نقد و بررسی Roundguard

نقد و بررسی Roundguard

در ادامه میخواهیم به بازی زیبا راند گارد (Round guard) بپردازیم. راند گارد یک خزنده سیاه چال ارتجاعی و با فیزیک پین بال، تعداد زیادی غارتگر، و قلعه رندم پر از عجایب و غرایب است. شانست رو علیه دسته خطرناک هیولاهای جذاب و اجزای روگولایک در این ماجرای جهش امتحان کن. برای یک شخص دقیق ، همه چیزی که من نیاز دارم بگم اینه که پگل آر پی جی و تو قراره هیجان زده شین. اون فقط احساس درست می­کنه درسته؟ یک بازی با نشاط پاپ کپ کلاسیک مجموعه پازل بکن و اونو با یک بازی دانگن کراولینگ که با شمشیر و جادوگری مخلوط کم. آره اون دقیقا راندگارده و اون تعریفی که اونو عالی می­کنه صدای این بازیه.

تو اگر پگل رو قبل از این بازی نکرد ی(قبل از همه، چطوری جرات می­کنی)، فرضیه خیلی ساده است: تو یک توپ از بالای صفحه شلیک می­کنی با هدف از بین بردن گیره­هایی که در عرض صفحه ریخته شده­اند. توپ پرتاپ میشه تو محیط، اگر تو plinko on The Price is Right را قبلا بازی کرده باشی ،  می فهمی که از صفحه میفته، اون یک ترکیب از مهارت و شانس در بازیه اگر تو خط بکشی برای پرتاب­هایی که پگ­هایی که ممکنه رو حذف می­کنند. ولی تو با پرتاب­های غیر قابل انتظار نیز سر و کار داری. پگل همیشه یک فرمت اعتیاد آور حتی بهتر از شخصیت مطلق داشت. رنگ درخشان و روشن اون احساس این که هر ضربه مهم و ضروریه رو بهت می­ده حتی اگر تو دردسر باشی.

واقعا اون ترکیب خارق العاده­ای است. بازی peggle اون رو برای بازی در جهش ها آسان می­کند. در حالی که دام­های نقش آفرینی تو رو برای برگشت به پیشرفت باز می­گرداند. اون نحوه­ای از جهت یابیه که ما می تونیم از همش الان استفاده کنیم. جیسون کاپالکا محقق و طراح بازی سابق پاپکپ می­گوید: «لایک پگل با دیابلو یک بچه داشت. اون یک ماجرای عالی لغزندگی توپ است.»

مت میلر، تولید کننده بازی:« به محض این­که نقطه­های ضربه تموم می­شوند من مشتاقانه برای حرکت کاراکتر بعدیم سجده می­کنم… فرمول پگل خیلی جالب و جذاب است. باور اون خیلی سخته که ما نمی­تونیم تلاش بیشتر از اینی در این نوع ترجمه به سازه­های روگولایک ببینیم.»

یک ماجرای ارتجاعی گرد ، اگر تو روگولایک و پگل رو دوس داری پس راندگارد برای تو هست. قلعه اسپرینگ باتم زیر حمله­ی دشمنه و نوبت راندگارد برای محافظت کردن از پادشاهه، چیز مهم­تر، بازسازی طلاهاش. قهرمان خود را برای مواجه با خطر پرت کن و به اسکلت­های خطرناک غول­های جذاب برای دسترسی به پایین سیاه چاله ضربه بزن. تو فقط یک جون داری پس تو نیاز داری مطالب خطرناک را راجع به سیاه ­چاله ها را یاد بگیری و مهارت­های هیرو خودت را مدیریت کنی و اگر امید داری از رئیس آخر محافظت کنی باید تصمیم­های استراتژیک بگیری. اما نگران نباش پرش راندگارد همیشه برمی­گرده.

جذابیت پرش :فیزیک قابل درک پین بال بر پایه بازی که مانند بقیه دانگن کراولرها نیست. کلاس­های چندگانه: بازی به عنوان جنگ جو ، به عنوان شورشی (روگو) یا جادوگر ، هر کدام که با توانایی­های شخصی تو در ارتباط است، آیتم ها و حس شوخی گستاخانه. سیاه چاله های رندم: هر سری که تو بازی می­کنی نقشه جهانی و هر سطجی که هستی. اتفاق های تاج و تخت و غول های الیت به طور اتفاقی قرار می­گیرند. هر سری یک تجربه جدید… مرگ با مزایا: هر سری که تو میمیری ، تو یک شانس برای اوردن یک توانایی خاص برای حرکت بعدید برای کمک به آد­ها داری. پول زیادی که به چنگ میاری قبل از مردن در بازی ، توانایی بهتری برای به دست اوردن جواهر قدرتمند برای حرکت بعدیت بهت میدن.

مهره­های ادد بال: صحبت کردن با افراد رنگی قلعه برای انتخاب تاج و تخت­ها و فهمیدن این که بعضی­ها چرا می­خواهند پادشاه آن­ها بمیرد. اون جوون اسکلتی که امروز اذیت می­کنه کی هست یا کدوم جنگ جو می­تونه انجام بده اگر تو نتونی یه اندازه کافی زود از دستشویی برگردی سر بازی. زیادی عجایب و غرایب: حدود ۱۰۰ آیتم و جواهرات، هر کدام با تاثیراتی که انتخاب­های استراتژیک را نشان می­دهند و دسته کوچکی از امکانات. آیتم­های کمیاب و جنگی به طور رندوم جزئیاتی به شما که احساس خاص بودن می­دهد، دارد.

حرف آخر

بازی راند گارد (Roundguard) برای پلتفرم نینتندو سوییچ بسیار زیبا و تفننی و سرگرم کننده می باشد. پیشنهاد سایت خوب ما (Gamingles.com) به شما طرفداران گیم این است که حتما این بازی را تجربه کنید چرا که بسیار اعتیاد آور و جذاب می باشد. این بازی تفننی رو حتما با دوستان خود امتحان کنید.

verdict

Roundguard for the Nintendo Switch platform is fun and fun. Our good site (Gamingles.com) offer you fans of the game is sure to experience this game because it is very addictive and attractive. Be sure to try this fun game with your friends..

7.8

نقاط قوت

  • گرافیک فوق العاده
  • موسیقی بسیار مناسب

نقاط ضعف

  • دسترسی و عدم توانایی های زیاد
  • گیم پلی بسیار طولانی
8.5 گرافیک
6.5 گیم پلی
9 موسیقی
7 داستان