نقد و بررسی Real Heroes: Firefighter

نقد و بررسی Real Heroes: Firefighter

بازی Real Heroes: Firefighter در سبک بازی های شبیه سازی است. در ابتدا با انتشار Wii در سال ۲۰۰۹ ، همه ویژگی های بارز یکی از عناوین بی نظیر که به طور مداوم روی سیستم عامل ظاهر می شد را داشت. با این حال ، به لطف مکانیک گیم پلی منحصر به فرد و استفاده موثر از کنترل های حرکتی سیستم ، توانست گیمرها و برخی منتقدین را به دست آورد ، بنابراین ظاهرهای اولیه تا حدودی فریب دهنده بود.

گیم پلی بازی Real Heroes: Firefighter شما را در نقش یک آتش نشان تازه کار که به پایان رساندن برخی از خطرناکترین آتش سوزی ها در شهر وظیفه یافته است ، قرار می دهد.

در بازی Real Heroes: Firefighter هیچ داستان عمیقی برای گفتن وجود ندارد ، بلکه مجموعه ای از وقایع است که می بیند شما به عنوان یک مأمور آتش نشانی شهرت خود را ایجاد می کنید.

گیم پلی بازی Real Heroes: Firefighter شما از طریق یک سری از محل های پر از آتش کار می کنید ، آتش سوزی ها را خاموش می کنید و جان برخی از افراد را نجات می دهید. روش های مختلفی برای دستیابی به این هدف وجود دارد که بازیکن با انواع شلنگ های مختلف برای مقابله با شعله های مختلف و حمل ابزارهایی مانند تبر برای کمک به خراب کردن درب ها وجود دارد.

در Real Heroes: Firefighter سناریوهای مختلف خواستار برخورداری متفاوت از بازیکن هستند ، بنابراین گاهی اوقات ممکن است مجبور شوید برخی از لوله های گاز را غیرفعال کنید تا از شعله خطرناک عبور کنید ، ناحیه ای از دود سیاه کشنده را پاک کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که برخی از هنرهای با ارزش بالا سوخته نمی شوند. یا حتی با یک اژدها ناسازگار در برابر آتش عمل کنید.

در بازی Real Heroes: Firefighter مراحل به خوبی ساختار یافته اند و می توانند متناسب با موقعیت هایی که به بازیکنان می دهند ، متنوع نگه داشته شوند ، در حالی که آنها نیز در مناطق مختلفی وجود دارند که هر یک از آنها برای کشف متفاوت احساس می کنند.

احساس واقعی رضایت از جنگ و آتش زدن شعله ها وجود دارد ، در حالی که برخی از قطعات تنظیم شده نیز بسیار لذت بخش هستند. اشتباه نکنید ، از نقطه نظر نمایش بیش از حد چشمگیر نیستند و بازی به سختی چالشی را ارائه می دهد ، اما سرگرم کننده هستند.

بازی Real Heroes: Firefighter را در کمتر از سه ساعت می توان به پایان رساند به نظر می رسد طول مناسب برای من از سادگی آن خسته نشده باشد. در حالی که ابزارهای مختلفی در اختیار دارید ، استفاده از آنها بسیار آسان است و در صورت نیاز به هرکدام همیشه واضح است.

بازی Real Heroes: Firefighter شما را به انجام کارهای مختلف در برخی از مراحل به چالش می کشد ، اما بیشتر اوقات این فقط مواردی است که به سمت مکان مناسب و فشار دادن یک دکمه حرکت می کنید. در واقع خاموش کردن آتش سوزی نیز بسیار ساده است.

متاسفانه در Real Heroes: Firefighter هوش مصنوعی NPC ها بسیار ناخوشایند است ، با غیرنظامیانی که شما نجات می دهید و همکاران آتش نشانی شما ثابت می کنند که در مواقع مانعی به شمار می روند. آنها فقط بیشتر مواقع به شما راه می دهند و توجه شما را از خاموش کردن آتش سوزی در واقع منحرف می کنند.

حرف آخر

Real Heroes: Firefighter عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های شبیه سازی و اکشن است. این بازی قلب زیادی دارد و آنتیک های احمقانه آن باعث می شود نگاه قبلی راحت تر شود. اگر شما یک تجربه منحصر به فرد را در نینتندو سوئیچ خود بخواهید که چیزی کمی متفاوت ارائه می دهد ، ارزش دارد که قهرمانان واقعی را بررسی کنید. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک شبیه سازی و اکشن پیشنهاد می کنیم.

Verdict

Real Heroes: Firefighter is a fun and engaging title in the style of simulation and action games. This game has a lot of heart, and its silly antics make the look easier. If you want a unique Nintendo Switch experience that offers something a little different, it’s worth checking out the real heroes. We offer this fun and entertaining game for lovers and fans of simulation and action games

7.1

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • داستان خوب
  • مکانیک روان گیم پلی

نقاط ضعف

  • گرافیک ضعیف
  • هوش مصنوعی ضعیف شخصیت ها
  • موسیقی متن ضعیف
7 گرافیک
7.5 گیم پلی
7.5 داستان
6.5 موسیقی