نقد و بررسی Remnants of Naezith

نقد و بررسی Remnants of Naezith

سلام به دوستان و همراهان همیشگی وب سایت Gamingles امروز با نقد و بررسی بازی بسیار جذاب و دو بعدی Remnants of Naezith در خدمت شما همراهان عزیز و دوست داشتنی هستیم پس در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید. این بازی در تاریخ ۵ فوریهٔ ۲۰۱۸ به دست شرکت Tolga Ay ساخته و منتشر شد. این بازی به صورت تک نفره اجرا می شود و هم اکنون برای پلتفرم های Nintendo Switch و PC و سیستم عامل های Linux و MAC OS در دسترس و قابل خریداری است.

خب در همین ابتدا باید به شما دوستان عزیز باید بگویم که شما با یک بازی افسانه ای و فانتزی رو به رو هستید ، داستان بازی از این قرار است که در یک روز بسیار توفانی که همه چیز بسیار ترسناک استیک اژدها در حال پرواز است که ناگهان رععد و برقی به او اصابت می کند اما این ازدها نمی میرد بلکه بسیار قدرت مند می شود و حالا می تواند هر چیزی که می خواهد را نابود کند ، در این بین شما شخصیتی هستید به نام کایرا که به دنبال گنچ و ثروت افسانه ای است ، هنگامی که کایرا ببا اژدهای داستان برخورد می کند ، متوجه می شوید که می توانید قدرت این اژدها را کنترل کنید و تصمیم میگیرید در جست و جوی گنج با این اژدها همراه شوید. متاسفانه باید ببگویم داستان بازی بسیار شفاف و قوی نیست اما پیش زمینه ای برای شما فراهممی کند که بازی را درک کنید و متوجه شوید هدف چه چیزی است.

گیم پلی بازی به گونه ای است که شما برای رسیدن به گنج باید به جست و جوی آن مشغول شوید ، شما در پی جست و جوی گنج باید مراحلی را طی کنید که گیم پلی بازی را تشکیل می دهد که مراحلی آسان و سخت دارد که این فراز و فرود در بازی جذابیت ایجاد می کند شما در طول بازی مراحلی را پشت سر خواهید گذاشت که هر کدام موضوع و داستان خاص خودش را دارد ، بعضی ازز مراحل سر هایی از بازی را برای شما فاش می کند که یکی از جاذبه های اصلی بازی به حساب می آید. شما در بازی با موانع بسیاری رو به رو هستید که نگران کننده ترن آن آب است. موارد دیگری که با آن رو به رو می شوید تیغ و لیزر است . نا گفته نماند که بازی گاهی این احساس را به شما می دهد که حس می کنید بازی بسیار نا عادلانه و سخت می شود با این حال پیروز شدن را غیر ممکن نمی کند به شرط این که بتوانیید تعادل میان حرکاتتان را به خوبی حفظ کنید.

خوش بختانه باید گفت در قسمت کنترل بازی ، بسیار خوب عمل شده است به گونه ای که شما در بازی نیاز نیست برای یک حرکت چندین دکمه را فشار دهید بلکه هر دکمه در بازیی وظیفه ای دارد و کاری انجام می شود به عنوان مثال با فشار دادن یک دکمه کایرا می تواند افسار و حلقه ای را برای اژدها استفاده کند ، خب تمامی این حرکات به نظر آسان و پیش پا افتاده به نظر می رسد اما در حقیقت در تمامی قسمت ها و جزئیات بازی پیچیدگی های جالب و عجیبی دارد که هیچ چیز را ساده رها نمی کند. در طول بازی شما نمی توانید پیش بینی کنید که چه موقع جانتان در خطر است و ممکن است جانتان را از دست بدهید اما خوبی ای که این بازی دارد این است که در هر مرحله مکان های زیادی برای سیو کردن بازی موجود است و این مورد باعث می شود که با هر بار مردن در بازی پس رفت نکنید و و بتوانید خیلی زود به جایی برگردید که در آن جا مرده اید.

در بازی شما بیشتر با دیوار هایی و به رو می شوید که اکثر بلند هستند که خوش بختانه گیم پلی برای این جور مواقع در بازی مکانیزم پرش را تدارک دیده است که شما می توانید با فشار دادن یک دکمه از دیوار بالا بروید که با وارد کردن چندین ضربه به دکمه شما میتوانید پرش های بلند تری داشته باشید. گرافیک بازی بسیار ساده و در عین حال رمز آلود است بازی بیشتر به صورت دو بعدی ساخته شده است و دیدی بالا به پایین و هم چنین چپ به راست را به شما می دهد ، گرافیک بازی به صورت پیکسلی و انیمیشنی به طور ترکیبی ساخته شده است که تصاویر جالبی را به وجود آورده است . هم چنین موسیقی بازی خوب بوده و کاملا با محیط و فضای بازی هم خوانی دارد.

حرف آخر

اگر شما به دنبال بازی فانتزی و هم چنین جالب و راز آلود می گردید می توانم بگویم این بازی گذینه ی مناسبی است که شما را بسیار سرگرم و در بعضی مواقع گیج می کند ، بازی دارای فراز و فرود هایی بود که هر گیمری با هر سطح از تجربه از بازی کردن لدت می برد . خوشبختانه بازی بسیار متنوع و جالب ساخته شده است که به بازی ارزش تکرار بالا داده است و این یکی از بهترین امتیاز های این بازی به حساب می آید.

Verdict

If you are looking for a fantasy game as well as interesting and mysterious, I can say that this game is a good option that entertains you a lot and sometimes confuses you, the game had ups and downs that every gamer with any level It takes away from the experience of playing. Fortunately, the game is very diverse and interesting, which has given the game a high repetition value, and this is one of the best points of this game.

7

نقاط قوت

  • گیم پلی خوب
  • کنترل اژدها
  • مکانیزم حرکتی خوب

نقاط ضعف

  • گاهی بازی بی رحمانه سخت می شود
  • هیچ گاه نمی فهمید کی د خطر هستید
7 گرافیک
7.5 گیم پلی
6.5 داستان
7 موسیقی