نقد و بررسی Prehistoric Dude

نقد و بررسی Prehistoric Dude

سلام به تمامی دوستان و همراهان همیشگی وب سایت Gamingles امروز با نقد و بررسی بازی بسیار جالب Prehistoric Dude در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم پس در این نقد و بررسی با ما باشید.این بازی در ۱۱ آگوست ۲۰۲۰ به دست شرکت های lightup ساخته و منتشر شد و با توجه به ساختار دو بهدی و گرافیک پیکسلی که طرفداران زیادی دارد توانست به فروش خوبی دست پیدا کند و در دنیای گیم خودی نشان دهد. این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Xbox one ، Nintendo Switch ، Playstation4 و PC در دسترس و قابل خریداری است.

خب در ابتدا باید بگویم که این بازی داستان قویی ندارد اما کلیت ماجرا مربوط به دایناسور ها می شود که به نوبه یخود می تواند بسیار جالب و سرگرم کننده باشد این توضیحات مختصر شامل کلیات داستان شخص پیش از تاریخ است که یک پلتفرمر مستقل است که در  آن ،  یک شخص که مردی است  که ژامبونهای را دزدیده اند  ، برای یافتن دایناسوری هایی که آن را از او دزدید ، راهی سفر می شود. این یک پلتفرمر ساده است که دارای یک سیستم پیشرفت اساسی به صورت موارد ، ارتقای قدرت است.

کنترل ها در این بازی ساده هستند ، اما در بعضی مواقع ابا مشکلاتی رو به رو می شوید ، مکانیک حرکت کاملاً خوب است و تقریباً همان چیزی است که در یک سیستم عامل انتظار می رود. نبرد کمی عجیب است. هنگامی که بازی شروع می شود ، تنها حمله موجود یک حمله گسترده است که در آن شخص از دست دشمنان خود فرار می کند و راه های فراری مانند دریچه پیدا کنید ، دریچه ها را باید با عبور از بوته های کوچک پراکنده در اتاق های مختلف پیدا کرد ، این بدان معنی است که فقط مقدار محدودی دریچه وجود دارد ، به خصوص در اوایل بازی . مکانیک پرتاب دریچه ها نیز کمی متناقض است. با پایین نگه داشتن دکمه پرتاب چیز هایی به سمت آن ها پرتاب می کنید ، پرتاب ها دورتر پرتاب می شوند ، اما در واقع این توضیح داده نشده است و چند بار اتفاق افتاده است که بازی ساده می شود و فقط آنها را روی صفحه ی بازی شلاق می زند. خوشبختانه این موضوع خیلی رایج نبود و خیلی  طول نمی کشید که قفل باشگاه باز شود.

در بازی چیز هایی وجود دارد که ممکن است کمی شما را اذیت کند این لزوماً بد نیست  فقط کند وکمی آرام است. خوشبختانه قسمت بزرگی از نقشه را می توان بدون نیاز به متوقف کردن و مبارزه با هر دشمن پیمایش کرد ، اما برخی از درها وجود دارد که تنها با شکست دادن تمام دشمنان یک منطقه می توان قفل آنها را باز کرد. این بازی همچنین شامل سه دعوا رئیس است. اینها نیز کمی بد و ضعیف ساخته شده است. اولین مورد یک مبارزه حقه بازی است که در آن راز پیروزی این است که رئیس ، که یک پتروداکتیل است ، هنگامی که از آن عبور می کنید ، به درون گدازه پرواز کند. این تنها دشمنی است که شما باید کاری از این دست انجام دهید ، به همین دلیل به گونه ای متفاوت از بین می رود. تنها موردی که هر رئیس با هم مشترک است این است که با افزایش سرعت حرکت و حملات ، با ضعیف تر شدن ، مشکل تر می شوند.

حرف آخر

گرافیک بازی  استاندارد برای بازی های platformer است. و از آن دسته از تصویر ها است که نگاه کردن به آن بسیار جالب و لذت بخش است . موسیقی نیز سرگرم کننده وتا حدی خوب است و در ابتدا می تواند شما را به سمت خود سوق دهد. مسئله این است که احساس می کنید همان حلقه ۱۰ ثانیه ای تقریباً برای کل بازی تکرار می شود  ، با وقفه های مختصر برای مبارزه با رئیس و گاه به گاه بسته به منطقه تغییر می کندکه بد نیست ، فقط انواع مختلفی وجود ندارد و بازی زیاد متنوع نیست. و این نوع عناصر بدون حضور در طول بازی کمی موضوع را تکراری و خسته کننده می کند .

Verdict

Game graphics are standard for platformer games. And it is one of those images that is very interesting and enjoyable to look at. Music is also fun and somewhat good and can lead you to it at first. The problem is that you feel the same 10-second loop is repeated for almost the entire game, with short breaks to fight the boss and occasionally changing depending on the area, which is not bad, there are only different types and the game is very diverse is not. And this kind of elements without presence during the game makes the subject a bit repetitive and boring.

5.3

نقاط قوت

  • گیم پلی خوب و سرگرم کننده است

نقاط ضعف

  • موسیقی بسیار تکاری و خسته کننده است
  • نبرد ها بسیار سخت می شوند
6.5 گرافیک
6.5 گیم پلی
4 داستان
4 موسیقی