نقد و بررسی بازی Retro Highway

نقد و بررسی بازی Retro Highway

بازی ای که امروز در وب سایت Gamingles قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Retro Highway یک بازی موتور سواری بی نهایت جدید و خیلی جالب می باشد که البته قطعا ایرادات زیادی هم دارد. اما به نظر ما بازی Retro Highway به طور کلی گرافیک و موضوع جالبی دارد و به همین دلیل هم در این نقد و بررسی وب سایت Gamingles بازی Retro Highway را برای نقد و بررسی انتخاب کرده ایم. اگر دوست دارید با این بازی بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با تیم نقد و بررسی وب سایت ما همراه بمانید.

داستان بازی 

در این بازی شما باید مثل هر بازی موتور سواری بی نهایت دیگری، سعی کنید در فضاهای مختلف یک جاده موتور سواری کنید و تا جای ممکن از رکورد خودتان رد شوید. بعضی از ماشین ها خیلی کند می روند و بعضی دیگر هم از قصد می خواهند به شما آسیب بزنند! با این که تعدادی از منتقدین داستان بازی Retro Highway را ضعیف و کم عمق خوانده اند، ما با این مسئله موافق نیستیم و نمره خوبی به داستان این بازی می دهیم.

گرافیک و موسیقی بازی

بازی Retro Highway یکی از معدود جاهایی می باشد که می توانید گرافیک پیکسل آرتی را به طور سه بعدی تجربه کنید که به نظر ما این مسئله خیلی جالب است. هم چنین همه بخش های گرافیک این بازی هم پیوسته هستند و گرافیک بازی خیلی خوب فضاسازی کرده است. ما به گرافیک بازی Retro Highway نمره خوبی می دهیم. موسیقی این بازی هم یک ساندترک زیبا دارد که شما را در فضای بازی غرق می کند و از ما هم نمره خوبی می گیرد. مثل همیشه، موقع بازی کردن بازی Retro Highway هدفون هایتان را فراموش نکنید!

گیم پلی بازی

به نظر ما اگر تنها یک بخش از بازی Retro Highway باعث شود که شما به این بازی علاقه مند شوید، آن بخش گیم پلی خواهد بود. بازی Retro Highway کنترل های خیلی روانی دارد که رانندگی روی موتور را خیلی خوب برای شما شبیه سازی می کند، هم چنین این بازی واقعا هیچ باگ قابل توجهی ندارد و حرفه ای بودن سیستم مکانیک آن هم مخصوصا وقتی که در یک سری جاده های پیچ در پیچ سرعت های بالا را امتحان می کنید به خوبی مشهود است. ما به گیم پلی بازی Retro Highway نمره خوبی می دهیم.

حرف آخر

خب خوشحالیم که تا این جا با ما همراه بودید و به پایان نقد و بررسی ما درباره بازی Retro Highway رسیده اید. در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت ما، بازی Retro Highway با توجه به مواردی که در نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم یک بازی خیلی فوق العاده است که بخش های جالبی دارد و ما فکر می کنیم این بازی قطعا ارزش خرید دارد و به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که شما هم نگاهی به بازی Retro Highway بیندازید و آن را در لیست خرید خود قرار دهید. بازی Retro Highway همان طور که گفتیم هم گرافیک، هم موسیقی و هم گیم پلی خیلی خوبی دارد و داستان این بازی هم با این که خیلی عمیق نیست اما در ژانر خودش واقعا جالب است و می تواند شما را در دنیای خودش غرق کند و باعث شود تجربه موتور سواری فوق العاده ای داشته باشید. ما واقعا از بازی Retro Highway  راضی هستیم. یکی از نکات جالب بازی Retro Highway این است که این بازی روی همه بخش هایش به طور مساوی تمرکز کرده است و به همین علت با خرید این بازی یک تجربه زیبا و کامل خواهد داشت و به نظر ما این مسئله مهم ترین بخش بازی Retro Highway می باشد. شما می توانید بازی Retro Highway را با قیمت حدود شش دلار آمریکا از وب سایت رسمی نینتندو سوئیچ خریداری کنید و ما به طور کلی بازی Retro Highway را به شما توصیه می کنیم و در هر حال از شما برای خواندن این نقد و بررسی متشکریم و امیدواریم از این نقد و بررسی لذت برده باشید.

Verdict

Well, we’m glad you’ve been with us so far, and you’ve reached the end of our review of Retro Highway. In the end, in the opinion of our website review team, Retro Highway is a very great game with interesting parts, considering the things we mentioned in our review, and we think this game is definitely worth it. It has a purchase, and for this reason, we recommend that you take a look at the Retro Highway game and put it on your shopping list. Retro Highway game, as we said, has very good graphics, music and gameplay, and the story of this game, although not very deep, is really interesting in its genre and can immerse you in its own world and cause Have a great motorcycle experience. We are really happy with Retro Highway. One of the interesting points of Retro Highway is that the game focuses equally on all its parts – of course, we must admit, except the story and music – and therefore, by purchasing this game, it will have a beautiful and complete experience. In our opinion, this is the most important part of the Retro Highway game. You can buy the Retro Highway game for about $ 6 from the official Nintendo Switch website, and we generally recommend the Retro Highway game, and in any case thank you for reading this review and hope Enjoy this review.

9

نقاط قوت

  • موسیقی جذاب و سرگرم کننده
  • گیم پلی حرفه ای و درگیر کننده
  • گرافیک با یک طراحی جدید و خلاقانه

نقاط ضعف

  • ایرادات جزئی در داستان
10 گرافیک
10 گیم پلی
7.5 داستان
8.5 موسیقی