نقد و بررسی Our World Is Ended

نقد و بررسی Our World Is Ended

چند چیز وجود دارد که می تواند به سرعت منافع خود را در یک بازی منحرف کند. یکی از آنها سرویس دهنده های فوق العاده ای است. در دوزهای کوچک، من لزوما در برابر آن نیستم. برای مثال، اگر داستان در یک بازی شخصیت های خود را به یک ساحل برساند، ناگزیر خواهید دید مردم را در شنا شنا کنید. همه چیز خوب و خوب است. متاسفانه، جهان ما پایان یافته است یک دنباله طولانی و خسته کننده از صحنه های منحرف به عنوان یک بازی ویدیویی معقول است. پس با نقد و بررسی Our World Is Ended از تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه ما باشید.

احتمالا بهتر است فقط این را از راه بیرون بیاوریم: طرح جلد یک ظلم است. نوشتن شخصیت از هم جدا نیست و تمام تجربه احساس می کند که نویسنده دارای یک میلیون ایده برای نوع داستانی بود که او می خواست، اما کاملا مطمئن نبود که چگونه همه ی آن را متعادل سازد. جهان ما به پایان رسیده است (OWIE، برای کوتاه مدت) تلاش می کند تا یک روایت تقریبا جدی “پایان جهان” را در مورد یک هدست AR ایجاد کند که باعث می شود پوشش های آن به دنیای واقعی نشت کنند، اما هر زمان که بازی شروع به جدی شدن در مورد اتفاقات شخصیت ها – بدون شکست – شوخی های جنسی در بدترین زمان ممکن ساخته خواهد شد تا به طور کامل هر گونه تنش هایی را ایجاد کند.

در حالی که می توان برای حل اختلافات (و یا ناتوانی) فن سرویس به طور کلی دچار مشکل شد، می توانم هدف از آن را در بازی هایی که برای این نوع محتوا طراحی شده اند و یا حداقل زمانی که آن را در لحظات لحن تونل نشان می دهد. خدمات فن در سری هایی مانند Dead یا Alive Xtreme در زمینه سری که آن را نمایندگی می کند، منطقی است. در حالی که من نمی توانم به نام “دخمه پر سر و صدا”، یک قایقرانی سیاه چال که سال گذشته من را بررسی کرد، به طور کلی خوب خدمات فن خدمات را انجام دادم (برخی از لباس های بازی قطعا بیشتر از یک طرح کوچک است)، من می گویم که این یکی از بازی های اخیر که من می توانم به آن فکر می کنم که محتوای چنین محتوا را خوب می کند، به طوری که آن را به تجربه اضافه کرد تا آن را از بین برد. این احتمالا به این دلیل است که محتوا برای اکثر موارد دلیلی برای وجود دارد و هر ۵ یا ۱۰ دقیقه آن را به طور مداوم تغییر نمی دهد و دخمه پرپیچ و خم از لحاظ لحظه های جدی لحظات جدی و تند و تلخ است. در عوض، OWIE این لحظات تالیف کننده و ناخوشایند را در طول زمان اجرا بدون توجه به شخصیت هایی که به نظر می رسد نسبت به روایت و یا روایت هایی که باید مورد توجه قرار گیرد، به صورت ناخودآگاه از بین می برد.

من امیدوار بودم که تغییرات تونال ثابت در نهایت منجر به سقوط شود، اما هرگز به نتیجه نرسیده است. در عوض من به تبادل هایی مانند حزب به دنبال “موز، کرم، و یک قطب طولانی ضخامت و تاریک” به منظور ساخت “Climaxblade” به منظور شکست یک هیولا شاخک، با توجه به یک elf بسیار پوشیده شده بانو به معنای واقعی کلمه برنامه ریزی شده تا به عنوان وابسته به عشق شهوانی که ممکن است. همه در حالی که حزب قرار است از ذهن خود را در مورد چگونگی بقیه شهرستان خود را ناپدید شد به هوا ناز می ترسند. جایی برای بازی هایی است که به معنای تحریک هستند، اما من احتمالا پورنوگرافی واقعی را دیده ام که کمتر شبیه OWIE می باشد.

