نقد و بررسی Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition

نقد و بررسی Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition

در این سری از مجموعه نقد و بررسی های تیم gamingles  دوباره در خدمت شما هستیم و قصد داریم به بررسی این بازی جذاب بپردازیم. این بازی برا یکنسول های مختلف نسل هشتمی و هم چنین برای رایانه های شخصی نیز به بازار جهانی گیم عرضه شده است. با وب سایت ما تا به انتهای این مقاله همراه باشید.

ماجراجویان باید مراقب باشید، یک تور دزدان دریایی مناسب برای افراد معمولی نیست. بازی از ابتدا خجالتی نیست دور از خسته کننده خود می دانستند پیچیدگی چند لایه از بسیاری از جنگ و گزینه های سفارشی. پس از شروع بازی، بازیکنان خواسته خواهد شد که بین سیستم در زمان واقعی و یا نوبه خود مبتنی بر مبارزه را انتخاب نمایید.

ایجاد شخصیت در عنوان جزئیات بسیار به عنوان علاقه مندان این ژانر مشتاق انتظار می رود، و بعد از بازیکنان را تماشا م و یک بازی جدی، بازیکنان پرتاب اسامی خدایان مختلف و نژادهای فانتزی. . در حالی که بازی ممکن است بدون سلف، من آن را توصیه نمی کند. من به طور کامل در از دست دادن و به طور مستقیم به این عنوان شروع به پریدن کرد.

برای بازیکنان که به طور سنتی به هرج و مرج، جنگ بی رحمانه در زمان واقعی با فاصله همان کمک نمی شود، بازی دو گزینه آن را تسکین آرامش است، به خصوص با عناصر کنترل بر روی کنسول. متفاوت است. در حالی که آن است که قطعا انتخاب راحت تر، سیستم نوبه خود مبتنی بر، به عنوان یک قاعده، در ادامه  آن را در هر سیاه چال از این بازی سخت است، و این به احتمال زیاد عبور کسب و کار های جذاب خود.

در پایان،  هرگز به طور کامل متوجه و در طیف گسترده ای و در حال رشد از توابع در دسترس بازیکن در مبارزه استفاده نمی شود، به طوری که مبارزه کمتر جذاب تبدیل شده است. مشکل نوبه خود مدار کنترل  بازی در کنسول بازی، آن را به نظر می رسد، تنها دچار سردرگمی نفوذ ناپذیری مکانیک مبارزه پیچیده آن است.

لازم به ذکر است که  شما با یک چرخ آموزش جدید، که می تواند به شما کمک کند در جهان گسترده ای کشف و شما ثروت از دانش را فراهم کرده است.  شما می توانید به راحتی از دست دادن  در یک سفر طولانی و شایسته است. با توجه به عمق و بسیاری از گزینه های ایجاد شخصیت است تنها یکی از شخصیت های می تواند یک کار بسیار خسته کننده است.

شما می توانید تعداد زیادی از مطالب دست بدهند، و این یک نسخه غیر معمول از ارزش های بزرگ است. این الحاقات اند به بازی اصلی یکپارچه شده است، اما آنها در دسترس هستند فقط اگر تیم خود را به یک سطح معینی می رسد. به طور کلی، شما این جهان بزرگ پر از دانش عمیق از سیستم های پیچیده و انتخابات را کشف کند..

زمان لود مخرب ممکن است طولانی باشد. ما امیدواریم که برای اصلاح این در تکه های آینده، اما آن را آزار دهنده در وضعیت فعلی خود است. خدای ناکرده شما به ترک قلمرو، تنها آن را متوجه شدم بعد از چیزی را فراموش کرده شده باشد. زمان بارگذاری می توانید چند دقیقه طول بکشد، و آن را واقعا می شکند و مخاطب را اذیت می کند.

مشکل دیگر، اگر چه کوچکتر، در شکل کنترل است. به طور طبیعی، عناصر کنترل تبدیل، که معمولا  بر روی کنسول طراحی شده است، چالش های منحصر به فرد دارد. جوهر از این نوع از بازی این است که چگونه توسعه دهندگان می توانند. به طور طبیعی، بهترین راه برای بازی این بازی  استفاده از کنسول های روز و رایانه های شخصی می باشد، اما استفاده از کنترل خوب بسیار است، اما بدون اشکال نیست.

ویژگی های مهارت های لازم برای انتخاب شما برای مهارت های مبارزه، متغیرهای بسیاری که تعیین چگونه شما ساخت راه خود را وجود دارد. در مرحله اول، شما می توانید در زمان واقعی، به نوبه خود مبتنی مبارزه با توقف را انتخاب نمایید.  مبارزه در موقعیت های دایره ای و همچنین سعی کنید از عمل در زمان واقعی با مکث، هر دو موثر، پس از آن همه در تنظیمات شخصی شما بستگی دارد.

همانطور که برای موسیقی متن آن را کاملا به بازی زندگی و در سراسر جهان مناسب است. در واقع، این یکی از مهمترین و دارایی قدرتمند در این بازی است. علاوه بر این، جلوه های صوتی نیز با کیفیت بالا هستند و باعث می شود که بازی به صورت زنده. گزینه های گفت و گو با تماس های صوتی با کیفیت بالا و واقع گرایانه و اغلب به  احساس به عنوان جهان وارد شده بود.بنابراین بازی قابل توجه است که انتخاب خود را می کند که تاثیر و عواقب هستند، بنابراین انتخاب شما واقعا مهم است.

حرف آخر

Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال گذشته ود که در نهایت وارد بازار شد و با موفقیت توانست گیشه ها را از آن خو کند و به موفقیت خوبی دست پیدا کند. بازی دارای ابعاد بسیار مختلف و گوناگونی می باشد که ان را بسیار برای مخاطب جذاب می کند مانند جهان باز بودن بازی و امکان تجربه ی بلند مدت بازی چرا که گیم پلی بسیار آزادانه و بدون محدودیت می باشد.

verdict

Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition One of the most anticipated games of last year, Wade finally hit the market and successfully acclimated to the box office and achieved good success. The game has many different dimensions that make it very appealing to the audience, such as the openness of the game and the possibility of long-term gaming experience because the gameplay is very free and unlimited.

8.1

نقاط قوت

  • جهان باز بودن بازی و وسعت حیرت آور آن
  • امکان بازی کردن بازی برای مدت بیش از 90 ساعت

نقاط ضعف

  • شاید این ژانر برای برخی مورد پسند نباشد.
  • ایرادات جزئی در گیم پلی بازی
8.5 گرافیک
8 گیم پلی
8 داستان
8 موسیقی