نقد و بررسی Orn: The Tiny Forest Sprite

نقد و بررسی Orn: The Tiny Forest Sprite

در این پست با نقد و بررسی بازی  Orn: The Tiny Forest Sprite در خدمت شما آمده ایم. این بازی برای نینتندو سوئیچ به بازار گیم عرضه شده است. پس با Gamingles تا به انتهای این مقاله همراه باشید تا به بررسی این بازی کارتونی بپردازیم. ممنون از همراهی شما.

این بازی این بازی در مورد جن جنگل کوچک به نام  قهرمان داستان اصلی بازی، که جای تعجب نیست.در عهد باستان به شکست شر وحشتناک توسط شیطان بزرگ و دشمن اصلی، یک جانور بزرگ و وحشتناک است که زمین در تاریکی تحت پوشش وظیفه بود. قهرمانان نوجوان ما را مجبور به پرش، پرش و پرش را به مناطق مختلف، اسباب بازی جمع آوری در اینجا وجود دارد و دوباره نور جهان به ارمغان بیاورد.

این قابل ترجیح است که نور در آن زمان تیره، که شرم آور بود، چرا که اورن یک زمان خوب نیست. این به چند دلیل که یکی از آنها این است که بازی است خوب نیست با توجه به کنترل ضعیف است. شاید شما می توانید به پلت فرم بدون هیچ گونه ورودی اضافی به سادگی با فشار دادن را فشار دهید بروید.

در این بازی، شما را به مطبوعات نیاز بسیار دکمه های مختلف برای پر کردن نوار، که اجازه می دهد تا شما را به پرش کنید. پس از نوار خسته شده است، شما نیاز به آن را پر کنید تا دوباره. فقط نشستن وجود دارد و با کلیک چند بار بدون هیچ دلیل. این چنین است. این مکانیک فرآیندهای طبیعی از مغز را تحریک فقط در چند ثانیه صورت گرفت.

البته، پس از توقف کوتاه چیزهای دیگر ظاهر شوند. با این حال، شما کنترل کمی بر این بازی دارید. جهش احساس فوق العاده شناور، اما شما بسیار کنترل بر هوا محدود شده است. من خودم پیدا شده است، به عنوان شات بالا و پایین پرید. در واقع، در این آموزش من برابر بیشتر از من در طول بازی از بازیکنان دیگر یک پلت فرم نمرد.

به طور کلی جعبه دست و پا چلفتی شوک وضعیت بدتر است. از آغاز تا پایان دشمنان پرش یک کابوس بود چون  در حال مرگ بود چرا که من تنها می توانید تصور کنید که این شر سایه کینه توز است. به جای لذت بردن از این بازی و داستان آن،  احساس خشم کاملا سازگار است.

این بازی، حداقل، سعی کنید به ترکیب چیز با هم به منظور منحرف کردن توجه از پلت فرم ضعیف است. شما به عنوان پیشرفت شما موقعیت های جدید، که هر یک از فرصت های جدید و روش های جدید برای تعامل با محیط زیست است. پس از اجازه کشتن دشمن و با حداکثر سرعت دویدن، یکی دیگر از پلت فرم آتش یخ و اجازه خواهد داد که شما را به کنترل گذشت زمان را موجب می شود

این اضافات ناتمام،  شما باید به فشار حداکثر سرعت دویدن در هر پرش، که باعث می شود پلت فرم ضربه زننده تر است، اما آنها قطعا اضافات جالب است. تنها لذت در این بازی حال، زمانی که من قادر به شبه شکاف و حذف برخی از حرکات سیستم عامل ارز ناخواسته درخشان بود. بازی در اطراف این مکانیک می توانید بازی که صدمه دیده نه به عنوان آنها بازی سرگرم کننده.

این روش ترکیبی به کیسه نیز به تصاویری نفوذ می کند. توسعه دهنده انتخاب سبک  هنر کلاسیک، مانند یک تکه کلاسیک . سبک نگارش، این به نظر می رسد خوب است. به طور کامل، جهان تاریک و کسل کننده که در آن شما امروز زندگی می کنند را جلب کند. با این حال، از نقطه نظر صرفا فنی، آن را واقعا خارج از تاریخ است. بافت تار، دشمنان و اشیاء ترین راه اخلال و تکان دهنده روبرو هستند. در بسیاری از نقاط، این بازی به نظر می رسد زشت است.

حرف آخر

بازی به صورت خلاصه باید در مورد آن گفت که یک محیط دو بعدی خطی را  پیش روی شما قرار می دهد که باید در آن به مبارزه با دشمنان بپردازید و هم چنین به جمع آوری امتیاز و پیشرفت کردن در بازی و هم چنین بعد از مدتی به ارتقا شخصیت خود بپردازید و از موقعیت های مختلف استفاده کنید تا امتیاز های هر چه بیش تری به دست بیاورید تا بتوانید از بازی بیشتر لذت ببرید و امکانات بیشتری در ان برای خود فراهم کنید.

Verdict

In short, the game puts you in a two-dimensional linear environment where you have to fight the enemies and collect points and improve the game as well as after a while. Upgrade your character and use different situations to earn more points so you can enjoy more games and more.

7

نقاط قوت

  • صداگذاری محیط طبیعی صورت گرفته است
  • دو بعدی بودن بازی

نقاط ضعف

  • کنترل سخت و محدود
  • رویات ضعیف
7 گرافیک
6.5 گیم پلی
7 داستان
7.5 موسیقی