… که همه ی روش های متفاوتی برای گفتن است که من از OWIE متنفر نیستم چون از طرفداران سرویس هایم استفاده می کنم، بلکه این که چگونه VN احساس ناخوشایند و حتی حوادث ناامن می کند. به نظر می رسد که آن را به طور مطلق باید به نوبه خود در پخش به منظور حفظ علاقه خود را. حتی بدتر، زمانی که عنوان به نظر می رسد مانند آن را در واقع چیزی برای گفتن است، معمولا آن را بدون اشاره به هر چیزی. یکی از شخصیت های اصلی – زن – به طور مداوم در سراسر داستان “ناامید کننده در همه چیز” است. او در نهایت نشان داده است که ناامنی ناشی از داشتن یک شخصیت فقیر پدر در زندگی او، و این تلاش در ساخت شخصیت منجر به … احساس خود را بسیار جذاب به پسران زیر سن قانونی.

من حتی نمی دانم که از اینجا شروع شود یا حتی کجا پایان یابد. لحظه ای که روایت شروع به بحث در مورد او کرد، به اندازه کافی زنگ زده بود، اما وقتی که بزرگ در مورد “چرا” او این کار را انجام داد، من نمی توانستم باور کنم که من خواندن بود. این VN در اصل در ژاپن در سال ۲۰۱۷ منتشر شد – نه خیلی زودتر. چیزهای زیادی در مورد این می توانم بگویم، اما بیشتر در مورد این صحبت می کنم، بیشتر احساس می کنم. بد است، واقعا بد است در حالی که روایت منجر به همدردی با شخصیت پدوفیلد آن، افراد واقعی LGBT بزرگی جوک در جای دیگر اسکریپت هستند. به نظر می رسد روایت سعی دارد چیزی را با آن بیان کند، و نمی توانم بگویم احساس می کنم در مورد آنچه که ممکن است احساس کنم.

حتی اگر برای محتوا مانند بالا نبود، نمی توانم بگویم که OWIE بهتر از VN می شود. در بهترین حالت من می توانم استدلال کنم که نویسندگان بهتر از آن چیزی نمی دانستند و بدون اینکه فکر کنند در مورد مفاهیم چه می گویند، از آن استفاده می کردند، اما حتی در آن زمان هم به اعضای جامعه ی LGBT و هم برای افرادی که ممکن است از آنها رنج برده شود سوء استفاده در دوران کودکی خود. به نظر می رسد پدیوفیل ها به افرادی که در دوران کودکی مورد سوء استفاده قرار گرفته اند، حتی اگر به طور کامل آن را نگویند، قطعا هیچ کاری برای کمک به قربانیان چنین سوءمصرفی انجام نمی دهند؛ هرچند که تصور می شود که آنها پدیوفیل های بالقوه هستند. این فقط در سطوح مختلف ناخوشایند است.

