نقد و بررسی Sakura MMO

نقد و بررسی Sakura MMO

یک روز دیگر و یک بازی انیمه ای دیگر! انگار اصلا ساخت باز های انیمه ای در دنیای ننتیندو به یک اجتناب سیری ناپذیر تبدیل شده است. امروز با انتشار بازی Sakura MMO در ننتیندو بر این آمدیم که با بررسی آن این بازی قابل توجه را برای شما گیمر های خوب سایتمان در Gamingles معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

بازی Sakura MMO را باید یک بازی انیمه ای و ناول داستانی در نظر گرفت. در این بازی شما کارکتر اصلی گیم که با نام وایولا مزین شده است را در اختیار دارید. این کارکتر با داشتن اخلاقیات جذاب و جالب خود که به صورت نوشته هایی از آنچه خودش را در ابتدای بازی به شما معرفی می کند وارد صحنه بازی می شود. پلتفرم بازی مانند بسیار ی از بازی ها انیمه ای داستانی به همان شکلی است که انتظارش را داشته ایم. شما با کارکتر در محیط های بک گراندی قرار دارید و به اسکیپ کردن متن های بازی می پردازید. داستان بازی در مورد پیدا کردن موجودات شیطانی و یک جادوگر اهریمینی و یک اژدها منجر می شود و همه و همه آنها از اتاقی که وایولا درآن زندگی میکند شروع می شود که خوب همین نشان دهنده انفجار اتفاقات در این بازی است. یکی از جذاب ترین نکاتی که درمورد بازی Sakura MMO باید حتما به آن اشاره کرد مربوط به طراحی کارکتر های بازی است.

معمولا در ساخت کارکتر های بازی از لحاظ گرافیکی از نقاشی های دیجیتالی استفاده میشود که درآنها با استفاده از لیر ها و همینطور لایه های فتوشاپی آنها را جذاب تر نشان می دهند ولی در بازی Sakura MMO به طریق دیگری این کارکتر های ساخته شده اند. در بازی طراحی گیم ترجیح داده است که طراحی خام و یک بعدی از آنها را منتشر کند که از نظر ما بهترین انتخاب برای این رمان داستانی- انیمه ای محسوب می شود. زیرا نقاشی های اصلی به طرز بسیار زیبایی کارکتر ها را نشان می دهد و حسی مستقیم از آنچه طراح این کارکتر ها در ذهن داشته است به ما دست می دهد. موسیقی بازی به طرز بسیار خوبی ساخته شده است. با اینکه احتمالا سازنده بازی از پک های آماده برای موسیقی متن بازیSakura MMO استفاده کرده است و به احتمال زیاد خود بازی موسیقی برای این گیم نساخته است ولی در کل می توان دید که انتخاب آنها و همینطور قرار دادن موسیقی مناسب در جریان بازی در موقعیت های مناسب بازی از نکاتی بسیار ریز و مهمی بوده است که توسط این و توسعه دهنده در بازی Sakura MMO به خوبی اجرا شده است. جد از قسمت هایی که کارکتر های بازی به صورت خیره به شما نگاه می کنند و بک گراند های بازی اصلا تغییری نمیکند برای معرفی هر کارتر در بازی Sakura MMO نقاشی های جداگانه ای تهییه شده است که که خوبی نشان دهنده ورود هر کارکتر به بازی است.

این نقاشی های به طرز شگفت انگیزی داستان بازی را روایت می کنند ولی در ادامه باید باز هم کارکتر های بازی را در بک گراند های ثابت ببینید و دیالوگ های بازی را بخوانید. برای این که بتوانید راحت تر بازی را انجام دهید در قسمت تنظیمات این بازی بهتر است به قسمت نمایش دیالوگ ها بوید و سرعت نمایش آن را بر روی بالاترین حد بگذارید. زیرا در بازی Sakura MMO شما حداقل ۴ ساعت نیاز دارید تا همه بازی را به خوبی انجام دهید. انتخاب های متفاوت مناسبی به سه پایان مهم بازی خاتمه می یابند و همینطور منجر به شاخه های مختلفی از مسیر های بازی موند که در آن شما سه کارکتری را که در بازی نیاز دارید با آنها رو به رو شوید را در بازی پیدا می کنید.

یکی از طراحی های ی که رد بازی توانسته است به طریقی میانبری شکل بازی را تازه نگه دارد طراحی های لباس هایی است که برای هر کارکتر انجام شده است. بنا به محیط هایی که در آن بازی Sakura MMO انجام می دهید لباس های کارکتر های بازی تغییر میکنند ولی صورت های بآنها به همان طریق باقی می مانند و استایل مو ها اصلا دستی نمی خورد.

حرف آخر

در مجموع باید گفت که بازی Sakura MMO را باید یک بازی سه کارکتر که با داستانی بلند بالا و فانتزی در نظر داشت که در آن به خوبی تعداد بک گراند های بازی نقاشی شده است و مسیر های خوبی از انتخاب های شما در بازی در گیم شکل میگیرد که این بازی را به یک گیم متوسط رو به بالا تبدیل کرده است.

Verdict

All in all, it should be said that the Sakura MMO game should be considered a three-character game with a long, high fantasy story, in which the number of backgrounds in the game is well painted and good paths from your choices in the game. It turns this game into an average game.

6.3

نقاط قوت

  • داستان پر محتوا
  • نقاشی های جذاب کارکتر ها
  • پایان های متفاوت برای بازی

نقاط ضعف

  • حجم مکالمات بسیار بیشتر از حد ضروری است
  • تعداد بک گراند ها می توانست بیشتر باشد
  • موسیقی بسیار خوب و متغییر با شرایط داستانی
5 گرافیک
8 داستان
4 گیم پلی
8 موسیقی