نقد و بررسی Satisfactory

نقد و بررسی Satisfactory

سلام به تمامی همراهان عزیز و گیم دوستان وب سایت Gamingles امروز با نقد و بررسی بازی بسیار جذاب Satisfactory در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز و دوست داشتنی هستیم. این بازی در تاریخ  ۱۹ مارس ۲۰۱۹ توسط شرکت Coffee Stain Studios برنامه نویس و ساخته شده است و سپس به دست شرکت Coffee Stain Publishing منتشر و وارد بازار شد. این بازی خوش بختانه به حالت تک نفره و چند نفره قابل بازی کردن است.این بازی هم اکنون برای پلتفرم PC در دسترس و قابل خریداری است و تا کنون برای پلتفرم دیگری منتشر نشده است.

شک ندارم که اگ گیمر باشید بازی هایی که در آن شما سوار ماشین می شوید و پیاده روی هایی دارید را بازی کرده اید و از آن لذت برده اید چرا که بازی هایی در سبک ساخته می شوند طرفداران زیادی دارد. خب امروز با نقد و بررسی Satisfactory اینجا هستیم بازی که در آن ماشین هایی جذاب و تا حدی بسیار واقعی در بازی وجود دارد و هم چنین پیاده روی های جالب و هیجان انگیز وجود دارد که این بازی جذاب را تشکیل می دهند باید بدانید که اگر عاشق صدای ماشین ها و ماشین های برتر و افرود هستید این بازی کاملا مناسب شما است.

خدای من من عاشق این بازی شدم. در اوایل بازی شما باید مواد های اوله ای پیدا کنید آهن ذوب کنید و کلی کار انجام دهید تا در بازی خودتان با دستان خودتان ماشینی درست کنید خارق العاده نیست ؟ خودتان ماشینی که سوارش می شوید را درست کنید و این یعنی این که در این بازی همه چیز برای شما سفارشی خواهد بود. بازی موضوع جالب نظم رئالیسم صنعتی است که بیانگر سخت کوشی است و شما باید تلاش کنید و وسایلی را بسازید و برای آن ها زحمت بکشید و سپس پایتان را دراز کنید و از بازی لذت ببرید و استراحت کنید. در بازی شما با مصالح و مواد اولیه ای که پدا می کنید وسایل می سازید مانند میله های زنگ زده و غیره که با آن ها ژنراتور و موتور هایی درست می کنید که پس از مدتی پاسخ گو نیست برای همین تنها کار تکراریی که ممکن است در طول بازی انجام دهید به روز رسانی و ارتقای این وسیله ها است که به بهبود و سرعت بخشدن به تمامی کار ها کمک چشم گیری می کند.

هم چنین در طول بازی شما پایگاه ها و کارگاه هایی دارید که در طول بازی مکانی برای ساخت و ساز و سازه های نیمه کاره ی شما می باشد چیزی که جالب است این است که زمانی که شما مشغول کاوش و یا انجام یک پروژه ی جدید هستید دستگاه های دیگر کار می کنند و این یعنی این که با کمی سعی و تلاش در طول بازی شما میتوانید پول دار باشید. در طول بازی شما میتوانید هر عدد ماشینی که دوست داشتد بسازید و به ارتشتان ماشین های جدید اضافه کنید و خط منتاژ خودتان را داشته باشید. می توان گفت مهم تری چیزی که در بازی وجود دارد برق است چرا که تمامی وسایلی که با آن کار می کنید با برق کار می کند و تنها چالشی که در بازی با آن رو به رو هستید کنترل برق و رساندن آن به وسایل است که در طول بازی باید سعی کنید برق را به صورت اصولی بین وسایل پخش کنید.

من وقتی در مورد مواد اولیه حرف میزنم یعنی اساسی ترین مواد یعنی استخراج از معدن، می گویند یکی از سخت ترین کار های دنیا کار در معدن است و بازی این را به خوبی نشان می دهد ، بازی به گونه ای است که اکثرا برای تشکیل وسیله ای که لازم دارید به معدن می روید و ذغال سنگ استخراج می کنید که در زمانی که این استخراج ها با موفقیت انجام می شد من حس می کردم بسیار قدرتمند هستم. مهم ترین چیزی که در بازی باید به آن توجه کنید این است که شما هرچه بیشتر ماشین تولید کنید به ژنراتور های قوی تری احتیاج دارید و در اینجا است که باید در نظر بگیرید که یا تعداد ژنراتور ها را درست کنید و یا آن ها را ارتقا دهید. بازی تا جایی واقع بینانه ساخته شده است که اگر در مصرف برق اصولی عمل نکنید ممکن است برق بخشی از کارخانه قطع شود به صورتی که گاهی ممکن است یک سوم از کارخانیتان برق نداشته باشد و این به پیشرفت خظ مونتاژ شما و پیشرفتتان در بازی صدمه وارد کند پس باز هم می گویم در این بازی برق و ذغال سنگ مهم ترین چیز ها در بازی هستند.

حرف آخر

در بازی شما اکثرا با فیوز های منفجر شده و تسکه تایم های پاره شده در بازی سر و کار دارید و باید دائما ان ها را تعمیر کنید و آن ها را به روز رسانی کنید تا بتوانید برق را در کارخانه حفظ کنید و خط مونتاژ را فعال نگه دارید تا بتوانید با پولی که در می آورید وسایل را ارتقا دهید ، می بینید در بازی تمامی وسایل ها به هم مربوط هستند و تمامی آن ها به عامل مهم برق مربوط هستند و این نشان می دهد که در بازی باید بیشتر مواظب چه چیزی در بازی باشید. گرافیک بازی بسیار زیبا و دقیق ساخته شده که من به شخصه با دیدن آن احسای می کردم که یک تصویر راقعی را می بینم کار خانه ها بسیار دقیق و با جزئیات ساخته شده است ، ا رنگ ها بسیار دقیق استفاده شده است و هم چنین نور پردازی موجود در بازی به وسایل جلوه ی بسیار خوب و واقعی بخشیده است. موسیقی بازی به گونه ای نبود که من را به وجد بیاورد اما صدا گذاری و جلوه های صوتی در بازی بسیار دقیق و واقعی بود و با تصاویر هم خوانی بسیار خوبی داشت.

Verdict

In the game, you mostly deal with exploding fuses and torn timers in the game, and you have to constantly repair and update them so that you can maintain power in the factory and activate the assembly line. Hold so that you can upgrade the equipment with the money you earn, you see in the game all the equipment is related and all of them are related to the important factor of electricity and this shows that in the game you have to be more careful what Be a game. The game’s graphics are very beautiful and accurate, which I personally felt when I saw that I see a real picture. The work of the houses is very precise and detailed, the colors are used very accurately, and also the lighting. Available in the game has given the equipment a very good and real effect. The music of the game was not in a way that excited me, but the sound and sound effects in the game were very accurate and real, and it matched the pictures very well.

7.4

نقاط قوت

  • به دست آوردن مواد اولیه
  • کاوش های موجود در بازی
  • گرافیک خوب

نقاط ضعف

  • وسایل خیلی زود احتیاج نیاز به بروزرسانی دارد
9 گرافیک
9 گیم پلی
4 داستان
7.5 موسیقی