گیم پلی

این همیشه بسیار عجیب است که بحث “گیم پلی” را در یک ژانر که معمولا تاکید زیادی بر بازی نداشته باشد، اما با پایان دادن به ما، برخی موارد وجود دارد که تعامل لازم است. یکی از نمونه های اصلی این است که “انتخاب روح” (یا S.O.S.)، جایی که پیام ها در سراسر صفحه نمایش پراکنده شده اند تا تصویری را که از طریق ذهن فریبنده رجیدی در طی آن مکالمه می بینند، نشان دهد. این تصمیمات می تواند روایت را تحت تأثیر قرار دهد و در عین حال اضافه کردن یک فریب کمی بیشتر به تجربه جالب توجه شما در هنگام خواندن. شما می بینید که چطور همه چیز به هم نزدیک می شود، و واقعا احساس می کنید که در ژاپن همه چیز را تجربه می کنید.
شاید برای کسانی که از ژاپن بازدید کرده اند، این تجربه ممکن است به خانه نزدیک شود، اما ما نباید کسانی را که به کشور نرفته اند، بی اعتبار نکنیم، زیرا این بازی هنوز بسیار هیجان آور است. با توجه به صحت کلی بازی، بازیکنان می توانند در زمان غرق شدن و غرق شدن خود، از آنجایی که دیگر تجربه ی فانتزی نیستند، اما یکی از آن ها آلی و مرتبط است. این موضوع از این است که چقدر ما از نظر تکنولوژی آمده ایم و این تجربه خاص به طور بالقوه ممکن است در هر زمان در زندگی واقعی رخ دهد. حتی فکر می کنم که این اندیشه به نظر می رسد از این دنیا بیرون می آید، اما جهان ما پایان می دهد که این تصویر را به طرز وحشیانه رنگ می کند، شما فکر می کنید که ما در حال حاضر در دنیای RPG زندگی می کنیم … خوب، ما در حال رفتن بیش از حد فلسفی هستیم!

موسقی و صدا

جهان ما پایان یافته است نه همه چیز در مورد کشتن کشتن هیولاها و طراحی بازی است، بلکه در مورد مسائل بسیار واقعی مربوط به صنعت بازی به طور کلی و آنچه توسعه دهندگان باید انجام دهند تا رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنند. در این مورد، همه چیز برای قضیه ۷ قضیه کاملا واقعی بود و اکنون باید علیه ایجاد خلقت خود مبارزه کنند، که لحظات بسیار کمدی را ایجاد می کند. یکی از مهمترین معیارهای فروش در مورد جهان ما پایان دادن به این است که چگونه یک داستان مستقل بین کاراکترها احساس می شود و اینکه چگونه همه به زیبایی یکدیگر را تعریف می کنند. صدای بازی در بازی فوق العاده است و اضافه می کند که عنصر اضافی از هیجان، خنده و اغلب اوقات بسیاری از لحظات ecchi. در نگاه اول، شما فکر نمیکنید که این بازی دارای بسیاری از جنبههای جنسی است، اما این کار را با چنین هوشمندانه انجام میدهد، اما نمیتوانید از آن لذت ببرید، اما اینطور به نظر میرسد. هر شخصیت براق و شخصیت قوی خود را به جدول می دهد و لحظات بسیار مهیج را به نمایش می گذارد که نشان می دهد که چگونه پاداش دادن، و همچنین چگونگی روابط چالش برانگیز می تواند باشد.

حرف آخر

اجزای جذاب ترین یافته شده در جهان ما پایان یافته است که درون شخصیت های خود قرار دارند و در حالی که اغلب بیش از حد اغراق آمیز هستند، هنوز هم کار می کند و بسیاری از لحظات داستان را لذت بخش می کند. رفتن به پایین سوراخ خرگوش این رمز و راز جالب بود و حتی با وجود اینکه این نتیجه می تواند کمی کمیاب شود، من می توانم به راحتی این بازی را برای هر کسی که به دنبال یک ماجراجویی رمان بصری احمقانه و بیش از حد بالا است توصیه کند.

verdict

The most compelling parts found in Our World Is Ended are within the characters themselves and while they are often over exaggerated, it still works and makes many moments of the story enjoyable. Going down the rabbit hole of this mystery was interesting and even though the conclusion can fill a little drawn out, I could easily recommend this game to anyone looking for a silly and over-the-top visual novel adventure.

7.4

نقاط قوت

  • یک تجربه واقعا معتبر
  • هر شخصیت به شیوه ای منحصر به فرد است
  • آثار هنری جالب و دیدنی شگفت انگیز
  • یک تجربه تعاملی واقعی

نقاط ضعف

  • برخی از جوک ها به اشتباه خراب شده است
7 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 داستان
7 موسیقی

ارسال دیدگاه