نقد و بررسی PONG Quest

نقد و بررسی PONG Quest

سلام به تمامی دوستان و همراهان همیشگی ئ دوست داشتنی وب سایت Gamingles امروز ینجا با شما هستیم با همراهی شما بازی جذاب و با مزه ی PONG Quest را مورد نقد و بررسی قرار بدهیم پس در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

این بازی در تاریخ ۲۱ آوریل ۲۰۲۰ به دست شرکت Chequered Ink Limited ساخته و برنامه نویسی شد و سپس توسظ شرکت Atari, Inc. در بازار منتشر و عرصه شد ، این بازی هم اکنون بر روی پلتفرم های Playstation4 ، Xbox one ، Nintendo Switch و  PC در دسترس و قابل خریداری است. بازی داستان کلیی دارد که شما با شروع بازی متوجه می شوید که یک تصویر فانتزی و خیالی است و چیزی که در بازی زیاد مهم نیست داستان آن است. بازی یک داستان کلی دارد و به این شکل است که شما به دنبال یک پادشاه بد جنس می گردید که ۴ گوی را کنترل می کند و تنها چیز هایی که در بازی مهم هستند این گوی ها است که گویا پادشاه این بازی از آن ها در جهات بد و منفی استفاده می کند.

در بازی چندین سطح وجود دارد که با شروع کردن بازی یکی از آن ها به طور تصادفی انتخاب و شروع می شود ، در تمام سطح ها زندان هایی وجود دارد که تا حدی در روند بازی و گیم پلی نقش دارند و مهم هستند ، شما در طول گیم پلی این اجازه را دارید که مبارزه کنید و جان خودتان را نجات دهید، با انحرافات کوچک موجود در بازی که کمی گیج کننده می شود دست و پنجه نرم کنید و در مقابله با باس ها یا غول هر مرحله پیروز میدان شوید. البته من زمانی که بازی را شروع کردم انتظار یک بازی ساده و پیش پا افتاده ی کودکانه را داشتم اما اشتباه می کردم ، گیم پلی بر خلاف تصورم بسیار جذاب و سرگرم کننده بود و گاهی من را سوپرایز می کرد . چیزی که این بازی را از دیگر بازی های سبک RPG متمایز می کند سیستم مبارزه ی آن است چرا که شما در طول بازی نبردی تن به تن ندارید و به صورت کلاسیک و قدیمیی با توپ هایی که در بازی وجود دارد به سمت یک دیگر شلیک می کنید . چیزی که در طول بازی بسیار برای من جذاب بود و من بسیار از آن استفاده می کردم تاک تیکی بود که می توانستم از پشت به حریف و دشمنانم تیر اندای کنم که به نظرم باحال و الب بود. هم چنین شا در طول بازی متوجه می شوید که توپ های مختلفی وجود دارند که هر کدام قدرت متفاوتی دارد و باید در طول بازی تشخیص دهید که کدام توپ را برای کدام دشمن به کار بررید.

گرافیک بازی ، بازی بسیار ساده و به صورت مینی مال طراحی شده بود ، تصاویر به صورت انیمیشنی کار شده است و سعی شده از رنگ های زیادی در طول بازی استفاده شود که این مورد باعث شده است که تصاویر بازی بسیار رنگی و چشم نواز باشند اما در مورد موسیقی بازی باید بگویم بسیار خسته کننده و یک نواخت بود به صورتی که من بیشتذ از دو مرحله در طول بازی دوام نیاوردم و بازی را به حالت بی صدا تغییر دادم به نظرم اگر بیشتر بر روی موسیقی و افکت های صوتی کار می کردند بازی جالب تر و دقیق تر به نظر می رسید

حرف آخر

این بازی یک بازی است که در نگاه اول کاملا به یاد بازی های آتاری خواهید افتاد ، همه چیز در طول بازی بسیار کلاسیک و مینی مال طراحی شده است . گیم پلی بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب است به این شکل که شما در طول بازی متوجه عدم وجود داستان قوی و یا حتی گرافیک عالی نمی شوید ، این بازی ارزش خرید را دارد اما از آن دسته از بازی هایی نیست که تجربه ی چندین دفعه ای آن جذاب باشد.

Verdict

This game is a game that at first glance you will completely remember Atari games, everything is designed during the game is very classic and mini-mall. The gameplay is so fun and engaging that you will not notice a lack of strong story or even great graphics during the game, this game is worth buying but it is not one of those games that experience multiple times It should be attractive.

5.1

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • وجود توپ های مختلف

نقاط ضعف

  • نبرد ها کمی خسته کننده و تکراری هستند
  • موسیقی خوب نیست
6 گرافیک
6.5 گیم پلی
4 داستان
4 موسیقی