نقد و بررسی She Wants Me Dead

نقد و بررسی She Wants Me Dead

یک بازی گربه ای به تمام معنا! البته به شکلی که شما در انتقام آن قرار می گیرد نه خود گربه! به یک نقد و بررسی دیگر از بازی های ننتیندو خوش آمدید. با انتشار بازی She Wants Me Dead و توجه فراوانی که این روز ها به پلتفرمر های ماجراجویی می شود این روز ها شاهد توسعه انواع اقسام داستان های مختلف با تم های متفاوت در این ژانر هستیم که خوب امروز با نقد و بررسی این بازی یعنی She Wants Me Dead در خدمت شما بازی دوستان و گیمر های گرامی و خوبمان در سایت Gamingles هستیم. با ما همراه باشید.

بازی She Wants Me Dead در مورد یک گربه است که در اصل باعث می شود که صاحب آن در دردسری جنجالی بی افتد. بازی به شکل داستان های گرافیکی و نقاشی شده جذابی شروع می شود و یک گربه را نشان می دهد که در اصل از صاحب خود بسیار ناراحت است. این صاحب به او نمی رسد و اصلا از نگهداری او همینطور کار های روزانه اش سر باز می زند. در این میان باید ببینید که به چه شکلی با طلسم و برنامه ریزی این گربه صاحبش به دردسر می افتد و باید در جریان بازی خودش را نجات بدهد.

البته داستان بازی به شکلی روایت دیگری را از آنچه که در تایتل بازی و همینطور در بنر اصلی بازی میبینید مطرح می کند و شم فکر می کنید که در اصل با خود گربه باید بازی را انجام دهید ولی این طور نیست. این صاحب گربه است که باید در مراحل این بازی جان بدهد! بازی مانند اکثر پلتفمر های ماجراجویی ساخته شده است. استایل خاص بازی سازی در She Wants Me Dead خودش را از همان مرحله اول نشان می دهد. تیم سوئدی بازی ساز در این گیم با استایل تیره و خاکستری به استقبال گیمر ها آمده اند. هر مرحله از بازی در نقشه های متفاوتی شامل فرز ها پله ها و موجوداتی است که می توانند شما را از بین ببرند در هر نقشه از بازی به شما پنج قلب داده می شوند که باید بتوانید از چک پوینت های بازی گذر کنید. البته بازی و مسیر آن به قدری سخت است که معمولا شما دائما در حال دریافت ضربه از محیط هستید برای همین پنج قلب شما وقتی به چک پوینت های بازی میرسید دوباره احیا خواهد شد. آیکون هایی در بالای صفحه نمایش نشان دهنده قلب های شما و همینطور مقدار چک پوینت هایی است که باید از آن گذر کنید. همینطور امتیازات جمع آور شده توسط شما در هر مرحله می تواند در انجام روند بازی بسیار تاثیر گذار باشند.

ابزار های مختلفی در بازی She Wants Me Dead تعبیه شده اند که با خرید هر کدام می توانید انجام بازی را برای خودتان با قابلیت های جدیدی همراه کنید. همینطور قابلیت های کاستومایز کردن کرکتر در شاپ های بازی به شکل که خرید لباس ها و کلاه ها و … را برای شما ممکن میکند در این بازی توسعه داده شده است. البته باید گفت که همه این ها به طرز بسیار جذاب و خوبی تحت تاثیر افکت اصلی خود بازی و استایل کلی گیم است که به صورت پیوسته ای این تم سایه دار و تیره را بر رو همه آبجکت ها و نقشه و همینطور کارکتر بازی می اندازد که خوب نشان از گذاشتن وقت و طراحی جامعی در بازی She Wants Me Dead توسط تیم توسعه سوئدی این بازی دارد. گیم پلی بازی اما از سخت ترین گیم پلی هایی است که باید به روش انجام آن عادت کنید. در مسیر بازی انواع اقسام تله ها و ابزار های وجود دارند که می توانند شما را بکشند.

با این حال پرش ها و نرم بودن کارکتر اصلا در این بازی به آن توجهی نشده است. یعنی بعد از اینکه بازی را به مرحله دو می برید و با سختی اصلی آن مواجه می شوید میبینید که خشک بودن پرش های کارکتر اصلی به علاوه فرود های سریعی که دارد اصلا به گذر از سر های روبه رویش کمکی نمی کند. پله ها و همینطور بلندی هایی در بازی She Wants Me Dead وجود دارد که باید به صورت دقیق بر وی آنها فرود بیایید که باید گفت گیمر های واقعی که دارای عکسالعمل های مناسب و ریکشن های دقیق هستند می توانند در این بازی موفق شوند.

حرف آخر

در مجموع باید گفت که بازی She Wants Me Dead را باید یک گیم بسیار سخت حتی برای گیمر های حرفه ای دانست. گیم پلی بازی در محیطی بسیار جذاب و دیدنی رخ می دهد که خوب مسیر انجام این بازی ماجراجویی به شکلی پیچیده و سخت نشان دهنده این است که گیمر هایی با توانایی های خوب باید این بازی را انجام دهند. بدست آوردن اچیومنت ها در بازی سخت است ولی در کل باید گفت که این بازی چالش برانگیز تقریبا بدون ایراد و یا باگ خاصی توانسته است یک بازی یونیک و خوبی را در این ژانر منتشر کند که ما نیز این بازی را به شما توصیه می کنیم.

Verdict

All in all, it should be said that She Wants Me Dead is a very difficult game even for professional gamers. The gameplay of the game takes place in a very attractive and spectacular environment, and the way to play this adventure game in a complicated and difficult way shows that gamers with good abilities should play this game. It is hard to get achievements in the game, but in general, it must be said that this challenging game has managed to release a unique and good game in this genre without any problems or bugs, and we also recommend this game to you.

8.8

نقاط قوت

  • گرافیک بسیار جذاب و مثال زدنی
  • داشتن جوک های فراوان و ایده جذاب
  • قابلیت کاستومایز کردن بازی
  • گیم حرفه ای با مراحل مناسب

نقاط ضعف

  • سخت بودن عادت کردن به نوع پرش های کارکتر
9 گرافیک
8 داستان
10 گیم پلی
8 موسیقی