نقد و بررسی SeaBed

نقد و بررسی SeaBed

با وب سایت gamingles در یکی دیگر از نقدهای ما همراه باشید تا به بررسی بازی SeaBed بپردازیم. این بازی برای کنسول های نینتندو سوئیچ و هم چنین برای رایانه های شخصی ویندوزی به بازار منتشر شده است و دارای داستانی عمیق و احساسی می باشد. در ادامه با ما با نقد و بررسی این بازی جذاب همراه باشید.

در بازی ممکن است بیشتر علاقه مند می شود  اما این تنها او بیشتر علاقه مند به چگونه به او کمک کند خواهد شد. به محض این که از جاده واضح تر می شود و اجازه می دهد تا قهرمان ما نور به درخشش در گوشه تاریک از خوانندگان خود را در درک که زندگی، عشق و خاطرات بسیار مشکل خواهد بود.

برای برخی، شما کلمه در آغاز دیدن، و بلافاصله کنار گذاشته. تاریخچه بستر هیچ شاخه ای انتخاب، آن را فراهم می کند توسعه دهندگان با دیرینه شناسی است. برای کسی، اگر شما در جاده ها هستند با اطلاعات و ایده های جدید روبرو نیست، خواندن ساده از این ایده می توانید کسل کننده تبدیل شده است.

این بازی یک سفر شگفت انگیز، هیجان انگیز و فوق العاده است که شما را از طریق فکر و زندگی ساچیکو است. اثر بازی ها بر روی بستر بسیار شبیه به  تناقض است. با کلیک بر روی آن سپس بالا میآید، قرار دادن یک قورباغه در آب سرد و به آرامی آن را حرارت، قورباغه جوش و زندگی می کنند .

این بازی بسیار ضربه زننده، آن ریتم نرم، مانند هنر و موسیقی، و نزدیک به اقیانوس است، آوردن شما به تاریخ و شخصیت. او در بسیاری از رمان تصویری انجام، و تعجب آور است که تفاوت در طراحی که نسبت و گوشه ریخته گری تحت تاثیر قرار دهد وجود دارد. این افراد و چند دور از یکدیگر هستند، و آنها اغلب دشوار است به عنوان بچه ها به طور منظم در خیابان و یا در دفتر توصیف می باشد.

هیچ چیز نمی تواند تحقیر و بی پرده وجود آنها اما آنها مردم که گاهی اوقات آن را یک گام خوب به سمت کلیشه مسخره است که ما معمولا دیدن است. از سوی دیگر، یک روش برای تولید لباس زنانه می توانید بر روی مفاهیم صمیمی تر و عاشقانه تمرکز می کنند. شات ورودی اجازه می دهد تا شما را به در رختخواب دروغ و از خواب بیدار شما عزیزان، و شما بلافاصله جلب خواهد کرد، عریان است.

حتی زمانی که ما به ساحل منتقل شد و هر کس در یک محیط سر بسته بود، بازیکنان متوجه شدم که بین شخصیت ها و بین مخاطبان است گرایش جنسی بیش از حد وجود دارد. اگر توطئه در مورد عشق و حافظه متمرکز شده است، یک اثر هنری می تواند تقلید و گزارش است که یک زندگی، نه فقط پوست وجود دارد. پس از بازی تغییرات بسیار خوبی از سرعت است.

حرف آخر

بازی به صورت کلی یک داستان بسیار خوب را روایت می کند که دارای فراز و فرود های بسیاری می باشد و بسیار در بردارنده ی مفاهیم عمیقی از عشق و دوستی و زندگی می باشد که شاید در هر بازی ای به چشم نخورد بنابراین پیگیری داستان آن می تواند درس های بسیاری به شما دهد. در نهایت این بازی را می توان به هر سن و جنسیتی پیشنهاد داد تا از آن لذت ببرید.

Verdict

The game as a whole tells a very good story with many ups and downs and very much in-depth concepts of love, friendship and life that maybe not found in any game, so keep track of the story. Can teach you many lessons. Finally this game can be suggested to any age and gender to enjoy it.

7.8

نقاط قوت

  • داستان احساسی خوب
  • موسیقی زیبا

نقاط ضعف

  • گیم پلی فاقد خلاقیت
  • صحنه های نامناسب
8 گرافیک
7 گیم پلی
8 داستان
8 موسیقی