیم.

گیم پلی بازی

بازی Operation: Tango گیم پلی خیلی جزئی و دقیقی دارد و تقریبا شما می توانید توی هر بخش کوچک از بازی تغییر ایجاد کنید و به خوبی می توانید – البته با کمک هم تیمی تان! – از پس چالش ها بر بیایید. گیم پلی بازی Operation: Tango از لحاظ فنی هم خوب طراحی شده است و در کل از ما نمره خوبی می گیرد.

حرف آخر

خب خوشحالیم که تا این جا با ما همراه بودید و به پایان نقد و بررسی ما درباره بازی Operation: Tango رسیده اید. در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت ما، بازی Operation: Tango با توجه به مواردی که در نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم یک بازی خیلی فوق العاده است که بخش های جالبی دارد و ما فکر می کنیم این بازی قطعا ارزش خرید دارد و به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که شما هم نگاهی به بازی Operation: Tango بیندازید و آن را در لیست خرید خود قرار دهید. بازی Operation: Tango همان طور که گفتیم هم گرافیک، هم موسیقی و هم گیم پلی خیلی خوبی دارد و گرافیک این بازی هم با این که خیلی حرفه ای نیست اما به نوبه خودش واقعا جالب است و می تواند شما را در دنیای خودش غرق کند و باعث شود تجربه ماجراجویی دو نفره فوق العاده ای داشته باشید. ما واقعا از بازی Operation: Tango  راضی هستیم. یکی از نکات جالب بازی Operation: Tango این است که این بازی شما را مجبور به همکاری بیش از حد با پارتنرتان می کند و به نظر ما این مسئله مهم ترین بخش بازی Operation: Tango می باشد. شما می توانید بازی Operation: Tango را با قیمت حدود بیست دلار آمریکا از وب سایت استیم خریداری کنید و ما به طور کلی بازی Operation: Tango را به شما توصیه می کنیم و در هر حال از شما برای خواندن این نقد و بررسی متشکریم و امیدواریم از این نقد و بررسی لذت برده باشید.

Verdict

Well, we’m glad you’ve been with us so far, and you’ve reached the end of our review of Operation: Tango. In the end, according to our website review team, Operation: Tango is a very great game that has some interesting parts, considering the things we mentioned in our review, and we think this game is definitely It is worth buying and for this reason we recommend that you take a look at Operation: Tango and put it on your shopping list. Operation: Tango game, as we said, has very good graphics, music and gameplay, and the graphics of this game, although not very professional, but in turn is really interesting and can immerse you in its own world and Make it a great two-person adventure experience. We are really happy with Operation: Tango. One of the interesting points of Operation: Tango game is that this game forces you to cooperate too much with your partner, and in our opinion, this is the most important part of Operation: Tango game. You can buy Operation: Tango for about $ 20 from the Steam website, and we generally recommend Operation: Tango, and thank you for reading this review anyway, and we hope Enjoy this review.

8.3

نقاط قوت

  • موضوع جدید و جالب و تمرکز روی گفت و گو و همکاری به جای بازی تک نفره
  • گیم پلی حرفه ای و درگیر کننده

نقاط ضعف

  • گرافیک معمولی و نه چندان جذاب
4 گرافیک
10 گیم پلی
10 داستان
9 موسیقی